Rezultati

Rezultati

MAM Maribor 2021 in 8. memorial Iztoka Ciglariča v teku na 1500 m

Maribor, 9.6.2021

FINALE SKUPNO - 100 m, članice, veter: -0.9   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11273305Tomičić Prezelj JoniOL199312.060,191
2180Zechner LauraAUT200012.190,161
31083803Debevec KajaMASS199612.240,155
42300Vuletić TamaraSRB200012.290,144
58714506Potočar TjašaKRKA199712.410,179
6400Bubalo LeaCRO200312.620,188
72184220Korošec GajaSLG200512.810,174
160Willhuber ViktoriaAUT2001DNS

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 100 m, članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1180Zechner LauraAUT2000q12.220,149
21273305Tomičić Prezelj JoniOL1993q12.260,213
31083803Debevec KajaMASS1996q12.350,166
48714506Potočar TjašaKRKA1997q12.480,189
5160Willhuber ViktoriaAUT2001q12.480,159
62300Vuletić TamaraSRB2000q12.530,173
7400Bubalo LeaCRO2003q12.560,168
82184220Korošec GajaSLG2005q12.730,169
9170Zahlbruckner FelicitasAUT200312.740,148
10555410Topler DenisaKAK200312.920,236
112254216Vovk VitaSLG200212.950,190
121517449Frangež MajaPMB200512.970,160
137115620Lajhar EvaKLC199913.100,157
1422415959Verhovnik LanaSLG200113.210,155
152164647Hovnik Zala KatarinaSLG200213.220,173
16150Pitner KatharinaAUT199913.240,226
172225292Samec TjašaSLG200513.320,182
181923Pavlinjek NatalijaPOM199813.500,187
19842513Dragišić TajaKRKA200413.620,187
202157418Frajdl NejaSLG200413.790,212
212207401Mori TjašaSLG200414.030,252
221579207Križe TrinaPMB200414.220,179
1101766Gregorec AnjaMASS1999DNS
1268914Bosnić NeiraOL2000DNS
834068Blažič AnaKRKA2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 100 m, članice, veter: -2.6   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11273305Tomičić Prezelj JoniOL1993q12.260,213
2160Willhuber ViktoriaAUT2001q12.480,159
32164647Hovnik Zala KatarinaSLG200213.220,173
42207401Mori TjašaSLG200414.030,252
1101766Gregorec AnjaMASS1999DNS
834068Blažič AnaKRKA2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 100 m, članice, veter: -1,6

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12300Vuletić TamaraSRB2000q12.530,173
2555410Topler DenisaKAK200312.920,236
322415959Verhovnik LanaSLG200113.210,155
4150Pitner KatharinaAUT199913.240,226
5842513Dragišić TajaKRKA200413.620,187
61579207Križe TrinaPMB200414.220,179
1268914Bosnić NeiraOL2000DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 100 m, članice, veter: -1,6

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
18714506Potočar TjašaKRKA1997q12.480,189
2400Bubalo LeaCRO2003q12.560,168
3170Zahlbruckner FelicitasAUT200312.740,148
42254216Vovk VitaSLG200212.950,190
51517449Frangež MajaPMB200512.970,160
62157418Frajdl NejaSLG200413.790,212

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 100 m, članice, veter: -1,2

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1180Zechner LauraAUT2000q12.220,149
21083803Debevec KajaMASS1996q12.350,166
32184220Korošec GajaSLG2005q12.730,169
47115620Lajhar EvaKLC199913.100,157
52225292Samec TjašaSLG200513.320,182
61923Pavlinjek NatalijaPOM199813.500,187