Rezultati

Rezultati

PS za mlajše člane-nice in starejše mladince-ke

Nova Gorica, 2.7.2022

FINALE SKUPNO - 200 m, starejši mladinci, veter: +0,7   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11837066Gumilar JernejMASS200321.310,168
2203847Janža MajPOM200321.560,159
3205694Skočir AndrejPSČ200321.570,199
42299904Cvelbar TimotejŠEN200322.090,198
519510313Dajčman NickPMB200322.410,229
61974217Lorbar Staš TinPMB200522.630,179
72319802Kovačič JakaŠL200423.180,211
2327915Beber JurijŠTA2004DNS

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 200 m, starejši mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1203847Janža MajPOM200322.300,176
21837066Gumilar JernejMASS200322.770,196
31974217Lorbar Staš TinPMB200522.840,185
4205694Skočir AndrejPSČ200323.020,197
52299904Cvelbar TimotejŠEN200323.060,169
62327915Beber JurijŠTA200423.200,174
72319802Kovačič JakaŠL200423.220,182
82449818Rebolj TimTRK200523.320,194
919510313Dajčman NickPMB200323.400,108
1021610086Oiclj FilipSLG200323.520,154
111584778Radakovič JanKRKA200623.680,156
121981327Poropat Žan AljažPMB200324.020,208
131822709Breitenberger AronMASS200424.200,185
141539895Malej TilenKP200424.230,176
1523815695Vidovič ValentinŠTA200324.270,178
16222875Verbovšek AnžeSLG200324.290,221
172356812Pajek TadejŠTA200424.400,220
1819611776Drebot DmytroPMB200625.010,197
191887980Vodiškar ArneMASS200427.110,251
172113Hace JakaKRO2003DNF0,177

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 200 m, starejši mladinci, veter: -2,1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1203847Janža MajPOM200322.300,176
22299904Cvelbar TimotejŠEN200323.060,169
32319802Kovačič JakaŠL200423.220,182
41981327Poropat Žan AljažPMB200324.020,208
51822709Breitenberger AronMASS200424.200,185
62356812Pajek TadejŠTA200424.400,220

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 200 m, starejši mladinci, veter: -0,7   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11837066Gumilar JernejMASS200322.770,196
21974217Lorbar Staš TinPMB200522.840,185
32327915Beber JurijŠTA200423.200,174
42449818Rebolj TimTRK200523.320,194
51584778Radakovič JanKRKA200623.680,156
61539895Malej TilenKP200424.230,176
719611776Drebot DmytroPMB200625.010,197

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 200 m, starejši mladinci, veter: -4,1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1205694Skočir AndrejPSČ200323.020,197
219510313Dajčman NickPMB200323.400,108
321610086Oiclj FilipSLG200323.520,154
423815695Vidovič ValentinŠTA200324.270,178
5222875Verbovšek AnžeSLG200324.290,221
61887980Vodiškar ArneMASS200427.110,251
172113Hace JakaKRO2003DNF0,177