Rezultati

Rezultati

Atletski pokal Slovenije za starejše mladince in mladinke

Celje, 5.9.2020

SKUPNO - 100 m, starejše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
115415645Istenič ZalaMASS200212.170,18012,0
21777363Kaučič AjdaPMB200312.550,25311,0
37116781Zakošek IzaKLC200312.570,14410,0
42713069Božič EvaVRH200212.660,1569,0
51156854Erjavec AnaKRO200412.770,1468,0
6365410Topler DenisaKAK200312.790,2117,0
71515928Eržen IzabelaMASS200312.810,2146,0
81212790Remškar MancaKRO200412.870,2695,0
91496828Belič Sara MiaMASS200412.920,1864,0
101994647Hovnik Zala KatarinaSLG200212.920,1643,0
11921641*Korasa NikaKRKA200312.960,2060
12326262Srebot LucijaGO200413.030,1812,0
1345254Breznik NinaAKR200313.110,2411,0
1420415959Verhovnik LanaSLG200113.170,1940
1525616654*Hrovat LauraVEL200213.170,1770
161195683*Logar ŠpelaKRO200313.210,1560
17207557*Šter NikaDOM200413.250,2310
182054216Vovk VitaSLG200213.250,2420
191788466Krajnc DanajaPMB200313.310,1940
20976799*Saje NinaKRKA200413.320,2130
21179577*Kralj NikaPMB200313.350,2030
226117570*Jakopič TinkaraKLC200113.360,2360
23913081*Gimpelj AnaKRKA200213.380,2080
24678076*Suhovršnik KarinKLC200413.410,2200
25904129*Butala NinaKRKA200413.410,1550
26637900*Krivec LaraKLC200313.450,1690
2730117*Križnič IdaGO200313.580,2690
282304866*Ahlin NikaTRK200213.620,2020
291865026*Šeruga SaraPT200413.670,1880
30336966*Vidmar AnaGO200413.790,1830
311768455*Kampuš NikaPMB200213.870,2630
32754789*Miklavčič NikaKP200414.570,4770
314313Rodman EmaGO2004DNF0,2660

po skupinah (1. skupina) - 100 m, starejše mladinke, veter: -0.3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
16117570*Jakopič TinkaraKLC200113.360,2360
2678076*Suhovršnik KarinKLC200413.410,2200
32304866*Ahlin NikaTRK200213.620,2020
41768455*Kampuš NikaPMB200213.870,2630
5754789*Miklavčič NikaKP200414.570,4770

po skupinah (2. skupina) - 100 m, starejše mladinke, veter: -0.3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
125616654*Hrovat LauraVEL200213.170,1770
2976799*Saje NinaKRKA200413.320,2130
3913081*Gimpelj AnaKRKA200213.380,2080
4904129*Butala NinaKRKA200413.410,1550
5637900*Krivec LaraKLC200313.450,1690
6336966*Vidmar AnaGO200413.790,1830

po skupinah (3. skupina) - 100 m, starejše mladinke, veter: +1.6   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
1921641*Korasa NikaKRKA200312.960,2060
21195683*Logar ŠpelaKRO200313.210,1560
3207557*Šter NikaDOM200413.250,2310
4179577*Kralj NikaPMB200313.350,2030
530117*Križnič IdaGO200313.580,2690
61865026*Šeruga SaraPT200413.670,1880

po skupinah (4. skupina) - 100 m, starejše mladinke, veter: +1.0   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
11515928Eržen IzabelaMASS200312.810,2146,0
21496828Belič Sara MiaMASS200412.920,1864,0
31994647Hovnik Zala KatarinaSLG200212.920,1643,0
445254Breznik NinaAKR200313.110,2411,0
520415959Verhovnik LanaSLG200113.170,1940
62054216Vovk VitaSLG200213.250,2420
71788466Krajnc DanajaPMB200313.310,1940
314313Rodman EmaGO2004DNF0,2660

po skupinah (5. skupina) - 100 m, starejše mladinke, veter: +2.7   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
115415645Istenič ZalaMASS200212.170,18012,0
21777363Kaučič AjdaPMB200312.550,25311,0
37116781Zakošek IzaKLC200312.570,14410,0
42713069Božič EvaVRH200212.660,1569,0
51156854Erjavec AnaKRO200412.770,1468,0
6365410Topler DenisaKAK200312.790,2117,0
71212790Remškar MancaKRO200412.870,2695,0
8326262Srebot LucijaGO200413.030,1812,0