Na spletni strani Timing Ljubljana uporabljamo piškotke za zagotavljanje spletne storitve, oglasnih vsebin in funkcionalnosti.
Z nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov!
Toggle navigation
Domov
O Timingu
Koledar
Rezultati
Povezave
Rezultati
mlajši učenci
60 m
300 m
600 m
Vortex
Daljina (cona odriva)
Višina
mlajše učenke
60 m
300 m
600 m
Vortex
Daljina (cona odriva)
Višina
starejši učenci
60 m
300 m
1000 m
4 x 100 m
Krogla-4 kg
Vortex
Daljina (cona odriva)
Višina
starejše učenke
60 m
300 m
1000 m
4 x 100 m
Krogla-3 kg
Vortex
Daljina (cona odriva)
Višina
Rezultati
Posamično prvenstvo osnovnih šol Ljubljane - skupina B in C
Ljubljana, 23. 05. 2022
SKUPNO - Vortex, mlajši učenci
Uvr.
Št.
AZS
Priimek in ime
Klub
Letnik
Rezultat
1
0
0
REXHEBECAJ SELAMI
ŠENTVID
51.52
2
0
0
KAFADAR MATIC
BJAKCA
46.95
3
0
0
ŠUŠTERŠIČ MATIC
ŠENTVID
46.59
3
0
0
LIPOLT ALEKSANDER
RJAKOPIČ
46.59
5
0
0
KUKAVICA BENJAMIN
MKRPAN
45.41
6
0
0
DRAGAR LOVRO
KETTEMURN
45.40
7
0
0
KRAMER JERNEJ
ZADOBROVA
44.86
8
0
0
ČUBRILO TIAN
KAŠELJ
44.16
9
0
0
LAVRINC TIMON
ZADOBROVA
44.11
10
0
0
MIHELČIČ MIHA
MPEČAR
43.87
11
0
0
KOBE ERIK
DRAVLJE
43.56
12
0
0
KANTAREVIĆ ALIS
SOSTRO
43.40
13
0
0
TRKOV LOVRO MIHAEL
SOSTRO
42.91
14
0
0
ANĐELEVSKI OSTOJ
RJAKOPIČ
42.77
15
0
0
LESJAK ADAM
KAŠELJ
41.99
16
0
0
ŽVANUT FILIP
MŠUŠTARŠIČ
41.66
17
0
0
NAGODE MARK
MPEČAR
41.48
18
0
0
BREGANT MARK
VVODNIK
41.36
19
0
0
VNUK VID
RJAKOPIČ
41.20
20
0
0
JANUŠIČ MATIC
SOSTRO
41.02
21
0
0
BERGINC DAVID
POLJE
41.01
22
0
0
BLAGAJČEVIĆ ANEJ
HSMREKAR
40.88
23
0
0
MUJIČIĆ KIAN
KDKAJUHA
40.55
24
0
0
**CAPUDER LEV
ICVRHNIKA
40.26
25
0
0
GRMEK ANDREJ
POLJE
40.23
26
0
0
LOGAR MAKS
VVODNIK
40.09
27
0
0
PEROVŠEK TAJ
ZALOG
40.08
28
0
0
RISTIĆ VUK ALEKSEJ
NFUŽINE
39.64
29
0
0
ŽIŽEK MATIC
BEŽIGRAD
39.57
30
0
0
BEGANOVIĆ AMIR
LIVADA
38.52
31
0
0
GVERO VASILJE
BEŽIGRAD
38.18
32
0
0
PERLA MATJAŽ
HSMREKAR
36.50
33
0
0
BEGIĆ SEMIL
BJAKCA
36.36
34
0
0
VONČINA MARK
BEŽIGRAD
35.66
35
0
0
STEVIĆ BINE
KOSEZE
35.62
36
0
0
**BRUS ANŽE
TABORLOG
35.02
37
0
0
KECOJEVIĆ KOSTA
MKRPAN
34.87
38
0
0
SARIĆ PAVLE
NFUŽINE
34.06
39
0
0
SAVIĆ JAKOV
VVODNIK
34.03
40
0
0
SEFEROSKI ARNEL
FRSANETA
33.93
41
0
0
BUZALKOV DIMITRIJ
KDKAJUHA
33.61
42
0
0
TOPIĆ ALEKSANDAR
FRSANETA
33.38
43
0
0
AMBROŽ LUKA
BJAKCA
32.55
44
0
0
MUŠIČ FILIP
MŠUŠTARŠIČ
31.39
45
0
0
DUH UHELJ JAN
KOSEZE
30.07
46
0
0
MILOJEVIĆ GAL
KOSEZE
30.02
47
0
0
EMRIĆ DAVUD
LIVADA
29.88
48
0
0
TOMAŽIČ MARTIN
MKRANJEC
29.62
49
0
0
PEZEROVIČ IAN
MKRANJEC
28.52
50
0
0
PEHLIĆ DAVUD
ZALOG
19.71
51
0
0
KOVAČIČ NIK
HSMREKAR
15.19
0
0
ĐUKIĆ JON
POLJE
DNS
0
0
VUKMAN MARK
RJAKOPIČ
DNS
0
0
**BURJA MARK
ICVRHNIKA
DNS
0
0
KNAVS ROSTOHAR TADEJ
RJAKOPIČ
DNS
Št.
R1
R2
R3
R4
R5
R6
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0