Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju za pionirje in pionirke U14

Tolmin, 14.6.2020

SKUPNO - 600 m, pionirke U14

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
11389040Janežič ElaŠPELA120071:43.26717,0
21376560Ferfolja NežaŠPELA120071:43.63709,0
31398244Mohar HanaŠPELA120071:44.41693,0
41507282Podgornik MašaŠTA120081:46.23656,0
5165478Turk TinkaAKR220071:46.47651,0
61656697Sekne HanaTRK120071:46.53650,0
7475396Ivančič EvitaKOB20071:47.36634,0
81035551Turčin NinaPMB120071:47.69627,0
9266417Mlekuž MancaBOV20071:47.71627,0
10896341Praprotnik BrinaMASS320071:50.31577,0
111195603Sovdat GajaPSČ120081:51.86549,0
12996355Ogrinc LanaPMB120081:52.07545,0
131719582Mežnar MašaVEL320081:52.21543,0
14886848Pogačnik AljaMASS220071:52.49538,0
151688863Kavšek Elizabeta ŠpelaVEL120071:53.15526,0
16155245Rogač KatarinaAKR120081:53.77515,0
1738867Plut JulijaAKK120081:53.92512,0
18209541Tramšek MajaASB20071:54.02510,0
19555808Prša IvaKP120071:54.24507,0
2018237Grom MonikaAKK120071:54.77497,0
211006746Pečanac JulijaPMB220081:54.79497,0
2256175Ravnikar ZalaAKK120071:54.81497,0
23528001Domajnko VeronikaKP320081:55.19490,0
241595144Dolenc UršaTRK220071:55.20490,0
25505809Babič NejaKP120071:55.54484,0
261539666Vrhovšek TaraŠTA220081:55.91478,0
271409410Strnad NušaŠPELA220091:56.03476,0
28856945Meh LaraMASS520081:56.10475,0
29869113Njoki Šulc AmelieMASS320071:56.56467,0
30915100Vehovar EmaMASS120071:56.59467,0
31448847Marušič MijaGOATL220081:56.63466,0
321418343Zidar LanaŠPELA220081:56.73464,0
331489062Kovačec GajaŠTA320081:57.05459,0
341116938Gruden AnuškaPSČ120081:57.60450,0
351275272Gorup BarbaraSEŽAN20071:58.67433,0
36544541Martinuč TiaKP220071:58.78431,0
37568016Rendić PiaKP220071:58.93428,0
38257373Čarga MancaBOV20071:59.20424,0
391514586Trstenjak NežaŠTA220081:59.29423,0
40199638Gorjup UrškaASB20071:59.57418,0
41127281Jarkovič LinaAKR220081:59.58418,0
421327304Gruden NajaŠL20082:00.10410,0
43877062Pavasović SofijaMASS120072:00.26407,0
441575610Ažman ZalaTRK220082:00.31407,0
45908998Svetek Gluvič UlaMASS420082:00.45405,0
461708009Lončarič TiaVEL120072:00.54403,0
471498412Kralj UmaŠTA120072:01.23393,0
48969599Moneta AnjaOL20072:01.42390,0
49819117Bergant AjdaMASS420072:01.93382,0
50134455Kovačič ŽivaAKR120072:02.25377,0
51517265Božič AnaKP420072:02.44374,0
52409018Curk Ana KiaraGOATL120072:02.77369,0
531634537Polak TiaTRK220082:03.05365,0
54148378Rogač AnaAKR120082:03.36361,0
55596392Jereb AnaKRKA20082:03.42360,0
56429090Humar MajaGOATL220082:03.46359,0
57828073Dirnbek LucijaMASS220082:03.65357,0
581289094Pfeifer ŽivaSEŽAN20092:03.89353,0
591479121Bedenik KatarinaŠTA320082:05.29333,0
60639316Sejdinoska LauraKRO120082:05.35332,0
61837315Gorogranc Čargo EmaMASS720102:05.57329,0
62276400Mlekuž Kamarić NikiBOV20082:05.64328,0
631158393Leban AdrianaPSČ320092:06.46317,0
64498671Kokole PavlaKOB20082:06.56316,0
651107303Burgar IrisPSČ220082:06.66314,0
66626577Kočan TaraKRO220072:06.87312,0
67439041Koder MetaGOATL320092:06.91311,0
681178386Rutar TanjaPSČ220082:07.11308,0
69467641Deisinger JonnaKAM20082:07.91298,0
701729581Oprešnik KlaraVEL320082:07.92298,0
711697308Kimperk NejaVEL120082:08.12295,0
72923964Žižek ZarjaMASS820092:08.60289,0
731619827Gunde EmaTRK320092:09.97271,0
741627233Hostar LucijaTRK420082:10.27267,0
751257655Lovše TijaPT120082:10.35266,0
761649700Roblek MetaTRK320082:10.94259,0
771609843Grašič NinaTRK420082:10.96259,0
781135512Kenda Drekonja LeaPSČ120072:11.52252,0
79419017Fiegl TinaGOATL220082:11.59251,0
80807994Barborič AjdaMASS720092:11.73250,0
811026155Ropoša SaraPMB120072:11.93247,0
821149645Lavrenčič KatjaPSČ220082:12.97235,0
83319136Curk LanaGO20082:14.26220,0
84846986Kitanović DunjaMASS520082:14.36219,0
85535876Frankovič TinaKP420072:15.43207,0
861017351Pipan ZaraPMB220082:16.72193,0
871266600Mesec PiaRAD20082:17.20188,0
881168476Rutar MancaPSČ320092:17.27188,0
89614793Jordan ZojaKRO220072:17.65184,0
901582848Čerin HanaTRK120072:17.81182,0
91399135Bagon IvanaGOATL320092:17.95181,0
92335830Murovec AnaGO20072:21.80144,0
931528485Vaner MiaŠTA320082:23.34130,0
94459109Vodopivec IvanaGOATL120072:24.19123,0
951188754Šavli KajaPSČ420092:25.95109,0
96219435Vrbek JulijaASB20082:35.8746,0
97329721Gadnik IzaGO20082:41.0624,0
956085Dornik Ana NatalieOL2008DNF0
488919Kanalec VitaKOB2008DNS0

po skupinah (1. skupina) - 600 m, pionirke U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1908998Svetek Gluvič UlaMASS420082:00.45405,0
21479121Bedenik KatarinaŠTA320082:05.29333,0
31627233Hostar LucijaTRK420082:10.27267,0
41649700Roblek MetaTRK320082:10.94259,0
51609843Grašič NinaTRK420082:10.96259,0
6846986Kitanović DunjaMASS520082:14.36219,0
71168476Rutar MancaPSČ320092:17.27188,0
8399135Bagon IvanaGOATL320092:17.95181,0
91188754Šavli KajaPSČ420092:25.95109,0
488919Kanalec VitaKOB2008DNS0

po skupinah (2. skupina) - 600 m, pionirke U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
11489062Kovačec GajaŠTA320081:57.05459,0
21327304Gruden NajaŠL20082:00.10410,0
3969599Moneta AnjaOL20072:01.42390,0
4837315Gorogranc Čargo EmaMASS720102:05.57329,0
51158393Leban AdrianaPSČ320092:06.46317,0
6498671Kokole PavlaKOB20082:06.56316,0
7807994Barborič AjdaMASS720092:11.73250,0
81528485Vaner MiaŠTA320082:23.34130,0
9459109Vodopivec IvanaGOATL120072:24.19123,0
10219435Vrbek JulijaASB20082:35.8746,0

po skupinah (3. skupina) - 600 m, pionirke U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
11006746Pečanac JulijaPMB220081:54.79497,0
2148378Rogač AnaAKR120082:03.36361,0
3429090Humar MajaGOATL220082:03.46359,0
4439041Koder MetaGOATL320092:06.91311,0
5923964Žižek ZarjaMASS820092:08.60289,0
61149645Lavrenčič KatjaPSČ220082:12.97235,0
7319136Curk LanaGO20082:14.26220,0
8535876Frankovič TinaKP420072:15.43207,0
91017351Pipan ZaraPMB220082:16.72193,0
10329721Gadnik IzaGO20082:41.0624,0

po skupinah (4. skupina) - 600 m, pionirke U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1996355Ogrinc LanaPMB120081:52.07545,0
2528001Domajnko VeronikaKP320081:55.19490,0
31514586Trstenjak NežaŠTA220081:59.29423,0
4517265Božič AnaKP420072:02.44374,0
5409018Curk Ana KiaraGOATL120072:02.77369,0
6828073Dirnbek LucijaMASS220082:03.65357,0
71107303Burgar IrisPSČ220082:06.66314,0
8626577Kočan TaraKRO220072:06.87312,0
9467641Deisinger JonnaKAM20082:07.91298,0
101619827Gunde EmaTRK320092:09.97271,0

po skupinah (5. skupina) - 600 m, pionirke U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
11409410Strnad NušaŠPELA220091:56.03476,0
2856945Meh LaraMASS520081:56.10475,0
31418343Zidar LanaŠPELA220081:56.73464,0
4257373Čarga MancaBOV20071:59.20424,0
51575610Ažman ZalaTRK220082:00.31407,0
6596392Jereb AnaKRKA20082:03.42360,0
71289094Pfeifer ŽivaSEŽAN20092:03.89353,0
8276400Mlekuž Kamarić NikiBOV20082:05.64328,0
91729581Oprešnik KlaraVEL320082:07.92298,0
10419017Fiegl TinaGOATL220082:11.59251,0

po skupinah (6. skupina) - 600 m, pionirke U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1886848Pogačnik AljaMASS220071:52.49538,0
2209541Tramšek MajaASB20071:54.02510,0
31539666Vrhovšek TaraŠTA220081:55.91478,0
4869113Njoki Šulc AmelieMASS320071:56.56467,0
51116938Gruden AnuškaPSČ120081:57.60450,0
61275272Gorup BarbaraSEŽAN20071:58.67433,0
7544541Martinuč TiaKP220071:58.78431,0
8127281Jarkovič LinaAKR220081:59.58418,0
91178386Rutar TanjaPSČ220082:07.11308,0
956085Dornik Ana NatalieOL2008DNF0

po skupinah (7. skupina) - 600 m, pionirke U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
11195603Sovdat GajaPSČ120081:51.86549,0
21719582Mežnar MašaVEL320081:52.21543,0
3199638Gorjup UrškaASB20071:59.57418,0
41634537Polak TiaTRK220082:03.05365,0
5639316Sejdinoska LauraKRO120082:05.35332,0
61697308Kimperk NejaVEL120082:08.12295,0
71135512Kenda Drekonja LeaPSČ120072:11.52252,0
81026155Ropoša SaraPMB120072:11.93247,0
91266600Mesec PiaRAD20082:17.20188,0
10614793Jordan ZojaKRO220072:17.65184,0

po skupinah (8. skupina) - 600 m, pionirke U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
11389040Janežič ElaŠPELA120071:43.26717,0
2475396Ivančič EvitaKOB20071:47.36634,0
31035551Turčin NinaPMB120071:47.69627,0
4896341Praprotnik BrinaMASS320071:50.31577,0
538867Plut JulijaAKK120081:53.92512,0
6448847Marušič MijaGOATL220081:56.63466,0
7568016Rendić PiaKP220071:58.93428,0
81708009Lončarič TiaVEL120072:00.54403,0
9819117Bergant AjdaMASS420072:01.93382,0
10335830Murovec AnaGO20072:21.80144,0

po skupinah (9. skupina) - 600 m, pionirke U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
11398244Mohar HanaŠPELA120071:44.41693,0
21507282Podgornik MašaŠTA120081:46.23656,0
3266417Mlekuž MancaBOV20071:47.71627,0
41688863Kavšek Elizabeta ŠpelaVEL120071:53.15526,0
5155245Rogač KatarinaAKR120081:53.77515,0
6555808Prša IvaKP120071:54.24507,0
718237Grom MonikaAKK120071:54.77497,0
856175Ravnikar ZalaAKK120071:54.81497,0
91595144Dolenc UršaTRK220071:55.20490,0
101498412Kralj UmaŠTA120072:01.23393,0

po skupinah (10. skupina) - 600 m, pionirke U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
11376560Ferfolja NežaŠPELA120071:43.63709,0
2165478Turk TinkaAKR220071:46.47651,0
31656697Sekne HanaTRK120071:46.53650,0
4505809Babič NejaKP120071:55.54484,0
5915100Vehovar EmaMASS120071:56.59467,0
6877062Pavasović SofijaMASS120072:00.26407,0
7134455Kovačič ŽivaAKR120072:02.25377,0
81257655Lovše TijaPT120082:10.35266,0
91582848Čerin HanaTRK120072:17.81182,0