Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za mlajše mladince in mlajše mladinke

Novo mesto, 12.2.2022

FINALE SKUPNO - 60 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
154549Andolšek LanaAKK20057.640,126
21876929Hribar LinaMASS20057.780,159
32854220Korošec GajaSLG20057.900,156
42635563Kostanjevec MajaPT20068.060,168
5735829Murovec NinaGO20058.120,191
627810950Logar NajaRUD20068.300,200
72885292Samec TjašaSLG20058.350,226
1511814Burger NajaKRO2005DNS

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, mlajše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11876929Hribar LinaMASS2005q7.790,166
254549Andolšek LanaAKK2005q7.850,149
32854220Korošec GajaSLG2005q7.940,154
42635563Kostanjevec MajaPT2006q8.060,188
5735829Murovec NinaGO2005q8.130,183
61511814Burger NajaKRO2005q8.160,234
727810950Logar NajaRUD2006q8.260,184
82885292Samec TjašaSLG2005q8.340,170
92835178Marušič HanaSEŽAN20068.380,172
102063922Matjašec ZalaPAKG20068.380,190
111569512Mrvar NajaKRO20058.390,223
12348097Grilc SuziBLED20068.420,140
13311174Dolinšek Novak NušaAADS20078.450,171
143277214Šparovec EmaTRK20058.460,174
153236000Baltič PiaTRK20058.530,176
162768471Brinjevec KajaRUD20078.580,239
17924060Kramar LizaKLC20068.580,240
18129369Avsenek Renko SaraAKR20058.600,166
192659909Maučič JulijaPT20068.620,162
201595959Petruna MancaKRO20058.630,204
212825272Gorup BarbaraSEŽAN20078.640,159
222305615Lešnik LanaPMB20078.660,181
2323610543Selič ZaraPMB20088.680,259
2418210048Furlan MajaMASS20088.710,207
251279868France TinkaraKRKA20068.730,240
26909740Goter EvaKLC20058.740,164
27805651Pangerc TiaKAK20078.770,195
281107809Stančič AlessiaKP20068.800,180
29979739Šuster ZojaKLC20068.860,262
302468449Krčmar GajaPOM20078.880,145
31989622Urankar EvaKLC20058.890,266
3210911856Alagić EdaKP20078.910,195
332247438Drobnak ZojaPMB20089.000,169
331284776Grobler TinkaraKRKA20059.000,205
35486042Špolar NajaBRE20089.020,182
361995641Rotar NinaNAV20079.030,419
379611324Slivnikar Ocvirk IzaKLC20069.050,242
3813210934Papež SaraKRKA20069.050,174
392346155Ropoša SaraPMB20079.080,171
402499923Vlaović MašaPOM20079.120,157
413611318Komac NinaBOV20089.210,202
4226911687Stjepič KlaraPT20079.290,262
4349379Vučko BenjaminaAADS20069.780,190
3174586Trstenjak NežaŠTA2008DNF0,218
2337351Pipan ZaraPMB2008DQ
27710335Dolanc BlažkaRUD2007DQ
9310876Krošl AnaKLC2007DNS
1675157Vuk MaruškaKRO2006DNS
2397349Voglar JulijaPMB2007DNS
496129Weber LanaBRE2008DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12885292Samec TjašaSLG2005q8.340,170
22835178Marušič HanaSEŽAN20068.380,172
33611318Komac NinaBOV20089.210,202
3174586Trstenjak NežaŠTA2008DNF0,218
2397349Voglar JulijaPMB2007DNS
9310876Krošl AnaKLC2007DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12063922Matjašec ZalaPAKG20068.380,190
2348097Grilc SuziBLED20068.420,140
32659909Maučič JulijaPT20068.620,162
423610543Selič ZaraPMB20088.680,259
5979739Šuster ZojaKLC20068.860,262
61284776Grobler TinkaraKRKA20059.000,205
71995641Rotar NinaNAV20079.030,419
849379Vučko BenjaminaAADS20069.780,190

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12635563Kostanjevec MajaPT2006q8.060,188
227810950Logar NajaRUD2006q8.260,184
31569512Mrvar NajaKRO20058.390,223
42825272Gorup BarbaraSEŽAN20078.640,159
5909740Goter EvaKLC20058.740,164
61107809Stančič AlessiaKP20068.800,180
72499923Vlaović MašaPOM20079.120,157

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11876929Hribar LinaMASS2005q7.790,166
22768471Brinjevec KajaRUD20078.580,239
3129369Avsenek Renko SaraAKR20058.600,166
41279868France TinkaraKRKA20068.730,240
510911856Alagić EdaKP20078.910,195
69611324Slivnikar Ocvirk IzaKLC20069.050,242
72346155Ropoša SaraPMB20079.080,171

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1735829Murovec NinaGO2005q8.130,183
2311174Dolinšek Novak NušaAADS20078.450,171
33277214Šparovec EmaTRK20058.460,174
41595959Petruna MancaKRO20058.630,204
52468449Krčmar GajaPOM20078.880,145
626911687Stjepič KlaraPT20079.290,262
2337351Pipan ZaraPMB2008DQ

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 60 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12854220Korošec GajaSLG2005q7.940,154
22305615Lešnik LanaPMB20078.660,181
3805651Pangerc TiaKAK20078.770,195
4989622Urankar EvaKLC20058.890,266
5486042Špolar NajaBRE20089.020,182
613210934Papež SaraKRKA20069.050,174
1675157Vuk MaruškaKRO2006DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (7. skupina) - 60 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
154549Andolšek LanaAKK2005q7.850,149
21511814Burger NajaKRO2005q8.160,234
33236000Baltič PiaTRK20058.530,176
4924060Kramar LizaKLC20068.580,240
518210048Furlan MajaMASS20088.710,207
62247438Drobnak ZojaPMB20089.000,169
27710335Dolanc BlažkaRUD2007DQ
496129Weber LanaBRE2008DNS