Rezultati

Rezultati

Področno ekipno atletsko tekmovanje za OŠ

Maribor, 23.9.2022

SKUPNO - Krogla-3 kg, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100RIBO ALISAFRSMB7.05659,0
200SERK LIJASLADKIVRH6.77631,0
300TOMAŽIČ ZOJASLADKIVRH6.60613,0
400KIRALY ALINATABOR15.99548,0
500KŠELA EMATABOR15.95544,0
600TRAŠIĆ LARISAFRSMB5.61507,0
700BABIČ TIATABOR15.51496,0
800KRANJC DAŠADKOBALA5.44489,0

Št.R1R2R3R4R5R6
05.855.917.056.93
06.776.626.276.33
06.546.346.226.60
04.885.605.095.99
04.805.045.345.95
04.904.995.615.29
05.355.185.515.28
0--4.225.44