Rezultati

Rezultati

Atletski miting v dvorani

Novo mesto, 25.1.2020

FINALE po skupinah (1. skupina) - 60 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1195531Močan IvaBRE20027.810,187
2315410Topler DenisaKAK20037.840,181
31384647Hovnik Zala KatarinaSLG20027.910,134
4832790Remškar MancaKRO20047.990,219
56014506Potočar TjašaKRKA19978.030,147
6230Larva MirnaCRO19968.050,182
71454216Vovk VitaSLG20028.170,208
1051766Gregorec AnjaMASS1999DQ

FINALE po skupinah (2. skupina) - 60 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
124555Rosulnik EvaAKK20048.130,156
2595008Murn EvaKRKA20028.130,185
31006828Belič Sara MiaMASS20048.180,149
4408076Suhovršnik KarinKLC20048.220,212
5617279Dvoršak MašaASB20018.260,175
616716620Agrež HanaŽALEC20038.290,179
7187891Maček KarlaBRE20038.310,206
81687245Dolar RimaŽALEC20048.360,164

FINALE po skupinah (3. skupina) - 60 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1825683Logar ŠpelaKRO20038.230,164
216416654Hrovat LauraVEL20028.400,169
3554129Butala NinaKRKA20048.410,167
41716669Glogovšek MajaBRE20028.430,146
5562513Dragišić TajaKRKA20048.530,218
6803923Gregorovič GajaKRO20038.550,175
7613107Rajšel KajaKRKA20028.610,180
8108097Grilc SuziBLED20068.620,196

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1315410Topler DenisaKAK20037.850,165
21384647Hovnik Zala KatarinaSLG20027.960,145
3195531Močan IvaBRE20027.970,189
4832790Remškar MancaKRO20048.010,201
51051766Gregorec AnjaMASS19998.080,146
6230Larva MirnaCRO19968.090,176
71454216Vovk VitaSLG20028.110,237
86014506Potočar TjašaKRKA19978.110,143
924555Rosulnik EvaAKK20048.220,161
10595008Murn EvaKRKA20028.270,173
111006828Belič Sara MiaMASS20048.270,168
121687245Dolar RimaŽALEC20048.290,148
13408076Suhovršnik KarinKLC20048.300,167
14617279Dvoršak MašaASB20018.300,154
15187891Maček KarlaBRE20038.310,207
1616716620Agrež HanaŽALEC20038.320,191
17825683Logar ŠpelaKRO20038.330,177
181716669Glogovšek MajaBRE20028.380,147
1916416654Hrovat LauraVEL20028.420,179
20554129Butala NinaKRKA20048.480,169
21562513Dragišić TajaKRKA20048.550,143
22803923Gregorovič GajaKRO20038.600,138
23613107Rajšel KajaKRKA20028.610,177
24108097Grilc SuziBLED20068.670,183
25626799Saje NinaKRKA20048.690,257
26127588Žvan AnaBLED20048.830,178
271484575Dolenc MancaŠL20038.950,198
28449233Čarna Hribar KatarinaKOČ20049.440,185
459234Glušac TejaKOČ2004DQ
14214585Pogorevc MajaSLG1996DQ0,198
4216781Zakošek IzaKLC2003DNS
1033803Debevec KajaMASS1996DNS
1728881Bricelj SaraAAD2004DNS
573081Gimpelj AnaKRKA2002DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1315410Topler DenisaKAK20037.850,165
21006828Belič Sara MiaMASS20048.270,168
31687245Dolar RimaŽALEC20048.290,148
4408076Suhovršnik KarinKLC20048.300,167
51716669Glogovšek MajaBRE20028.380,147
6562513Dragišić TajaKRKA20048.550,143
1728881Bricelj SaraAAD2004DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1195531Močan IvaBRE20027.970,189
2825683Logar ŠpelaKRO20038.330,177
3613107Rajšel KajaKRKA20028.610,177
41484575Dolenc MancaŠL20038.950,198
14214585Pogorevc MajaSLG1996DQ0,198
459234Glušac TejaKOČ2004DQ
573081Gimpelj AnaKRKA2002DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11384647Hovnik Zala KatarinaSLG20027.960,145
21051766Gregorec AnjaMASS19998.080,146
316416654Hrovat LauraVEL20028.420,179
4108097Grilc SuziBLED20068.670,183
5626799Saje NinaKRKA20048.690,257
6449233Čarna Hribar KatarinaKOČ20049.440,185
4216781Zakošek IzaKLC2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1832790Remškar MancaKRO20048.010,201
2230Larva MirnaCRO19968.090,176
3595008Murn EvaKRKA20028.270,173
4617279Dvoršak MašaASB20018.300,154
5187891Maček KarlaBRE20038.310,207
6127588Žvan AnaBLED20048.830,178

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m, članice   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11454216Vovk VitaSLG20028.110,237
26014506Potočar TjašaKRKA19978.110,143
324555Rosulnik EvaAKK20048.220,161
416716620Agrež HanaŽALEC20038.320,191
5554129Butala NinaKRKA20048.480,169
6803923Gregorovič GajaKRO20038.600,138
1033803Debevec KajaMASS1996DNS