Rezultati

Rezultati

Področno ekipno atletsko tekmovanje osnovnih šol Grosuplja

Ljubljana, 9.10.2020

SKUPNO - Vortex, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100FILIPIČ TARAŠMARJESAP56.291149,0
200BREGAR TIASTIČNA48.881031,0
300SEKULIĆ MILKASTIČNA39.46860,0
400KAPLAN PATRICIJALAGROS37.59823,0
500KOLBEZEN KLARALAGROS37.19815,0
600MRHAR ANALAGROS36.67804,0
700VERBANČIČ TEJAŠMARJESAP35.50781,0
00LAMPRET ANADOBROVADNS0
00ŠERBEC BRINADOBROVADNS0

Št.R1R2R3R4R5R6
056.29
048.88
039.46
037.59
037.19
036.67
035.50
0
0