Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke (U16)

Novo mesto, 25.1.2020

SKUPNO - 300 m, pionirji U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12907948Zupančič AhacŠTA200538.890,150
21677037Kušar Stojakovič GašperMASS200639.620,184
3896432Falnoga PatrikKAŠ200539.730,195
43044303Golob GalVEL200539.820,186
52508011Lampret AnejPT200541.520,162
62747827Grabnar TadejŠEN200541.540,179
71268915Kovač ČrtKRO200541.590,170
8396749Kodrič GalBRE200541.740,287
91636189Gmajnar GalMASS200641.970,267
10729010Segulin JakaGO200642.000,148
111069084Gec MatejKP200642.150,169
12916439Žnidaršič Pušnik ŽigaKAŠ200542.430,193
131094778Radakovič JanKRKA200642.560,205
141688034Meglič DavidMASS200542.670,171
151648473Jazbec JanMASS200542.840,196
162516167Merc MarcelPT200642.860,176
171629130Bergant UrbanMASS200544.650,158
18238728Lakner MatijaAKŠ200645.190,234
192807885Kastaneto DomenŠPELA200649.040,173
201739621Špruk BineMASS200849.210,207
2798870Adam NejcŠPELA2006DNF0,196
3071241Jurič TinVEL2006DNS
1246138Jurca TimKRO2005DNS
2178444Zemljič Jean MihaelPMB2006DNS

po skupinah (1. skupina) - 300 m, pionirji U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11268915Kovač ČrtKRO200541.590,170
21069084Gec MatejKP200642.150,169
3916439Žnidaršič Pušnik ŽigaKAŠ200542.430,193
41648473Jazbec JanMASS200542.840,196

po skupinah (2. skupina) - 300 m, pionirji U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11688034Meglič DavidMASS200542.670,171
2798870Adam NejcŠPELA2006DNF0,196
3071241Jurič TinVEL2006DNS
2178444Zemljič Jean MihaelPMB2006DNS

po skupinah (3. skupina) - 300 m, pionirji U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11094778Radakovič JanKRKA200642.560,205
22516167Merc MarcelPT200642.860,176
31739621Špruk BineMASS200849.210,207
1246138Jurca TimKRO2005DNS

po skupinah (4. skupina) - 300 m, pionirji U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12508011Lampret AnejPT200541.520,162
22747827Grabnar TadejŠEN200541.540,179
3396749Kodrič GalBRE200541.740,287
41629130Bergant UrbanMASS200544.650,158

po skupinah (5. skupina) - 300 m, pionirji U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11677037Kušar Stojakovič GašperMASS200639.620,184
23044303Golob GalVEL200539.820,186
3729010Segulin JakaGO200642.000,148
4238728Lakner MatijaAKŠ200645.190,234

po skupinah (6. skupina) - 300 m, pionirji U16   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12907948Zupančič AhacŠTA200538.890,150
2896432Falnoga PatrikKAŠ200539.730,195
31636189Gmajnar GalMASS200641.970,267
42807885Kastaneto DomenŠPELA200649.040,173