Rezultati

Kategorije
EEkipno
MMoški
ZŽenske
Rezultati

12. Formaraton

Ljubljana, 6.6.2020

E - Ekipno

Uvr.KlubKrogovMetrov
1Atletski klub Ultramaraton Slovenija181350416
2Never Give Up 5.0142274912
3Važno da se teče137265232
4Never Give Up 2.061118096
5Društvo Junaki 3.nadstropja60116160
6Never Give Up 3.04994864
7#tekvsakdan3975504
8Jaz nisem fantek, jaz sem strašni leopard 23465824
9Pulse performance3058080
10Timing Ljubljana2854208
11Jaz nisem fantek, jaz sem strašni leopard2752272
12Jaz nisem fantek, jaz sem strašni leopard 42650336
13Zebra Marija2548400
14Vegan.si2242592
15Tek je lek1936784
15Jaz nisem fantek, jaz sem strašni leopard 51936784
17Jaz nisem fantek, jaz sem strašni leopard 31427104
18KD Mengeš1325168
19Karate klub Logatec1223232
20za Bobo-ta1019360
21ŠD HSE917424
21Urbani tekači917424
21Jaz nisem fantek, jaz sem strašni leopard 1917424
24Merkur815488
24Železničarsko športno društvo Ljubljana815488
26Savinjski tekači713552
26Fensišmensi ™713552
28NGU 3.0 Matej Markovic611616
29Varuh Zdravja59680
30Urbani tekaci47744
30LJ tekači47744
32Maratonsko društvo Robič35808
32Vzajemna35808