Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke, letnik 2007 in 2008

Slovenska Bistrica, 20.1.2018

FINALE po skupinah (1. skupina) - 50 m , Pionirke - 10 (2008)

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1926961Zulić LinaMASS20088.18
21700Žvikart AnaVuzen20088.27
31666313Javornik LanaVEL20088.34
4335460Jurman MiaBRE20088.35
5957284Beganovič AsjaMED20088.48

FINALE po skupinah (2. skupina) - 50 m , Pionirke - 10 (2008)

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1107281Jarkovič LinaAKR20088.55
2146538Zajc KatjaAKR20088.59
31676358Tabaković LanaVEL20088.60
4547257Zahar GajaKP20088.80
1120Herodež EmaPrebo2008DQ

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 50 m , Pionirke - 10 (2008)

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
11700Žvikart AnaVuzen20088.32
2335460Jurman MiaBRE20088.36
3926961Zulić LinaMASS20088.39
41666313Javornik LanaVEL20088.40
5957284Beganovič AsjaMED20088.44
6146538Zajc KatjaAKR20088.58
7107281Jarkovič LinaAKR20088.63
81676358Tabaković LanaVEL20088.68
9547257Zahar GajaKP20088.73
101120Herodež EmaPrebo20088.75
111357353Potočnik MajaRAD20088.75
121307359Volgemut MihaelaPT20088.88
131067352Kegelj LaraPMB20088.91
14626392Jereb AnaKRKA20088.92
15686906Zidar UlaKRKA20089.02
16197299Mironov MikaASB20089.09
17756994Šikovc Lucija TisaKRO20089.19
18355233Pernišek EvelinaBRE20089.25
191267355Bračič NinaPT20089.81
735161Kostrič Iza DoraKRO2008DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 50 m , Pionirke - 10 (2008)

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
11700Žvikart AnaVuzen20088.32
2335460Jurman MiaBRE20088.36
3957284Beganovič AsjaMED20088.44
41307359Volgemut MihaelaPT20088.88
5686906Zidar UlaKRKA20089.02

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 50 m , Pionirke - 10 (2008)

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1926961Zulić LinaMASS20088.39
21676358Tabaković LanaVEL20088.68
3626392Jereb AnaKRKA20088.92
4197299Mironov MikaASB20089.09
51267355Bračič NinaPT20089.81

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 50 m , Pionirke - 10 (2008)

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
11666313Javornik LanaVEL20088.40
2146538Zajc KatjaAKR20088.58
3547257Zahar GajaKP20088.73
41120Herodež EmaPrebo20088.75
5756994Šikovc Lucija TisaKRO20089.19

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 50 m , Pionirke - 10 (2008)

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1107281Jarkovič LinaAKR20088.63
21357353Potočnik MajaRAD20088.75
31067352Kegelj LaraPMB20088.91
4355233Pernišek EvelinaBRE20089.25
735161Kostrič Iza DoraKRO2008DNS