Rezultati

Rezultati

Področno ekipno atletsko tekmovanje za OŠ

Novo mesto, 22.9.2022

SKUPNO - 1000 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
110SINUR OŽBEJCENTNM2:57.491108,0
2310NIKIĆ ARNETREBNJE2:57.861104,0
320MIHALIČ LENARTCENTNM2:58.651096,0
4320ZRILIČ FERBEŽAR JAKADRSKA3:01.241070,0
5240KAPŠ MARKOŠMIHEL3:04.051042,0
6470AVSEC ALJAŽCENTNM3:04.581037,0
7140KOŽELJ LOVROŠENTJERNEJ3:05.641026,0
8150NANGER ALEXŠENTJERNEJ3:08.40999,0
9490STOJANOVIĆ BORGRMNM3:09.60988,0
10500ŠKRGET MATIJAOTOČEC3:10.01984,0
11510FEJZIČ JANOTOČEC3:11.97965,0
12160VIRC JAKOBŠENTJERNEJ3:13.63949,0
13450PERŠE NEJCŠMARJETA3:17.15916,0
14220ČAMPA MATEVŽGRMNM3:19.02899,0
15300CIZERLE ERAZEMTREBNJE3:19.05899,0
16420DRGANC ANTONDOLTOP3:20.57885,0
17200ZAMIDA MARKVAVTAVAS3:22.31869,0
18460KOLENC MATEJDRSKA3:25.86837,0
19170JUNKAR ALJAŽFMŠKOCJAN3:27.44823,0
20480SAJEVEC MARKDOLTOP3:31.31789,0
21360ZORAN NEJCŠMARJETA3:36.15748,0
22210CVELBAR JAKOBŠMIHEL3:40.10716,0
23350KIRN JAN MARTINŠMARJETA3:41.46704,0
24260TALJAT JONVAVTAVAS3:49.71639,0
25180BRULC JANFMŠKOCJAN3:55.40596,0
00RIFELJ MATICOTOČECDNS0
230SCHUSTER ALEKSANDERGRMNMDNS0
00TALJAT PATRIKVAVTAVASDNS0

po skupinah (1. skupina) - 1000 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
110SINUR OŽBEJCENTNM2:57.491108,0
2310NIKIĆ ARNETREBNJE2:57.861104,0
3320ZRILIČ FERBEŽAR JAKADRSKA3:01.241070,0
4240KAPŠ MARKOŠMIHEL3:04.051042,0
5140KOŽELJ LOVROŠENTJERNEJ3:05.641026,0
6150NANGER ALEXŠENTJERNEJ3:08.40999,0
7490STOJANOVIĆ BORGRMNM3:09.60988,0
8500ŠKRGET MATIJAOTOČEC3:10.01984,0
9220ČAMPA MATEVŽGRMNM3:19.02899,0
10420DRGANC ANTONDOLTOP3:20.57885,0
11170JUNKAR ALJAŽFMŠKOCJAN3:27.44823,0
12360ZORAN NEJCŠMARJETA3:36.15748,0
13260TALJAT JONVAVTAVAS3:49.71639,0
00TALJAT PATRIKVAVTAVASDNS0

po skupinah (2. skupina) - 1000 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
120MIHALIČ LENARTCENTNM2:58.651096,0
2470AVSEC ALJAŽCENTNM3:04.581037,0
3510FEJZIČ JANOTOČEC3:11.97965,0
4160VIRC JAKOBŠENTJERNEJ3:13.63949,0
5450PERŠE NEJCŠMARJETA3:17.15916,0
6300CIZERLE ERAZEMTREBNJE3:19.05899,0
7200ZAMIDA MARKVAVTAVAS3:22.31869,0
8460KOLENC MATEJDRSKA3:25.86837,0
9480SAJEVEC MARKDOLTOP3:31.31789,0
10210CVELBAR JAKOBŠMIHEL3:40.10716,0
11350KIRN JAN MARTINŠMARJETA3:41.46704,0
12180BRULC JANFMŠKOCJAN3:55.40596,0
230SCHUSTER ALEKSANDERGRMNMDNS0
00RIFELJ MATICOTOČECDNS0