Rezultati

Rezultati

Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki

Ljubljana, 30.1.2020

FINALE po skupinah (1. skupina) - 60 m, dijakinje   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100ISTENIČ ZALASZŠ7.59
200REMŠKAR MANCAGIMP8.10
300LOGAR ŠPELAGIMP8.18
400BELIČ SARA MIAGIMP8.25
500STROJIN ANAGŠIŠ8.42
600KRIŽAJ IZAGIMP8.44

FINALE po skupinah (2. skupina) - 60 m, dijakinje   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100ERJAVEC ANAGIMŠ8.44
200MIKLAVČIČ TAJDAGŠIŠ8.65
300CERLINI BRINAGŠIŠ8.69
400KOPAČ PIRNAT MIAGIMŠ8.70
500BUH ANAGIMP8.85
600DIMC EVAGŠIŠ9.02

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, dijakinje

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100ISTENIČ ZALASZŠ7.62
200LOGAR ŠPELAGIMP8.16
300REMŠKAR MANCAGIMP8.18
400BELIČ SARA MIAGIMP8.30
500KRIŽAJ IZAGIMP8.34
600STROJIN ANAGŠIŠ8.38
700MIKLAVČIČ TAJDAGŠIŠ8.42
800ERJAVEC ANAGIMŠ8.43
900CERLINI BRINAGŠIŠ8.58
1000KOPAČ PIRNAT MIAGIMŠ8.78
1100BUH ANAGIMP8.80
1200DIMC EVAGŠIŠ8.85
1300BIZJAK MAŠASFŠ9.00
1400MUŠIČ EMAGIMB9.08
1500ZAJEC EMAGIMB9.28
1600MAMIČ PAULINAGIML9.29
1700KODELJA KAJASFŠ9.30
1800CANKAR SILVASFŠ9.34
1900PODOBNIK SARAGIMŠ9.74
2000MANDELJ LARISASFŠ9.94
2100STERLE SARASTŠ10.26
00GOTLIB LUCIJASFŠDNS
00ČESEN KRISTINAGŠIŠDNS
00BEČAN JULIJAŠKGLJDNS
00KOVJANIĆ LARAGIMŠDNS
00SMOLE ANAGIMŠDNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, dijakinje   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100ISTENIČ ZALASZŠ7.62
200LOGAR ŠPELAGIMP8.16
300DIMC EVAGŠIŠ8.85
400MUŠIČ EMAGIMB9.08
00KOVJANIĆ LARAGIMŠDNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, dijakinje   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100KRIŽAJ IZAGIMP8.34
200CANKAR SILVASFŠ9.34
300MANDELJ LARISASFŠ9.94
00ČESEN KRISTINAGŠIŠDNS
00SMOLE ANAGIMŠDNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, dijakinje   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100REMŠKAR MANCAGIMP8.18
200MIKLAVČIČ TAJDAGŠIŠ8.42
300ERJAVEC ANAGIMŠ8.43
400BIZJAK MAŠASFŠ9.00
500ZAJEC EMAGIMB9.28
00BEČAN JULIJAŠKGLJDNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, dijakinje   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100CERLINI BRINAGŠIŠ8.58
200BUH ANAGIMP8.80
300MAMIČ PAULINAGIML9.29
400KODELJA KAJASFŠ9.30
500PODOBNIK SARAGIMŠ9.74

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m, dijakinje   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100BELIČ SARA MIAGIMP8.30
200STROJIN ANAGŠIŠ8.38
300KOPAČ PIRNAT MIAGIMŠ8.78
400STERLE SARASTŠ10.26
00GOTLIB LUCIJASFŠDNS