Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U16)

Ravne na Koroškem, 12.9.2020

FINALE po skupinah (1. skupina) - 100 m, pionirke U16, veter: -0.1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
12887826Šinkec NikaŠEN200512.450
224549Andolšek LanaAKK200512.510
31031166Potnik LucijaKAK200512.540
4367495Ogrizek UrškaAKŠ200712.810
51445943Jerič KarlaKRKA200612.930
6104554Sabothy Polenec KatarinaAKK200513.050

FINALE po skupinah (2. skupina) - 100 m, pionirke U16, veter: +1.1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
12225100Vehovar EmaMASS200712.870
21721814Burger NajaKRO200512.890
32549053Gerič NelaPOM200713.030
43034220Korošec GajaSLG200513.090
52575617Janža KlaraPOM200713.120
6456345Majer NušaASB200613.180

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 100 m, pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
12887826Šinkec NikaŠEN200512.500
224549Andolšek LanaAKK2005q12.560
31031166Potnik LucijaKAK200512.560
4104554Sabothy Polenec KatarinaAKK200512.780
51445943Jerič KarlaKRKA200612.870
6367495Ogrizek UrškaAKŠ200712.890
71721814Burger NajaKRO200512.980
82225100Vehovar EmaMASS200713.000
93034220Korošec GajaSLG200513.060
102549053Gerič NelaPOM200713.110
11456345Majer NušaASB200613.140
122575617Janža KlaraPOM200713.180
131114062Kovač NastjaKLC200513.240
143694498Vignjević EvaŽALEC200713.290
152288398Podgoršek AjdaMED200813.300
163686209Tičič TejaŽALEC200613.310
173065292Samec TjašaSLG200513.350
182106091Gajič EvaMASS200513.360
192805563Kostanjevec MajaPT200613.390
202583922Matjašec ZalaPOM200613.400
211789512Mrvar NajaKRO200513.410
22187546Janša KatjaAKR200513.440
222868471Brinjevec KajaRUD200713.440
241167279Zdouc LaraKLC200513.470
253646187Miklaužič GajaŽALEC200713.480
263462860Tomše LaraTRK200613.500
273367949Bikar Kern PikaTRK200613.570
28426183Gojčič TinaASB200513.580
29235123Papler MancaAKR200613.620
301877877Čizmašija LanaLDA200513.640
311544795Rifelj NikaKRKA200613.640
322609834Poredoš LanaPOM200613.660
33378201Vrbek KajaAKŠ200613.660
34236532Perpar MajaOL200513.670
35848404Murn ŽivaGO200513.700
363654499Rampre InjaŽALEC200513.720
372518613Erjavec MarušaPOM200513.730
382498450Colombo Dunja AnaPOM200713.750
39466329Šoster EnejaASB200613.790
402374920Vučko TajaOL200513.830
41985282Lužnik LiaKAK200613.830
423665096Štefan EmaŽALEC200713.890
432558578Hirci LiaPOM200713.910
443676627Stepišnik NežaŽALEC200713.930
451005651Pangerc TiaKAK200713.940
461866783Žibert LaraKRO200513.980
471109740Goter EvaKLC200514.000
481846602Vogrič ElizaKRO200614.010
493356000Baltič PiaTRK200514.030
502297654Rokavec AnaMED200514.120
51941254Helbl MarušaKAK200614.150
521897875Horvat AdrijanaLDA200514.180
531484849Mešić NiaKRKA200614.180
543439616Remic ZojaTRK200514.260
551919807Jukić EmaLDA200714.320
561816307Tepina UlaKRO200614.370
571096618Gerčar NikaKLC200514.370
5836765Bobnar ZojaAKK200514.390
591467092Luzar PatricijaKRKA200614.480
60340993Hajdinjak NikaTRK200514.490
613265731Premzl MajaŠTA200614.530
622639923Vlaović MašaPOM200714.640
63838072Markič LauraGO200514.970
642829703Rus MašaPT200714.970
65938852Erjavec IzaKAK200815.450
661047745Saletinger NežaKAK200815.740
1855157Vuk MaruškaKRO2006DNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 100 m, pionirke U16, veter: -0.1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
11167279Zdouc LaraKLC200513.470
21877877Čizmašija LanaLDA200513.640
3985282Lužnik LiaKAK200613.830
43265731Premzl MajaŠTA200614.530
52639923Vlaović MašaPOM200714.640
1855157Vuk MaruškaKRO2006DNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 100 m, pionirke U16, veter: +0.3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
11721814Burger NajaKRO200512.980
23686209Tičič TejaŽALEC200613.310
33065292Samec TjašaSLG200513.350
42558578Hirci LiaPOM200713.910
51109740Goter EvaKLC200514.000
61897875Horvat AdrijanaLDA200514.180

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 100 m, pionirke U16, veter: +0.8   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
12549053Gerič NelaPOM200713.110
23694498Vignjević EvaŽALEC200713.290
33367949Bikar Kern PikaTRK200613.570
4236532Perpar MajaOL200513.670
51005651Pangerc TiaKAK200713.940
6838072Markič LauraGO200514.970

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 100 m, pionirke U16, veter: +0.9   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
11445943Jerič KarlaKRKA200612.870
23462860Tomše LaraTRK200613.500
32609834Poredoš LanaPOM200613.660
41866783Žibert LaraKRO200513.980
52297654Rokavec AnaMED200514.120
61047745Saletinger NežaKAK200815.740

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 100 m, pionirke U16, veter: +0.5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1367495Ogrizek UrškaAKŠ200712.890
22868471Brinjevec KajaRUD200713.440
3848404Murn ŽivaGO200513.700
43356000Baltič PiaTRK200514.030
5941254Helbl MarušaKAK200614.150
61484849Mešić NiaKRKA200614.180

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 100 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
12225100Vehovar EmaMASS200713.000
2456345Majer NušaASB200613.140
33646187Miklaužič GajaŽALEC200713.480
4378201Vrbek KajaAKŠ200613.660
5340993Hajdinjak NikaTRK200514.490
6938852Erjavec IzaKAK200815.450

KVALIFIKACIJE po skupinah (7. skupina) - 100 m, pionirke U16, veter: +1.4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
13034220Korošec GajaSLG200513.060
22106091Gajič EvaMASS200513.360
3187546Janša KatjaAKR200513.440
4426183Gojčič TinaASB200513.580
53439616Remic ZojaTRK200514.260
61816307Tepina UlaKRO200614.370

KVALIFIKACIJE po skupinah (8. skupina) - 100 m, pionirke U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
11031166Potnik LucijaKAK200512.560
22575617Janža KlaraPOM200713.180
3466329Šoster EnejaASB200613.790
43676627Stepišnik NežaŽALEC200713.930
51096618Gerčar NikaKLC200514.370

KVALIFIKACIJE po skupinah (9. skupina) - 100 m, pionirke U16, veter: +0.6   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1104554Sabothy Polenec KatarinaAKK200512.780
21789512Mrvar NajaKRO200513.410
3235123Papler MancaAKR200613.620
43665096Štefan EmaŽALEC200713.890
51919807Jukić EmaLDA200714.320

KVALIFIKACIJE po skupinah (10. skupina) - 100 m, pionirke U16, veter: +0.0   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
12887826Šinkec NikaŠEN200512.500
22805563Kostanjevec MajaPT200613.390
32498450Colombo Dunja AnaPOM200713.750
42374920Vučko TajaOL200513.830
536765Bobnar ZojaAKK200514.390

KVALIFIKACIJE po skupinah (11. skupina) - 100 m, pionirke U16, veter: +0.6   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
11114062Kovač NastjaKLC200513.240
22583922Matjašec ZalaPOM200613.400
31544795Rifelj NikaKRKA200613.640
41846602Vogrič ElizaKRO200614.010
51467092Luzar PatricijaKRKA200614.480

KVALIFIKACIJE po skupinah (12. skupina) - 100 m, pionirke U16, veter: +0.1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
124549Andolšek LanaAKK2005q12.560
22288398Podgoršek AjdaMED200813.300
33654499Rampre InjaŽALEC200513.720
42518613Erjavec MarušaPOM200513.730
52829703Rus MašaPT200714.970