Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za mlajše mladince in mlajše mladinke

Novo mesto, 12.2.2022

SKUPNO - 200 m, mlajše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
13247949Bikar Kern PikaTRK200625.720,169
22854220Korošec GajaSLG200525.790,151
33167282Podgornik MašaŠTA200825.880,201
41876929Hribar LinaMASS200525.940,152
52455617Janža KlaraPOM200726.250,218
6735829Murovec NinaGO200526.690,209
71928398Podgoršek AjdaMASS200826.780,158
8348097Grilc SuziBLED200626.870,162
91059226Marčelja MancaKOČ200827.010,186
10198310Davidović LeaNAV200627.240,186
11728404Murn ŽivaGO200527.250,189
1227810950Logar NajaRUD200627.250,195
13958007Pustatičnik ŽivaKLC200527.270,158
14795283Mager MajaKAK200627.310,159
152063922Matjašec ZalaPAKG200627.330,191
163308452Wallner IzaVRH200527.380,172
173346209Tičič TejaŽALEC200627.390,171
182835178Marušič HanaSEŽAN200627.460,185
192007599Perko HanaOL200527.570,167
203335096Štefan EmaŽALEC200727.750,188
211836091Gajič EvaMASS200527.750,230
221668734Vrečar KatjaKRO200627.760,162
2323610543Selič ZaraPMB200827.870,249
242825272Gorup BarbaraSEŽAN200727.940,154
253294009Kramarič IvanaVRH200727.940,156
261279868France TinkaraKRKA200628.030,224
27706852Brun AljaGO200628.060,156
282235629Brezac TajaPMB200828.160,158
292489834Poredoš LanaPOM200628.340,243
3016010234Počivavšek PetraKRO200828.360,179
312428450Colombo Dunja AnaPOM200728.420,190
322274206Gajer ZojaPMB200528.440,179
33805651Pangerc TiaKAK200728.550,212
3433210500Šekoranja EvaŽALEC200628.560,175
355710069Cvar PiaDOM200728.580,209
362439264Horvat KajaPOM200728.800,153
37311174Dolinšek Novak NušaAADS200728.810,159
382885292Samec TjašaSLG200528.990,196
392997761Lavrih TjašaŠPELA200629.080,166
403314509Ranzinger SaraŽALEC200529.130,149
4115710233Novak ZarjaKRO200629.170,196
4219411705Robnik LanaMASS200629.180,279
4372063Romih SaraAKK200529.200,212
4420510355Kelenc VeronikaPAKG200829.280,161
451284776Grobler TinkaraKRKA200529.570,171
4613210934Papež SaraKRKA200629.800,272
472479061Perš NikaPOM200629.850,152
482988339Jurjevčič MarušaŠPELA200729.850,204
491818862Ciber KajaMASS200629.870,182
502346155Ropoša SaraPMB200729.880,161
51136288Bohinc ZalaAKR200529.970,172
522247438Drobnak ZojaPMB200829.980,248
531587062Pavasović SofijaKRO200730.010,175
542337351Pipan ZaraPMB200830.060,351
551545777Klemše NanaKRO200730.060,161
561069230Robida UlaKOČ200730.150,143
57386400Mlekuž Kamarić NikiBOV200830.230,176
583611318Komac NinaBOV200831.040,176
59379825Mlekuž AljaBOV200832.450,200
602647887Kramberger ZalaPT200732.660,253
1958998Svetek Gluvič UlaMASS2008DNF0,200
18610026Gradišar BrinaMASS2007DQ
989622Urankar EvaKLC2005DQ0,229
818853Piko TinkaraKAK2008DNS
435187Bončina ZarjaBRE2008DNS
1675157Vuk MaruškaKRO2006DNS

po skupinah (1. skupina) - 200 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
13308452Wallner IzaVRH200527.380,172
21279868France TinkaraKRKA200628.030,224
31284776Grobler TinkaraKRKA200529.570,171

po skupinah (2. skupina) - 200 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
123610543Selič ZaraPMB200827.870,249
23294009Kramarič IvanaVRH200727.940,156
35710069Cvar PiaDOM200728.580,209
42997761Lavrih TjašaŠPELA200629.080,166

po skupinah (3. skupina) - 200 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12825272Gorup BarbaraSEŽAN200727.940,154
2706852Brun AljaGO200628.060,156
33314509Ranzinger SaraŽALEC200529.130,149

po skupinah (4. skupina) - 200 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
127810950Logar NajaRUD200627.250,195
22835178Marušič HanaSEŽAN200627.460,185
32274206Gajer ZojaPMB200528.440,179
4136288Bohinc ZalaAKR200529.970,172

po skupinah (5. skupina) - 200 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12235629Brezac TajaPMB200828.160,158
22428450Colombo Dunja AnaPOM200728.420,190
333210500Šekoranja EvaŽALEC200628.560,175
1958998Svetek Gluvič UlaMASS2008DNF0,200

po skupinah (6. skupina) - 200 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1958007Pustatičnik ŽivaKLC200527.270,158
2805651Pangerc TiaKAK200728.550,212
32346155Ropoša SaraPMB200729.880,161
18610026Gradišar BrinaMASS2007DQ

po skupinah (7. skupina) - 200 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
13335096Štefan EmaŽALEC200727.750,188
21818862Ciber KajaMASS200629.870,182
31587062Pavasović SofijaKRO200730.010,175
989622Urankar EvaKLC2005DQ0,229

po skupinah (8. skupina) - 200 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11668734Vrečar KatjaKRO200627.760,162
22489834Poredoš LanaPOM200628.340,243
319411705Robnik LanaMASS200629.180,279
41069230Robida UlaKOČ200730.150,143

po skupinah (9. skupina) - 200 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12007599Perko HanaOL200527.570,167
2311174Dolinšek Novak NušaAADS200728.810,159
32885292Samec TjašaSLG200528.990,196
4379825Mlekuž AljaBOV200832.450,200

po skupinah (10. skupina) - 200 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11836091Gajič EvaMASS200527.750,230
23611318Komac NinaBOV200831.040,176
818853Piko TinkaraKAK2008DNS
1675157Vuk MaruškaKRO2006DNS

po skupinah (11. skupina) - 200 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11928398Podgoršek AjdaMASS200826.780,158
23346209Tičič TejaŽALEC200627.390,171
32247438Drobnak ZojaPMB200829.980,248
42647887Kramberger ZalaPT200732.660,253

po skupinah (12. skupina) - 200 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1348097Grilc SuziBLED200626.870,162
2795283Mager MajaKAK200627.310,159
32337351Pipan ZaraPMB200830.060,351
4386400Mlekuž Kamarić NikiBOV200830.230,176

po skupinah (13. skupina) - 200 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1198310Davidović LeaNAV200627.240,186
2728404Murn ŽivaGO200527.250,189
313210934Papež SaraKRKA200629.800,272
42988339Jurjevčič MarušaŠPELA200729.850,204

po skupinah (14. skupina) - 200 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11059226Marčelja MancaKOČ200827.010,186
22063922Matjašec ZalaPAKG200627.330,191
31545777Klemše NanaKRO200730.060,161
435187Bončina ZarjaBRE2008DNS

po skupinah (15. skupina) - 200 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
13167282Podgornik MašaŠTA200825.880,201
22455617Janža KlaraPOM200726.250,218
315710233Novak ZarjaKRO200629.170,196
42479061Perš NikaPOM200629.850,152

po skupinah (16. skupina) - 200 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11876929Hribar LinaMASS200525.940,152
2735829Murovec NinaGO200526.690,209
316010234Počivavšek PetraKRO200828.360,179
472063Romih SaraAKK200529.200,212

po skupinah (17. skupina) - 200 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
13247949Bikar Kern PikaTRK200625.720,169
22854220Korošec GajaSLG200525.790,151
32439264Horvat KajaPOM200728.800,153
420510355Kelenc VeronikaPAKG200829.280,161