Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za člane in članice

Kranj, 5.6.2021

FINALE SKUPNO - 200 m, članice, veter: +1.5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
12232115Mihalinec Zidar MajaMASS198923.920,141
229514585Pogorevc MajaSLG199624.180,224
33182508Zbičajnik KarolinaŠTA200525.010,157
43426776Rus AnaTRK200325.060,173
564549Andolšek LanaAKK200525.250,160
62934220Korošec GajaSLG200525.490,145
73581089Marovt HanaVEL200425.830,165
22115645Istenič ZalaMASS2002DNS

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 200 m, članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
129514585Pogorevc MajaSLG1996Q24.550,232
222115645Istenič ZalaMASS2002Q24.770,140
32232115Mihalinec Zidar MajaMASS1989Q24.970,149
43426776Rus AnaTRK2003Q24.990,141
53182508Zbičajnik KarolinaŠTA2005Q25.070,167
664549Andolšek LanaAKK2005Q25.440,157
72934220Korošec GajaSLG2005q25.600,175
83581089Marovt HanaVEL2004q25.800,153
910415998Skok LanaKLC199925.810,176
101665443Černelč UršulaKRO200525.850,209
1110113260Pintar NušaKLC199725.950,149
12625829Murovec NinaGO200526.120,183
132166828Belič Sara MiaMASS200426.270,193
14135254Breznik NinaAKR200326.340,253
152994216Vovk VitaSLG200226.720,201
161331641Korasa NikaKRKA200326.750,245
1729815959Verhovnik LanaSLG200127.000,161
18618404Murn ŽivaGO200527.050,188
191755683Logar ŠpelaKRO200327.050,158
209615620Lajhar EvaKLC199927.080,175
211058076Suhovršnik KarinKLC200427.300,419
22957900Krivec LaraKLC200327.410,196
233674968*Zupanc LeaŽALEC200126.380,205
243654499*Rampre InjaŽALEC200527.180,196
253374571*Eržen TjašaTRK200127.420,232
262965292*Samec TjašaSLG200527.500,244
27597944*Gadnik TinaGO200327.750,208
281089936*Trobina JulijaKLC200427.750,143
292907418*Frajdl NejaSLG200427.950,273
302947401*Mori TjašaSLG200428.060,210
311703186*Frančeškin KlaraKRO200128.170,181
322924142*Kelaidis MelinaSLG200428.290,276
331396799*Saje NinaKRKA200428.300,300
343664509*Ranzinger SaraŽALEC200528.310,159
3516316801*Breganski IrisKRO200128.420,253
363077722*Rupar TjašaŠL200428.490,142
3736016728*Podkrižnik TjašaVEL200128.570,154
38587945*Gadnik AnaGO200328.780,391
39264846*Janža ZalaPOM200129.080,262
1696854Erjavec AnaKRO2004DQ95
2534920*Vučko TajaOL2005DNS
2498914*Bosnić NeiraOL2000DNS
3216436*Glojnarič NikaBRE2000DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 200 m, članice, veter: +0.3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11703186*Frančeškin KlaraKRO200128.170,181
23077722*Rupar TjašaŠL200428.490,142
336016728*Podkrižnik TjašaVEL200128.570,154
3216436*Glojnarič NikaBRE2000DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 200 m, članice, veter: -0.2   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11089936*Trobina JulijaKLC200427.750,143
22907418*Frajdl NejaSLG200427.950,273
31396799*Saje NinaKRKA200428.300,300
43664509*Ranzinger SaraŽALEC200528.310,159
516316801*Breganski IrisKRO200128.420,253
6587945*Gadnik AnaGO200328.780,391
7264846*Janža ZalaPOM200129.080,262

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 200 m, članice, veter: +0.4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
13674968*Zupanc LeaŽALEC200126.380,205
23654499*Rampre InjaŽALEC200527.180,196
33374571*Eržen TjašaTRK200127.420,232
42965292*Samec TjašaSLG200527.500,244
5597944*Gadnik TinaGO200327.750,208
62947401*Mori TjašaSLG200428.060,210
72924142*Kelaidis MelinaSLG200428.290,276
2534920*Vučko TajaOL2005DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 200 m, članice, veter: +0.7   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
122115645Istenič ZalaMASS2002Q24.770,140
23426776Rus AnaTRK2003Q24.990,141
33581089Marovt HanaVEL2004q25.800,153
4135254Breznik NinaAKR200326.340,253
52994216Vovk VitaSLG200226.720,201
6618404Murn ŽivaGO200527.050,188
7957900Krivec LaraKLC200327.410,196
1696854Erjavec AnaKRO2004DQ95

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 200 m, članice, veter: +0.7   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
129514585Pogorevc MajaSLG1996Q24.550,232
264549Andolšek LanaAKK2005Q25.440,157
32934220Korošec GajaSLG2005q25.600,175
410415998Skok LanaKLC199925.810,176
5625829Murovec NinaGO200526.120,183
62166828Belič Sara MiaMASS200426.270,193
71755683Logar ŠpelaKRO200327.050,158
89615620Lajhar EvaKLC199927.080,175

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 200 m, članice, veter: +0.0   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12232115Mihalinec Zidar MajaMASS1989Q24.970,149
23182508Zbičajnik KarolinaŠTA2005Q25.070,167
31665443Černelč UršulaKRO200525.850,209
410113260Pintar NušaKLC199725.950,149
51331641Korasa NikaKRKA200326.750,245
629815959Verhovnik LanaSLG200127.000,161
71058076Suhovršnik KarinKLC200427.300,419
2498914*Bosnić NeiraOL2000DNS