Rezultati

Rezultati

Področno ekipno atletsko tekmovanje za OŠ - skupina B

Ljubljana, 20.9.2022

SKUPNO - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100VELIĆ KENANSPŠIŠKA7.911135,0
200UMUNNA IKERJAKOPIČ8.221037,0
300LONCARIC TIMDKUMAR8.241030,0
400KISIN GABERVVODNIK8.37991,0
500ŠPRUK BINEJMDOL8.43974,0
600VADNJAL MIHAELSNASELJE8.48959,0
700SINKOVIĆ JAKAJMDOL8.54943,0
800NOVAK JANŽEMJARC8.56938,0
900HARI KLEMENDRAVLJE8.58932,0
1000BEZOVŠEK ENEJDKUMAR8.59929,0
1100ČATIĆ TARIKFRSANETA8.65912,0
1200BOTONJIĆ TARIKMJARC8.68903,0
1300TUŠEK JAKOBDKUMAR8.80869,0
1400ŠTEPIC MAJMPEČAR8.87850,0
1500GRAŠIČ TIMONHSMREKAR8.92836,0
1600CUNJAC TEVŽSNASELJE8.93833,0
1700KLEP TAYFRSANETA8.98820,0
1800DŽAFIĆ DENISHSMREKAR8.99817,0
1900PEČEK DANIELI DAVIDDRAVLJE9.02807,0
2000HARING SVENMJARC9.08791,0
2100TOMAŽIN LOVROSPŠIŠKA9.11783,0
2200SONMEZ ERDEMRJAKOPIČ9.23752,0
2300PUHEK TAI JANVVODNIK9.24749,0
2400HOBLAJ GAL MKRANJEC9.43701,0
2500KUNTARIČ ANŽEMPEČAR9.46693,0
2600MEŠINOVIĆ MEDINMKRANJEC9.53677,0
2700BREČKO ALJAŽSPŠIŠKA9.54675,0
2800FARTELJ VIDSNASELJE9.67643,0
2900KOŠAK MARKOKOSEZE9.68641,0
3000KRSTIĆ FILIPKOSEZE9.69638,0
3100MEDJIMUREC JAKOBMPEČAR10.14534,0
3200PETEK VIDMKRANJEC10.50458,0
00KOVAČ MARTINEZ KRISTIANKOSEZEDNS0
00ORTAR NACERJAKOPIČDNS0
00BABNIK ROKJMDOLDNS0
00DRAGIČ DOMINIKFRSANETADNS0
00PODLIPNIK JANVVODNIKDNS0

po skupinah (1. skupina) - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100TUŠEK JAKOBDKUMAR8.80869,0
200HARING SVENMJARC9.08791,0
300SONMEZ ERDEMRJAKOPIČ9.23752,0
400PUHEK TAI JANVVODNIK9.24749,0
500MEŠINOVIĆ MEDINMKRANJEC9.53677,0
00KOVAČ MARTINEZ KRISTIANKOSEZEDNS0
00BABNIK ROKJMDOLDNS0

po skupinah (2. skupina) - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100KISIN GABERVVODNIK8.37991,0
200HARI KLEMENDRAVLJE8.58932,0
300ŠTEPIC MAJMPEČAR8.87850,0
400GRAŠIČ TIMONHSMREKAR8.92836,0
500HOBLAJ GAL MKRANJEC9.43701,0
600FARTELJ VIDSNASELJE9.67643,0
700KRSTIĆ FILIPKOSEZE9.69638,0

po skupinah (3. skupina) - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100VELIĆ KENANSPŠIŠKA7.911135,0
200LONCARIC TIMDKUMAR8.241030,0
300SINKOVIĆ JAKAJMDOL8.54943,0
400ČATIĆ TARIKFRSANETA8.65912,0
500BOTONJIĆ TARIKMJARC8.68903,0
600KUNTARIČ ANŽEMPEČAR9.46693,0
00ORTAR NACERJAKOPIČDNS0

po skupinah (4. skupina) - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100NOVAK JANŽEMJARC8.56938,0
200CUNJAC TEVŽSNASELJE8.93833,0
300KLEP TAYFRSANETA8.98820,0
400DŽAFIĆ DENISHSMREKAR8.99817,0
500PEČEK DANIELI DAVIDDRAVLJE9.02807,0
600TOMAŽIN LOVROSPŠIŠKA9.11783,0
700BREČKO ALJAŽSPŠIŠKA9.54675,0
800MEDJIMUREC JAKOBMPEČAR10.14534,0

po skupinah (5. skupina) - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
100UMUNNA IKERJAKOPIČ8.221037,0
200ŠPRUK BINEJMDOL8.43974,0
300VADNJAL MIHAELSNASELJE8.48959,0
400BEZOVŠEK ENEJDKUMAR8.59929,0
500KOŠAK MARKOKOSEZE9.68641,0
600PETEK VIDMKRANJEC10.50458,0
00PODLIPNIK JANVVODNIKDNS0
00DRAGIČ DOMINIKFRSANETADNS0