Rezultati

Rezultati

Kvalifikacije za APS za mladinske in članske kategorije

Radovljica, 24.4.2021

SKUPNO - 300 m, pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11207953Mahne AnaMASS200642.530,336
21936755Lebar PiaŠPELA200642.830,240
31397349Voglar JulijaPMB200743.70
4889226Marčelja MancaKOČ200844.230,206
51958244Mohar HanaŠPELA200744.560,297
6585478Turk TinkaAKR200744.770,283
72028343Zidar LanaŠPELA200844.780,272
81767423Skvarča MašaSEŽAN200745.140,157
91735272Gorup BarbaraSEŽAN200745.670,322
10509373Robič MašaAKR200846.060,586
111756286Požar SaraSEŽAN200746.480,291
121999410Strnad NušaŠPELA200947.200,303
1313810543Selič ZaraPMB200847.220,164
141749094Pfeifer ŽivaSEŽAN200947.410,225
1520010305Taškar ZojaŠPELA200847.830,222
161379866Pirnat Živanović NikitaPMB200847.980,288
174210160Kremenšek TiaAKR200748.780,238
182019903Založnik LarisaŠPELA200948.830,371
191929999Kastelic SočaŠPELA200851.760,417
201949976Macedoni LaraŠPELA200952.310,250
211989863Slabe EmaŠPELA200753.130,805
2219710011Sarhatlić SaraŠPELA200853.300,320
23855396Ivančič EvitaKOB200754.220,188
1345629Brezac TajaPMB2008DNS

po skupinah (1. skupina) - 300 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11958244Mohar HanaŠPELA200744.560,297
21767423Skvarča MašaSEŽAN200745.140,157
31749094Pfeifer ŽivaSEŽAN200947.410,225
420010305Taškar ZojaŠPELA200847.830,222
51949976Macedoni LaraŠPELA200952.310,250
1345629Brezac TajaPMB2008DNS

po skupinah (2. skupina) - 300 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11207953Mahne AnaMASS200642.530,336
2889226Marčelja MancaKOČ200844.230,206
3509373Robič MašaAKR200846.060,586
413810543Selič ZaraPMB200847.220,164
51379866Pirnat Živanović NikitaPMB200847.980,288
6855396Ivančič EvitaKOB200754.220,188

po skupinah (3. skupina) - 300 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11756286Požar SaraSEŽAN200746.480,291
24210160Kremenšek TiaAKR200748.780,238
32019903Založnik LarisaŠPELA200948.830,371
41929999Kastelic SočaŠPELA200851.760,417
51989863Slabe EmaŠPELA200753.130,805
619710011Sarhatlić SaraŠPELA200853.300,320

po skupinah (4. skupina) - 300 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11936755Lebar PiaŠPELA200642.830,240
21397349Voglar JulijaPMB200743.70
3585478Turk TinkaAKR200744.770,283
42028343Zidar LanaŠPELA200844.780,272
51735272Gorup BarbaraSEŽAN200745.670,322
61999410Strnad NušaŠPELA200947.200,303