Rezultati

Rezultati

PS za mlajše člane-nice in starejše mladince-ke

Nova Gorica, 2.7.2022

FINALE SKUPNO - 100 m, starejše mladinke, veter: +1,7   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
12476776Rus AnaTRK200311.840,203
21896828Belič Sara MiaMASS200412.310,163
31336262Srebot LucijaGO200412.640,163
42534499Rampre InjaŽALEC200512.780,167
51766854Erjavec AnaKRO200412.870,196
61641641Korasa NikaKRKA200312.900,161
72511089Marovt HanaVEL200413.020,210
81918173Samokec AnaMASS200413.090,165

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 100 m, starejše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12476776Rus AnaTRK2003Q12.270,162
21896828Belič Sara MiaMASS2004Q12.540,166
31336262Srebot LucijaGO2004Q12.770,158
42534499Rampre InjaŽALEC2005q12.950,162
51641641Korasa NikaKRKA2003q12.970,185
61766854Erjavec AnaKRO2004Q13.000,165
72511089Marovt HanaVEL2004Q13.220,165
81918173Samokec AnaMASS2004Q13.230,221
91497900Krivec LaraKLC200313.290,172
101305829Murovec NinaGO200513.320,186
111045254Breznik NinaAKR200313.330,214
122454557*Likar Nina AnaTRK200413.400,159
132074361Sovdat AjdaPSČ200613.530,180
142275292Samec TjašaSLG200513.580,189
152247401Mori TjašaSLG200413.610,242
161365283Mager MajaKAK200613.650,290
172019207Križe TrinaPMB200413.820,201
181676799Saje NinaKRKA200413.830,227
191039369Avsenek Renko SaraAKR200513.840,359
201346966Vidmar AnaGO200414.150,183
212425731Premzl MajaŠTA200614.170,237
221994585Gjura MancaPMB200614.320,220
231288072Markič LauraGO200514.430,154
16510934Papež SaraKRKA2006DNS
1609868France TinkaraKRKA2006DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 100 m, starejše mladinke, veter: -0,3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11896828Belič Sara MiaMASS2004Q12.540,166
21336262Srebot LucijaGO2004Q12.770,158
32534499Rampre InjaŽALEC2005q12.950,162
41641641Korasa NikaKRKA2003q12.970,185
52074361Sovdat AjdaPSČ200613.530,180
62247401Mori TjašaSLG200413.610,242
72425731Premzl MajaŠTA200614.170,237
81288072Markič LauraGO200514.430,154

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 100 m, starejše mladinke, veter: -1,3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12476776Rus AnaTRK2003Q12.270,162
21918173Samokec AnaMASS2004Q13.230,221
31497900Krivec LaraKLC200313.290,172
41305829Murovec NinaGO200513.320,186
51365283Mager MajaKAK200613.650,290
61039369Avsenek Renko SaraAKR200513.840,359
71346966Vidmar AnaGO200414.150,183
1609868France TinkaraKRKA2006DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 100 m, starejše mladinke, veter: -2,0   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11766854Erjavec AnaKRO2004Q13.000,165
22511089Marovt HanaVEL2004Q13.220,165
31045254Breznik NinaAKR200313.330,214
42275292Samec TjašaSLG200513.580,189
52019207Križe TrinaPMB200413.820,201
61676799Saje NinaKRKA200413.830,227
71994585Gjura MancaPMB200614.320,220
16510934Papež SaraKRKA2006DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 100 m, starejše mladinke, veter: -1,3

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12454557*Likar Nina AnaTRK200413.400,159