Rezultati

Kategorije
MStep Up BTC City - Moški
ZStep Up BTC City - Ženske
G1Step Up - Gasilci
EMEkstremni Step Up - Moški
EZEkstremni Step Up - Ženske
S3Step Up - Štafete Gorenc BBQ
G3Step Up - Štafeta  - Gasilci
GEStep Up - Ekstremna Štafeta  - Gasilci
MAStep Up BTC City - Moški A (1993 in mlajši)
MBStep Up BTC City - Moški B (1992 - 1983)
MCStep Up BTC City - Moški C (1982 - 1973)
MDStep Up BTC City - Moški D (1972 in starejši)
ZAStep Up BTC City - Ženske A (1993 in mlajše)
ZBStep Up BTC City - Ženske B (1992 - 1983)
ZCStep Up BTC City - Ženske C (1982 - 1973)
ZDStep Up BTC City - Ženske D (1972 in starejše)
Rezultati

Step Up

Ljubljana, 14.5.2022

GE - Step Up - Ekstremna Štafeta  - Gasilci

Uvr.Št.KlubTekmovalciDrž.K1K2K3Rezultat
1238PGD VodicePeter Skubic, Urban Hafner, Blaž Burgar SLO0:03:23.10:03:49.90:03:52.60:11:05.7
2231PGD GatinaJure Lampret, Denis Jagodič, Rok Hribar SLO0:04:01.30:03:41.90:03:34.00:11:17.2
3235PGD PodpečRok Pristavec, Jernej Suhadolnik, Janez Suhadolnik SLO0:04:07.40:04:31.60:04:32.30:13:11.4
4247PGD LipoglavUrban Magaš, Tilen Magaš, Gašper Šeme SLO0:04:05.00:04:48.50:04:28.50:13:22.1
5250PGD ZabreznicaIan Lokovšek, Jure Hočevar, Žan Nadižar SLO0:04:28.00:05:00.40:04:35.20:14:03.8
6234PGD Šmarje - SapJakob Pintar, Žiga Miklič, Aleksander Petrič SLO0:04:51.50:04:46.20:04:28.60:14:06.4
7244PGD PredosljeJanez Vodnik, Martin Vodnik, Jernej Mubi SLO0:04:59.70:05:11.20:04:34.90:14:45.9
8225Pgd PodsmrekaRobert Čuden, Mateja Zalaznik, Sandi Selan SLO0:04:23.80:05:17.90:05:11.80:14:53.5
9233PGD VirSandi Perković, Marko Kimovec, Matej Prelesnik SLO0:05:34.10:04:55.70:04:52.50:15:22.3
10228PGD VrhnikaJure Jakopič, Jure Gregorka, Aleksandar Đalić SLO0:05:29.60:04:43.40:05:22.00:15:35.0
11227PGD ojstriška vas taborFilip Gregl, Lovro Leskovsek, Nejc Sirše SLO0:05:24.20:05:05.70:05:46.90:16:16.9
12243PGD Podgrad-MehovoRok Turk, Boštjan Kobe, Urška Staniša SLO0:05:11.20:05:56.70:05:11.60:16:19.6
13240PGD Račje selo/Sela pri ŠumberkuAljaž Šalehar, Izidor Peskar, Rok Zupančič SLO0:04:59.20:06:31.80:05:02.40:16:33.5
14242PGD Repnje - DobrušaJakob Škrjanec, Gašper Škrjanec, Gašper Klun SLO0:05:40.70:05:01.60:06:20.10:17:02.5
15239PDG Podgrad-MehovoAna Staniša, Samo Turk, Aleš Zbašnik SLO0:06:24.80:05:46.30:05:00.70:17:11.9
16246Milavec,Šeme, LevičnikMitja Milavec, Zvone Šeme, Lojze Levičnik SLO0:05:21.50:05:57.00:05:57.20:17:15.7
17226Pgd ZadobrovaMaja Gnidovec, Simon Bobnar, Tina Ilovar SLO0:05:38.20:05:20.20:06:17.90:17:16.3
18248Mahkovec, Debeljak, PerkoMahkovec Boštjan, Debeljak Jan, Perko Žan SLO0:06:40.00:05:08.40:05:35.80:17:24.2
19245PGD PredosljeAnica Vodnik, Manca Šavs, Petra Tornar SLO0:05:21.50:06:25.80:06:34.40:18:21.7
20232PGD IhanAljaž Ložar, Klemen Ložar, Jan Kresnik SLO0:06:54.20:05:15.10:06:13.00:18:22.4
21224PGD Repnje - DobrušaJure Černivec, Nejc Černivec, Tadej Lakner SLO0:06:21.10:06:02.60:06:18.60:18:42.4
22237Pgd Kot-StajeGašper Raztresen, Miran Gindiciosi, Martin Mozek SLO0:04:58.60:07:51.60:06:00.00:18:50.3
23230PGD Dol pri LjubljaniUrška Klemenčič, Ema Pirš, Gašper Musi SLO0:09:08.70:04:58.30:06:14.70:20:21.8