Rezultati

Rezultati

Področno ekipno atletsko tekmovanje za OŠ

Novo mesto, 22.9.2022

SKUPNO - Krogla-4 kg, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100ŠAJN OŽBEJŠENTJERNEJ11.871014,0
200LAPANJE LEONCENTNM11.68998,0
300KRESAL LUKATREBNJE10.95934,0
400BORSE ROKŠENTJERNEJ10.86926,0
500DRNOVŠEK LEVOTOČEC10.30875,0
600SIMONČIČ ŽANOTOČEC10.23868,0
700RETEL ANŽEDOLTOP9.73821,0
800KOBAL NIKTREBNJE9.64812,0
900PODLOGAR ANŽEŠMARJETA9.49798,0
1000JUDEŽ SERGEJGRMNM9.48797,0
1100ZORKO TILENŠMIHEL9.46795,0
1200CUJNIK ALJAŽDRSKA9.43792,0
1300HASANIĆ TOMŠIČ ŽANTREBNJE9.32781,0
1400BAN TADEJDOLTOP9.21771,0
1500ĐURANOVIĆ MARKOGRMNM9.18768,0
1600GOLOB MAJGRMNM9.03753,0
1700ANDERLIČ ŽANŠMARJETA8.95745,0
1800MACELE TOMŠMIHEL8.94744,0
1900BUČAR GAŠPERVAVTAVAS8.90740,0
2000PETROVIČ LUKADRSKA8.88738,0
2100KAMENŠEK MARJANCENTNM8.82732,0
2200MARKELC MATJAŽFMŠKOCJAN8.50700,0
2300BELE ALENDOLTOP8.49699,0
2400CERINŠEK OSKARVAVTAVAS8.47697,0
2500JAKŠE SAMOVAVTAVAS8.30679,0
2600TURK TIJANŠMARJETA8.22671,0
2700RESNIK ŽIGAŠMIHEL7.97645,0
2800ERŽEN NEJFMŠKOCJAN7.83631,0
2900DAVID MATJAŠIČCENTNM6.87528,0
00VIRC JAKOBŠENTJERNEJDNS0

Št.R1R2R3R4R5R6
011.8711.2211.22X
011.6811.5511.2811.24
010.2710.7410.95X
010.8610.5310.079.79
010.2810.029.8910.30
09.3610.239.8410.16
08.998.609.73X
09.649.459.618.72
0X9.497.918.84
09.359.488.768.69
0X9.219.469.29
0X9.008.689.43
09.119.32X9.06
07.938.309.218.96
09.187.898.278.35
07.238.539.038.10
08.298.058.958.89
0XX8.038.94
08.438.908.738.81
08.888.497.287.46
08.827.60X7.95
08.468.508.358.14
08.497.097.898.18
0X7.358.448.47
08.307.978.167.76
07.837.878.227.31
0X7.977.827.87
07.156.827.837.16
0X6.156.87X
0