Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za starejše mladince in starejše mladinke

Novo mesto, 6.3.2021

FINALE SKUPNO - 60 m, starejše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
110315645Istenič ZalaMASS20027.660,144
214549Andolšek LanaAKK20057.760,151
3255531Močan IvaBRE20027.800,181
41517826Šinkec NikaŠEN20057.840,148
51676776Rus AnaTRK20037.880,153
61823069Božič EvaVRH20027.960,185
717716953Jenko NikaVEL20027.970,144
81015928Eržen IzabelaMASS20038.150,247

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, starejše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
110315645Istenič ZalaMASS2002q7.700,145
2255531Močan IvaBRE2002q7.840,177
314549Andolšek LanaAKK2005q7.840,135
31517826Šinkec NikaŠEN2005q7.840,151
517716953Jenko NikaVEL2002q7.950,124
61823069Božič EvaVRH2002q7.970,132
71015928Eržen IzabelaMASS2003q7.990,201
81676776Rus AnaTRK2003q8.010,172
924553Jordan Nadižar KatjušaAKK20058.020,180
10846854Erjavec AnaKRO20048.030,139
11755008Murn EvaKRKA20028.040,151
1244554Sabothy Polenec KatarinaAKK20058.170,143
131444220Korošec GajaSLG20058.190,156
14704068Blažič AnaKRKA20038.240,175
15714129Butala NinaKRKA20048.310,167
161187449Frangež MajaPMB20058.390,208
17786799Saje NinaKRKA20048.510,218
18237891Maček KarlaBRE20038.520,207
191164920Vučko TajaOL20058.530,191
201465292Samec TjašaSLG20058.630,153
21867877Čizmašija LanaLDA20058.660,169
22877875Horvat AdrijanaLDA20058.680,261
232410339Mladkovič MancaBRE20028.700,208
2434555Rosulnik EvaAKK20048.770,196
25734776Grobler TinkaraKRKA20058.900,176
41117Križnič IdaGO2003DQ

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, starejše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11517826Šinkec NikaŠEN2005q7.840,151
21676776Rus AnaTRK2003q8.010,172
31444220Korošec GajaSLG20058.190,156
4237891Maček KarlaBRE20038.520,207
51164920Vučko TajaOL20058.530,191
634555Rosulnik EvaAKK20048.770,196
7734776Grobler TinkaraKRKA20058.900,176

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, starejše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
114549Andolšek LanaAKK2005q7.840,135
21823069Božič EvaVRH2002q7.970,132
31015928Eržen IzabelaMASS2003q7.990,201
4704068Blažič AnaKRKA20038.240,175
5786799Saje NinaKRKA20048.510,218
6867877Čizmašija LanaLDA20058.660,169

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, starejše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1255531Močan IvaBRE2002q7.840,177
217716953Jenko NikaVEL2002q7.950,124
3846854Erjavec AnaKRO20048.030,139
444554Sabothy Polenec KatarinaAKK20058.170,143
5714129Butala NinaKRKA20048.310,167
41117Križnič IdaGO2003DQ

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, starejše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
110315645Istenič ZalaMASS2002q7.700,145
224553Jordan Nadižar KatjušaAKK20058.020,180
3755008Murn EvaKRKA20028.040,151
41187449Frangež MajaPMB20058.390,208
51465292Samec TjašaSLG20058.630,153
6877875Horvat AdrijanaLDA20058.680,261
72410339Mladkovič MancaBRE20028.700,208