Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za mlajše mladince in mlajše mladinke

Novo mesto, 12.2.2022

SKUPNO - 200 m, mlajši mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
192684Kozel Tomše NikAKR200522.690,161
22134217Lorbar Staš TinPMB200523.170,189
31757037Kušar Stojakovič GašperMASS200623.560,152
4856439Žnidaršič Pušnik ŽigaKAŠ200523.740,148
52576485Jurgec BlažPT200523.740,175
63229818Rebolj TimTRK200524.030,172
7256432Falnoga PatrikASB200524.070,183
81377921Dolinar KlemenKRO200624.130,175
91135736Blagojević OliverKRKA200624.230,134
102586167Merc MarcelPT200624.360,189
113059035Černec VidŠTA200824.430,227
1229610732Svetec MarkŠPELA200724.430,176
131194778Radakovič JanKRKA200624.450,159
143106743Murko PatrikŠTA200824.730,191
152145165Milivojević LukaPMB200524.740,168
161079084Gec MatejKP200624.930,173
172159620Milosavljević MatijaPMB200525.070,183
1831310387Štefanac Maučec MihaŠTA200625.220,227
191436933Očko JakaKRO200525.260,151
201689130Bergant UrbanMASS200525.330,155
211441601Pavlin EvanKRO200625.420,194
222515832Leban MartinPSČ200725.710,253
232596162Petrovič AndražPT200725.770,163
2427111863Juteršek NikRUD200525.800,159
251719803Furlan MaticMASS200625.900,244
26211124Mlač JakaAADS200826.150,260
2730610013Fleisinger Filip MartinŠTA200726.300,164
283284979Skvarča ŽanVRH200526.460,205
29110969Jelesić AleksAADS200827.030,171
3021611101Muraus MarselPMB200727.040,235
312958342Sagmeister NejcŠPELA200628.590,225
322917885Kastaneto DomenŠPELA200628.810,195
332929794Macedoni ValterŠPELA200829.600,218
3421111776*Drebot DmytroPMB200626.380,199
3514111482*Mihalache RaduKRO200626.880,230
1225882Rogina Bregar LovroKRKA2006DQ-,005
1217819Rebselj MihaKRKA2006DQ-,007
1389104Intihar JašaKRO2007DNS
1245754Tekstor BorKRKA2005DNS
3078357Godič RokoŠTA2008DNS
17917125Velkavrh ValMASS2006DNS
659151Costantini BorGO2007DNS
1699851Brvar AljažMASS2006DNS

po skupinah (1. skupina) - 200 m, mlajši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
131310387Štefanac Maučec MihaŠTA200625.220,227
2211124Mlač JakaAADS200826.150,260
32929794Macedoni ValterŠPELA200829.600,218
421111776*Drebot DmytroPMB200626.380,199

po skupinah (2. skupina) - 200 m, mlajši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
127111863Juteršek NikRUD200525.800,159
22958342Sagmeister NejcŠPELA200628.590,225
1217819Rebselj MihaKRKA2006DQ-,007
3078357Godič RokoŠTA2008DNS

po skupinah (3. skupina) - 200 m, mlajši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
13106743Murko PatrikŠTA200824.730,191
22159620Milosavljević MatijaPMB200525.070,183
33284979Skvarča ŽanVRH200526.460,205

po skupinah (4. skupina) - 200 m, mlajši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11441601Pavlin EvanKRO200625.420,194
22596162Petrovič AndražPT200725.770,163
330610013Fleisinger Filip MartinŠTA200726.300,164
1699851Brvar AljažMASS2006DNS

po skupinah (5. skupina) - 200 m, mlajši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
13059035Černec VidŠTA200824.430,227
229610732Svetec MarkŠPELA200724.430,176
32515832Leban MartinPSČ200725.710,253
421611101Muraus MarselPMB200727.040,235

po skupinah (6. skupina) - 200 m, mlajši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11377921Dolinar KlemenKRO200624.130,175
22586167Merc MarcelPT200624.360,189
32145165Milivojević LukaPMB200524.740,168
42917885Kastaneto DomenŠPELA200628.810,195

po skupinah (7. skupina) - 200 m, mlajši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11194778Radakovič JanKRKA200624.450,159
21079084Gec MatejKP200624.930,173
31689130Bergant UrbanMASS200525.330,155
1389104Intihar JašaKRO2007DNS

po skupinah (8. skupina) - 200 m, mlajši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
13229818Rebolj TimTRK200524.030,172
2256432Falnoga PatrikASB200524.070,183
314111482*Mihalache RaduKRO200626.880,230
17917125Velkavrh ValMASS2006DNS

po skupinah (9. skupina) - 200 m, mlajši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12576485Jurgec BlažPT200523.740,175
21135736Blagojević OliverKRKA200624.230,134
31436933Očko JakaKRO200525.260,151
41719803Furlan MaticMASS200625.900,244

po skupinah (10. skupina) - 200 m, mlajši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12134217Lorbar Staš TinPMB200523.170,189
21757037Kušar Stojakovič GašperMASS200623.560,152
3856439Žnidaršič Pušnik ŽigaKAŠ200523.740,148
1225882Rogina Bregar LovroKRKA2006DQ-,005

po skupinah (11. skupina) - 200 m, mlajši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
192684Kozel Tomše NikAKR200522.690,161
2110969Jelesić AleksAADS200827.030,171
659151Costantini BorGO2007DNS
1245754Tekstor BorKRKA2005DNS