Rezultati

Kategorije
MStep Up BTC City - Moški
ZStep Up BTC City - Ženske
G1Step Up - Gasilci
EMEkstremni Step Up - Moški
EZEkstremni Step Up - Ženske
S3Step Up - Štafete Gorenc BBQ
G3Step Up - Štafeta  - Gasilci
GEStep Up - Ekstremna Štafeta  - Gasilci
MAStep Up BTC City - Moški A (1993 in mlajši)
MBStep Up BTC City - Moški B (1992 - 1983)
MCStep Up BTC City - Moški C (1982 - 1973)
MDStep Up BTC City - Moški D (1972 in starejši)
ZAStep Up BTC City - Ženske A (1993 in mlajše)
ZBStep Up BTC City - Ženske B (1992 - 1983)
ZCStep Up BTC City - Ženske C (1982 - 1973)
ZDStep Up BTC City - Ženske D (1972 in starejše)
Rezultati

Step Up

Ljubljana, 14.5.2022

G1 - Step Up - Gasilci

Uvr.Št.Priimek in imeDrž.KlubRezultat
1359Žargi MihaSLOPGD Mengeš0:03:19.5
293Štiftar ŽigaSLO 0:03:45.6
3337Pezdirc MartinSLOPGD LOKVICA0:03:48.7
487Štefelin PatrikSLO 0:03:50.8
5353Trlep Mark NeoSLOPGD Trebnje0:04:03.2
6303Beravs NejcSLOPGD Trbovlje-mesto0:04:10.1
7347Sporiš JanSLOPGD Homec0:04:17.3
895Turk RobertSLO 0:04:19.3
9348Starec LukaSLOPGD Lavrica0:04:32.7
1089Levičnik BlažSLO 0:04:35.5
11318Klopčič RokSLOPGD ODRANCI0:04:35.9
12346Somrak MatjažSLOPGD Vitanje0:04:36.3
13352Tompa RokSLO 0:04:37.6
14302Balantič JakaSLOPgd Šmarca0:04:37.7
15311Dornik KlemenSLOPGD Trbovlje-mesto0:04:38.7
16308Dobravec GregorSLOPGD JABLANICA0:04:40.0
17343Sadikaj LiridonSLOPGD Vitanje0:04:43.9
18312Dragovan ToniSLOPGD Lokvica0:04:49.8
19331Mikuž AnžeSLOPGD Rakitna0:04:49.9
20317Gros BorSLOPGD Golo0:04:51.5
2186Banovec MitjaSLO 0:04:52.3
22335Peljhan SimonSLO 0:04:53.6
23328Marolt AžbeSLOPGD Sostro0:04:57.0
24323Kralj TilenSLOPGD Trbovlje-mesto0:05:03.0
2590Levičnik MatjažSLO 0:05:09.9
26315Gregorič TimotejSLOPGD Golo0:05:13.3
27326Majcen PrimožSLOPGD Podpeč0:05:19.9
28324Legan LukaSLOPGD Dvor0:05:20.6
29329Matoh DavidSLOPGD Trebnje0:05:21.5
30332Mokorel LukaSLOPGD Golo0:05:22.8
31307Dimnik VidSLOPGD Golo0:05:23.5
31351Tepina VidSLOPGD Ježica0:05:23.5
33304Brmalj LucijanCRODVD KLANA0:05:24.0
34358Zupančič GašperSLOPGD Sostro0:05:24.2
35340Raspor MatijaCRODVD KLANA0:05:24.9
36342Rudin KristijanCRODVD KLANA0:05:28.4
37301Anžič TomažSLOPGD Sostro0:05:34.6
38349Suhadolnik AnžeSLOPGD Podpeč0:05:36.0
39309Dobrosavljevič MatijaSLOPGD Vitanje0:05:36.9
40357Zaman PeterSLOPGD Trebnje0:05:39.6
41334Mulec MatevžSLOPGD Dolenje Jezero0:05:41.8
42314Gerič IvankaSLOPGD Trebnje0:05:47.2
43322Krafogel AlenSLOPGD JABLANICA0:05:48.9
44341Rot AndražSLOPGD Rakitna0:05:52.5
45333Mulalić KenanSLOPGD Zgornja Šiška0:05:58.5
46355Virant JožeSLOPGD Golo0:06:03.8
47310Dobrovoljc MaticSLOPgd Borovnica0:06:05.4
48344Selan RokSLOPGD Sostro0:06:06.7
49330Medvedić AndreaCRODVD KLANA0:06:14.0
50356Vukelić DominikCRODVD KLANA0:06:41.3
5188Bertoncelj TomažSLO 0:06:43.3
52327Majkić LejlaSLOPGD Trebnje0:07:27.8
5391Hauptman JakaSLO 0:07:39.1
54316Grgurina BrigitaCRODVD KLANA0:08:03.0
5592Jug UrošSLO 0:08:16.1
56338Pirc NikaSLOPGD PIJAVA GORICA0:08:19.5
57350Štemberger IvanaCRODVD KLANA0:10:04.0
58339Raspor VivienCRODVD KLANA0:10:49.4