Rezultati

člani
60 m
100 m
članice
60 m
100 m
Rezultati

Šprinterski miting

Ljubljana, 15.10.2020

SKUPNO - 60 m, člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
102529Kozjek DominikDOM19908.07
209851Brvar AljažMASS20068.07
3010103Lupše ŽigaOL20038.87
409852Delak SvitMASS20108.88
508289Furlan Nerad JureOL20079.20
604415Berčon BineDOM20059.20
709191Hermann Lan RubenMASS20089.26
8010240Radič AnejMASS20099.31
909120Zupan BrinMASS20069.42
10010238Džabić MajMASS20089.61
11010231Kenda AndrejKRO20109.64
12010186Prašnikar DavidMASS20109.66
1309196Lesjak ČrtMASS20089.68
1409853Brenčič MarkMASS20109.74
15010192Gerbec JakobMASS20089.76
1608876Zagmajster Lovrek SvitAADS20099.77
1700Mekinc NejcNAV201010.05
18010199Vresovnik NikOL200910.14
19010230Dariš SeverMASS200810.16
2009671Menard VidOL200910.17
20015183Balantič RokOL199710.17
2208325Jurca ErikOL201010.26
2309257Stevič BineOL201010.29
24010228Pirnat MaksOL201010.32
2505916Golob FilipNAV201010.33
26010220Rednak LukaMASS201010.33
27010187Čopić RobertMASS200910.36
28010184Alič JonMASS201010.37
29010085Hočevar JakobMASS201010.44
30010237Kostanjšek JakaOL200910.46
3107075Kastelic JakaKRO200910.54
32010198Brečko AljažMASS201010.67
33010219Vodiškar JaroMASS200710.72
34010185Mesarič NajMASS201010.92
3508301Šerko UrošOL200811.24
3609661Šerko AlešOL201011.96
3700Blagaić MarkMASS201112.18
09695Trobec MatijaMASS2010DNS
010141Lenič MaksMASS2008DNS
010005Soskić AndrejKRO2006DNS
04829Grm MarkOL2001DNS
010124Gospodarič Orsag ŽigaAADS2010DNS
09660Krauthaker FilipOL2008DNS
010197Brečko BenjaminMASS2010DNS
09192Praznik GalMASS2007DNS
08161Korbar LukaNAV2006DNS
09634Bošnjak MirzaOL2008DNS
09197Lambergar David JakobMASS2008DNS

po skupinah (1. skupina) - 60 m, člani, veter: +2.3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1010186Prašnikar DavidMASS20109.66
200Mekinc NejcNAV201010.05
309257Stevič BineOL201010.29
4010184Alič JonMASS201010.37
5010198Brečko AljažMASS201010.67
600Blagaić MarkMASS201112.18
010197Brečko BenjaminMASS2010DNS
010124Gospodarič Orsag ŽigaAADS2010DNS

po skupinah (2. skupina) - 60 m, člani, veter: +2.6   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1010240Radič AnejMASS20099.31
2010231Kenda AndrejKRO20109.64
309853Brenčič MarkMASS20109.74
408325Jurca ErikOL201010.26
5010228Pirnat MaksOL201010.32
6010220Rednak LukaMASS201010.33
7010085Hočevar JakobMASS201010.44
8010185Mesarič NajMASS201010.92

po skupinah (3. skupina) - 60 m, člani, veter: +2.3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
108876Zagmajster Lovrek SvitAADS20099.77
209671Menard VidOL200910.17
305916Golob FilipNAV201010.33
4010187Čopić RobertMASS200910.36
5010237Kostanjšek JakaOL200910.46
607075Kastelic JakaKRO200910.54
709661Šerko AlešOL201011.96
09695Trobec MatijaMASS2010DNS

po skupinah (4. skupina) - 60 m, člani, veter: +1.8   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
109191Hermann Lan RubenMASS20089.26
2010192Gerbec JakobMASS20089.76
3010199Vresovnik NikOL200910.14
4010230Dariš SeverMASS200810.16
508301Šerko UrošOL200811.24
010141Lenič MaksMASS2008DNS
09660Krauthaker FilipOL2008DNS
09197Lambergar David JakobMASS2008DNS

po skupinah (5. skupina) - 60 m, člani, veter: +3.4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
109851Brvar AljažMASS20068.07
208289Furlan Nerad JureOL20079.20
3010238Džabić MajMASS20089.61
409196Lesjak ČrtMASS20089.68
5010219Vodiškar JaroMASS200710.72
010005Soskić AndrejKRO2006DNS
09634Bošnjak MirzaOL2008DNS
09192Praznik GalMASS2007DNS

po skupinah (6. skupina) - 60 m, člani, veter: +3.1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
102529Kozjek DominikDOM19908.07
2010103Lupše ŽigaOL20038.87
309852Delak SvitMASS20108.88
404415Berčon BineDOM20059.20
509120Zupan BrinMASS20069.42
6015183Balantič RokOL199710.17
04829Grm MarkOL2001DNS
08161Korbar LukaNAV2006DNS