Rezultati

Rezultati

Področno ekipno atletsko tekmovanje za OŠ

Maribor, 23.9.2022

SKUPNO - Daljina (cona odriva), starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100JANČIČ MAJASLADKIVRH4.56867,0
200RIBIČ ANJANATABOR14.35812,0
300POTOČNIK ŠPELASLADKIVRH4.21775,0
400BAUMAN MAŠAFRSMB4.09744,0
500VASIČ DANADKOBALA4.02726,0
600KENJAR NEILAFRSMB3.42571,0
700KOKOL KATJATABOR13.36555,0
00BREZNER JULIJATABOR1DNS0
00NOVAK ZALADKOBALADNS0

Št.R1R2R3R4R5R6V1V2V3V4V5V6
0X4.56XX
04.354.324.194.30
04.154.074.214.12
03.914.034.094.08
03.703.663.914.02
0X3.42X2.98
03.343.333.36X
0
0