Rezultati

Rezultati

Področno ekipno atletsko tekmovanje srednjih šol Kranja

Ljubljana, 8.10.2020

SKUPNO - Krogla, dijaki

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100TRAVEN GREGORGIMFP13.12712,0
200EMBERŠIČ JANGSŠRMK11.35608,0
300PODLIPNIK TEVŽGIMJES11.14595,0
400KATRAŠNIK MATICGSŠRMK9.88521,0
500GROS TIMOTEJGIMFP9.78515,0
600MEDJA LENARTGIMJES8.61446,0
00STRNIŠNIK JAKAGSŠRMKDNS0
00PERIĆ NEJCGIMFPDNS0

Št.R1R2R3R4R5R6
012.1213.1212.34
010.8310.9811.35
010.4011.1411.13
08.919.579.88
09.789.689.52
07.89X8.61
0
0