Na spletni strani Timing Ljubljana uporabljamo piškotke za zagotavljanje spletne storitve, oglasnih vsebin in funkcionalnosti.
Z nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov!
Toggle navigation
Domov
O Timingu
Koledar
Rezultati
Povezave
Rezultati
člani
100 m
400 m
1500 m
110 m ovire
Krogla
Kopje
Disk
Daljina
Višina
Palica
Deseteroboj
članice
200 m
800 m
100 m ovire
Krogla-4 kg
Kopje-600 g
Daljina
Višina
Sedmeroboj (članice, st. mladinke)
mlajši mladinci
100 m
400 m
1500 m
110 m ovire (13.72 / 0.914 / 9.14)
Krogla-5 kg
Kopje-700 g
Disk-1.5 kg
Daljina
Višina
Palica
Deseteroboj (ml. mladinci)
mlajše mladinke
200 m
800 m
100 m ovire (13.00 / 0.762 / 8.50)
Krogla-3 kg
Kopje-500 g
Daljina
Višina
Sedmeroboj (ml. mladinke)
pionirji U16
60 m
300 m
1000 m
100 m ovire (13.00 / 0.84 / 8.50)
Krogla-4 kg
Kopje-600 g
Daljina
Višina
Osmeroboj (pionirji)
pionirke U16
100 m
800 m
80 m ovire (12.00 / 0.762 / 8.00)
Krogla-3 kg
Kopje-400 g
Daljina
Višina
Sedmeroboj (pionirke)
pionirji U14
60 m
600 m
Vortex
Daljina (cona odriva)
Četveroboj (pionirji U14)
pionirke U14
60 m
600 m
Vortex
Daljina (cona odriva)
Četveroboj (pionirke U14)
pionirji U12
60 m
300 m
Vortex
Daljina (cona odriva)
Četveroboj (pionirji U12)
pionirke U12
60 m
300 m
Vortex
Daljina (cona odriva)
Četveroboj (pionirke U12)
starejši mladinci
100 m
400 m
1500 m
110 m ovire (13.72 / 0.991 / 9.14)
Krogla-6 kg
Kopje
Disk-1.75 kg
Daljina
Višina
Palica
Deseteroboj (st. mladinci)
starejše mladinke
200 m
800 m
100 m ovire
Krogla-4 kg
Kopje-600 g
Daljina
Višina
Sedmeroboj (članice, st. mladinke)
EKIPNO
Rezultati
Atletski pokal Slovenije v mnogobojih
Nova Gorica, 3. 10. 2020
SKUPNO - Četveroboj (pionirji U14), pionirji U14
Uvr.
Št.
AZS
Priimek in ime
Klub
Letnik
Rezultat
Točke
0
137
9859
Plavec Gašper
PT
2007
20.84
0
0
126
7555
Črv Nik
PSČ
2007
18.87
0
0
92
6501
Djaip Bartolj Tjaž
KRKA
2007
20.97
0
0
148
5605
Urbančič Luka
ŠL
2007
20.74
0
0
136
6162
Petrovič Andraž
PT
2007
21.14
0
0
94
10021
Pureber Gašper
KRKA
2007
23.26
0
0
38
9151
Costantini Bor
GO
2007
14.32
0
0
113
4416
Špehar Anej
OL
2007
19.02
0
0
139
7319
Stajnko Nik
PT
2008
18.62
0
0
17
5360
Kavčič Matevž
AKR
2007
20.52
0
0
1
10128
Zucchiati David Tim
AAD
2007
17.75
0
0
147
6694
Novak Tim
ŠL
2007
19.76
0
0
18
5370
Smolnikar Ažbe
AKR
2008
20.77
0
0
47
5842
Ziliani Izak
GO
2007
19.98
0
0
141
7357
Žitnik Rogelj Lan
PT
2008
16.61
0
0
35
4340
Božič Žiga
GO
2007
21.69
0
0
127
5832
Leban Martin
PSČ
2007
20.73
0
0
43
8582
Polanc Cipot Teo
GO
2007
21.87
0
0
140
9884
Zebec Timi
PT
2007
21.86
0
Št.
R1
R2
R3
R4
R5
R6
137
126
92
148
136
94
38
113
139
17
1
147
18
47
141
35
127
43
140