Rezultati

Rezultati

Atletski miting v dvorani

Novo mesto, 25.1.2020

SKUPNO - 400 m, članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
110715645Istenič ZalaMASS200257.69
212801Kropar LucijaAKK200158.840,174
31566776Rus AnaTRK200359.050,166
41431296Sekavčnik ZalaSLG200359.220,197
5230Larva MirnaCRO199659.260,269
611515734Šušteršič LucijaNAV199959.950,611
7392870Jost HanaKLC20041:00.070,287
81084082Miklavčič TajdaMASS20021:00.860,242
9166688Trupej AljaVEL20031:01.200,222
10417301Šegota AnaKLC20021:01.380,182
1114415959Verhovnik LanaSLG20011:02.800,241
121123047Toplak TiaMASS20031:03.070,227
1317416485Pirnat Kopač MiaOL20031:03.990,252
141377418Frajdl NejaSLG20041:04.300,204
15324187Volentar MašaKAK20021:04.710,185
161283Pavlinjek NatalijaPOM19981:04.790,240
171404142Kelaidis MelinaSLG20041:05.730,219
1827891Mlinar AnaKAK20021:06.260,144
196315512Škedelj BredaKRKA19931:06.790,213
201392346Jelen Križovnik NežaSLG20021:07.460,281
211735033Souidi KatarinaAAD20041:07.920,234
2230858Sekaučnik LanaKAK20041:08.570,179

po skupinah (1. skupina) - 400 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
114415959Verhovnik LanaSLG20011:02.800,241
21392346Jelen Križovnik NežaSLG20021:07.460,281
330858Sekaučnik LanaKAK20041:08.570,179

po skupinah (2. skupina) - 400 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11566776Rus AnaTRK200359.050,166
2417301Šegota AnaKLC20021:01.380,182
31123047Toplak TiaMASS20031:03.070,227
41377418Frajdl NejaSLG20041:04.300,204

po skupinah (3. skupina) - 400 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1392870Jost HanaKLC20041:00.070,287
21084082Miklavčič TajdaMASS20021:00.860,242
31735033Souidi KatarinaAAD20041:07.920,234

po skupinah (4. skupina) - 400 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11431296Sekavčnik ZalaSLG200359.220,197
2230Larva MirnaCRO199659.260,269
317416485Pirnat Kopač MiaOL20031:03.990,252
46315512Škedelj BredaKRKA19931:06.790,213

po skupinah (5. skupina) - 400 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
111515734Šušteršič LucijaNAV199959.950,611
2166688Trupej AljaVEL20031:01.200,222
31283Pavlinjek NatalijaPOM19981:04.790,240
41404142Kelaidis MelinaSLG20041:05.730,219

po skupinah (6. skupina) - 400 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
110715645Istenič ZalaMASS200257.69
212801Kropar LucijaAKK200158.840,174
3324187Volentar MašaKAK20021:04.710,185
427891Mlinar AnaKAK20021:06.260,144