Rezultati

Rezultati

Atletski miting v dvorani

Novo mesto, 25.1.2020

SKUPNO - 200 m, člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1544957Šuštaršič MatevžKRKA200122.250,146
2711475Lindič MitjaKRO199322.380,163
33717249Orož DomenKLC200122.510,200
4907066Gumilar JernejMASS200322.540,178
515117275Skalar JanTRK200022.660,157
63417497Guček Matic IanKLC200322.950,171
7338422Gnidica UrbanKLC200323.340,211
8917478Jazbec ŽanMASS200323.340,188
9220Vrhovec StašaCRO199423.370,165
101185042Forjan NikoPAKG200423.480,154
1112216204Kolman AlenPMB199523.580,206
129716612Ulčar TilenMASS200223.670,171
13499352Krauthaker GalKRKA199923.680,146
1446939Lorenci LeonASB200223.680,233
1568113Hace JakaKRO200323.710,200
169215768Lipovec NejcMASS200223.73
1714616101Jakše DavidŠEN200123.800,166
181246773Zupanič VitoPMB200223.950,162
19674882Glavan SvitKRO200424.170,158
20210Valentaković ValentinoCRO199324.320,316
217617259Ulčar MaksKRO200224.530,142
22656941Bartol ErazemKRO200324.690,241
23852709Breitenberger AronMASS200425.430,169
241138976Erjavec MatejNAV200425.480,200
25364432Oparenović BlažKLC200225.640,267
26987980Vodiškar ArneMASS200427.250,183
1147191Grmovšek NejcNAV2002DQ0,165
506646Kunstek ErikKRKA2001DQ0,165
95358Šoba AlbertMASS1959DNS
16016992Skaza TijanVEL2004DNS
1195618Mešič TimonPAKG2004DNS
664670Bukovec JanKRO2002DNS
1615281Skornšek LukaVEL2004DNS

po skupinah (1. skupina) - 200 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
168113Hace JakaKRO200323.710,200
2656941Bartol ErazemKRO200324.690,241
3987980Vodiškar ArneMASS200427.250,183

po skupinah (2. skupina) - 200 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11185042Forjan NikoPAKG200423.480,154
2499352Krauthaker GalKRKA199923.680,146
31246773Zupanič VitoPMB200223.950,162

po skupinah (3. skupina) - 200 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1338422Gnidica UrbanKLC200323.340,211
212216204Kolman AlenPMB199523.580,206
664670Bukovec JanKRO2002DNS

po skupinah (4. skupina) - 200 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
19716612Ulčar TilenMASS200223.670,171
29215768Lipovec NejcMASS200223.73
31138976Erjavec MatejNAV200425.480,200
1195618Mešič TimonPAKG2004DNS

po skupinah (5. skupina) - 200 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1220Vrhovec StašaCRO199423.370,165
214616101Jakše DavidŠEN200123.800,166
3852709Breitenberger AronMASS200425.430,169
506646Kunstek ErikKRKA2001DQ0,165

po skupinah (6. skupina) - 200 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1917478Jazbec ŽanMASS200323.340,188
1147191Grmovšek NejcNAV2002DQ0,165
16016992Skaza TijanVEL2004DNS
1615281Skornšek LukaVEL2004DNS

po skupinah (7. skupina) - 200 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
13717249Orož DomenKLC200122.510,200
246939Lorenci LeonASB200223.680,233
3364432Oparenović BlažKLC200225.640,267
95358Šoba AlbertMASS1959DNS

po skupinah (8. skupina) - 200 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1907066Gumilar JernejMASS200322.540,178
215117275Skalar JanTRK200022.660,157
33417497Guček Matic IanKLC200322.950,171
4674882Glavan SvitKRO200424.170,158

po skupinah (9. skupina) - 200 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1544957Šuštaršič MatevžKRKA200122.250,146
2711475Lindič MitjaKRO199322.380,163
3210Valentaković ValentinoCRO199324.320,316
47617259Ulčar MaksKRO200224.530,142