Rezultati

Rezultati

Področno ekipno atletsko tekmovanje za OŠ - skupina B

Ljubljana, 20.9.2022

SKUPNO - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100FURLAN MAJADKUMAR8.401089,0
200ŽIŽEK ZARJAMPEČAR8.651011,0
300HORJA TIVADKUMAR8.92928,0
400ZDOVC ALEKSANDRAHSMREKAR9.00904,0
500ŠUĆUR SANDRAFRSANETA9.10873,0
600BARBORIČ AJDADKUMAR9.27824,0
700SMREKAR BOŽIČ JELKARJAKOPIČ9.28821,0
800TOZON AVAMPEČAR9.34804,0
900POTOČNIK IZABELASPŠIŠKA9.37796,0
1000GROSAR TAJAVVODNIK9.38793,0
1100SMREKAR BOŽIČ SOFIJARJAKOPIČ9.38793,0
1200UŠENIČNIK AJDASPŠIŠKA9.48765,0
1300ERHART DRAGOŠ AMELIJA SNASELJE9.52756,0
1400VRANIČAR ULAJMDOL9.53754,0
1500STRAŽAR HANAMJARC9.55748,0
1600UGRINOVIĆ TARAKOSEZE9.57743,0
1700KOLMANČIČ POLONAJMDOL9.62729,0
1800SARA SEVERMPEČAR9.64724,0
1900BRATUN NASTJAJMDOL9.69711,0
2000KONTREC NINAMJARC9.72703,0
2100KOVAČ KAJAVVODNIK9.73700,0
2200ČERNE RADOBULJAC HANAFRSANETA9.73700,0
2300SMRDELJ NIKAMKRANJEC9.74698,0
2400DONKOV LENIKOSEZE9.81679,0
2500GRAŠIČ TAJAHSMREKAR9.83674,0
2600JAVOR LINASNASELJE9.88661,0
2700MARIN PIASNASELJE10.05617,0
2800ŠKRINJAR ZALASPŠIŠKA10.07612,0
2900RAJŠP LORIVVODNIK10.23574,0
3000DOBLEKAR FRANK MAJADRAVLJE10.25569,0
3100RATKIČ SARAMJARC10.48516,0
3200TEŠIĆ NINADRAVLJE10.56499,0
3300GANZITI MAŠAMKRANJEC10.70468,0
3400MAVEC MAJAMKRANJEC11.13379,0
3500LIKAR ZOJA SOFIADRAVLJE11.28351,0
00STARMAN ULAHSMREKARDNS0
00ŠABOTIĆ ALINARJAKOPIČDNS0

po skupinah (1. skupina) - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100HORJA TIVADKUMAR8.92928,0
200SMREKAR BOŽIČ SOFIJARJAKOPIČ9.38793,0
300VRANIČAR ULAJMDOL9.53754,0
400STRAŽAR HANAMJARC9.55748,0
500SARA SEVERMPEČAR9.64724,0
600ČERNE RADOBULJAC HANAFRSANETA9.73700,0
700ŠKRINJAR ZALASPŠIŠKA10.07612,0

po skupinah (2. skupina) - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100ŽIŽEK ZARJAMPEČAR8.651011,0
200GROSAR TAJAVVODNIK9.38793,0
300ERHART DRAGOŠ AMELIJA SNASELJE9.52756,0
400UGRINOVIĆ TARAKOSEZE9.57743,0
500GANZITI MAŠAMKRANJEC10.70468,0
600LIKAR ZOJA SOFIADRAVLJE11.28351,0
00STARMAN ULAHSMREKARDNS0

po skupinah (3. skupina) - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100ZDOVC ALEKSANDRAHSMREKAR9.00904,0
200TOZON AVAMPEČAR9.34804,0
300POTOČNIK IZABELASPŠIŠKA9.37796,0
400KOLMANČIČ POLONAJMDOL9.62729,0
500KONTREC NINAMJARC9.72703,0
600MARIN PIASNASELJE10.05617,0
700DOBLEKAR FRANK MAJADRAVLJE10.25569,0

po skupinah (4. skupina) - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100ŠUĆUR SANDRAFRSANETA9.10873,0
200BARBORIČ AJDADKUMAR9.27824,0
300UŠENIČNIK AJDASPŠIŠKA9.48765,0
400BRATUN NASTJAJMDOL9.69711,0
500RAJŠP LORIVVODNIK10.23574,0
600RATKIČ SARAMJARC10.48516,0
700MAVEC MAJAMKRANJEC11.13379,0
00ŠABOTIĆ ALINARJAKOPIČDNS0

po skupinah (5. skupina) - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100FURLAN MAJADKUMAR8.401089,0
200SMREKAR BOŽIČ JELKARJAKOPIČ9.28821,0
300KOVAČ KAJAVVODNIK9.73700,0
400SMRDELJ NIKAMKRANJEC9.74698,0
500DONKOV LENIKOSEZE9.81679,0
600GRAŠIČ TAJAHSMREKAR9.83674,0
700JAVOR LINASNASELJE9.88661,0
800TEŠIĆ NINADRAVLJE10.56499,0