Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za mlajše mladincem, mladinke in mlajše člane in članice

Nova Gorica, 11.7.2020

FINALE SKUPNO - 200 m, mlajše mladinke, veter: +0.4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
13367363Kaučič AjdaPMB200325.190,221
274549Andolšek LanaAKK200525.530,187
34611089Marovt HanaVEL200425.700,204
42342790Remškar MancaKRO200425.950,265
53794220Korošec GajaSLG200526.140,186
61376494Bezgovšek LaraKLC200326.330,305
72285683Logar ŠpelaKRO200327.140,241
1116262Srebot LucijaGO2004DNF0,376

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 200 m, mlajše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
13367363Kaučič AjdaPMB200325.450,211
274549Andolšek LanaAKK200525.560,163
34611089Marovt HanaVEL200425.850,201
41116262Srebot LucijaGO200426.220,174
53794220Korošec GajaSLG200526.240,165
62342790Remškar MancaKRO200426.370,336
71376494Bezgovšek LaraKLC200326.450,323
82285683Logar ŠpelaKRO200326.680,367
94315686Maradin TjašaTRK200326.760,232
102196854Erjavec AnaKRO200426.800,194
112786828Belič Sara MiaMASS200426.840,195
121244273Lamprečnik LaraKAM200326.940,193
132213923Gregorovič GajaKRO200327.010,200
141801641Korasa NikaKRKA200327.040,239
152875424Keder LinaMASS200527.090,169
161104313Rodman EmaGO200427.260,185
174621091Miklavžin InaVEL200627.340,250
181078404Murn ŽivaGO200527.450,250
19179369Avsenek Renko SaraAKR200527.490,412
201613003Pugelj AljaKOČ200327.540,290
213897464Šumah NastjaSLG200527.550,187
221774129Butala NinaKRKA200427.560,234
233784142Kelaidis MelinaSLG200427.570,179
241185283*Mager MajaKAK200627.73
252355366Rotar Paušič LinaKRO200527.730,177
26737557Šter NikaDOM200427.750,215
27321532Perpar MajaOL200527.880,260
283855292Samec TjašaSLG200528.020,232
293827401Mori TjašaSLG200428.030,239
303511266Sovdat ŽanaPSČ200428.040,184
312395493*Vacik EmaKRO200628.060,336
323757418Frajdl NejaSLG200428.160,240
333244920*Vučko TajaOL200528.270,312
341508076Suhovršnik KarinKLC200428.350,438
35124555Rosulnik EvaAKK200428.360,211
36358201*Vrbek KajaAKŠ200628.400,268
374596996*Kočnik Točaj MojcaVEL200528.450,349
381876799*Saje NinaKRKA200428.850,169
391007945Gadnik AnaGO200329.620,201
401175282Lužnik LiaKAK200629.670,155
411235286Vučetić IvanaKAK200629.800,194
1136966*Vidmar AnaGO2004DNF0,196
195254Breznik NinaAKR2003DQ
1609234Glušac TejaKOČ2004DNS
104117*Križnič IdaGO2003DNS
1225410Topler DenisaKAK2003DNS
468688Trupej AljaVEL2003DNS
15416781Zakošek IzaKLC2003DNS
3957826Šinkec NikaŠEN2005DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 200 m, mlajše mladinke, veter: +0.7   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12355366Rotar Paušič LinaKRO200527.730,177
23855292Samec TjašaSLG200528.020,232
31175282Lužnik LiaKAK200629.670,155
41235286Vučetić IvanaKAK200629.800,194
3957826Šinkec NikaŠEN2005DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 200 m, mlajše mladinke, veter: -0.1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12875424Keder LinaMASS200527.090,169
23757418Frajdl NejaSLG200428.160,240
31007945Gadnik AnaGO200329.620,201
1609234Glušac TejaKOČ2004DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 200 m, mlajše mladinke, veter: +1.5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12213923Gregorovič GajaKRO200327.010,200
24621091Miklavžin InaVEL200627.340,250
31078404Murn ŽivaGO200527.450,250
4179369Avsenek Renko SaraAKR200527.490,412
53897464Šumah NastjaSLG200527.550,187
63784142Kelaidis MelinaSLG200427.570,179
73827401Mori TjašaSLG200428.030,239
83511266Sovdat ŽanaPSČ200428.040,184

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 200 m, mlajše mladinke, veter: -0.3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11185283*Mager MajaKAK200627.73
22395493*Vacik EmaKRO200628.060,336
33244920*Vučko TajaOL200528.270,312
4358201*Vrbek KajaAKŠ200628.400,268
54596996*Kočnik Točaj MojcaVEL200528.450,349
61876799*Saje NinaKRKA200428.850,169
1136966*Vidmar AnaGO2004DNF0,196
104117*Križnič IdaGO2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 200 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12342790Remškar MancaKRO200426.370,336
21376494Bezgovšek LaraKLC200326.450,323
32196854Erjavec AnaKRO200426.800,194
41104313Rodman EmaGO200427.260,185
51774129Butala NinaKRKA200427.560,234
6321532Perpar MajaOL200527.880,260
195254Breznik NinaAKR2003DQ
1225410Topler DenisaKAK2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 200 m, mlajše mladinke, veter: +1.1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
174549Andolšek LanaAKK200525.560,163
24611089Marovt HanaVEL200425.850,201
31116262Srebot LucijaGO200426.220,174
41244273Lamprečnik LaraKAM200326.940,193
51801641Korasa NikaKRKA200327.040,239
6737557Šter NikaDOM200427.750,215
15416781Zakošek IzaKLC2003DNS
468688Trupej AljaVEL2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (7. skupina) - 200 m, mlajše mladinke, veter: +0,5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
13367363Kaučič AjdaPMB200325.450,211
23794220Korošec GajaSLG200526.240,165
32285683Logar ŠpelaKRO200326.680,367
44315686Maradin TjašaTRK200326.760,232
52786828Belič Sara MiaMASS200426.840,195
61613003Pugelj AljaKOČ200327.540,290
71508076Suhovršnik KarinKLC200428.350,438
8124555Rosulnik EvaAKK200428.360,211