Rezultati

Rezultati

Atletski miting v dvorani

Novo mesto, 25.1.2020

FINALE po skupinah (1. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11297910Čurin Prapotnik AnejPT20037.110,197
2907066Gumilar JernejMASS20037.120,144
3544957Šuštaršič MatevžKRKA20017.150,134
416214517Subašič DinoVEL19997.170,159
5338422Gnidica UrbanKLC20037.200,173
637955Jesenek AleksASB20047.210,159
715117275Skalar JanTRK20007.240,160
8917478Jazbec ŽanMASS20037.300,147

FINALE po skupinah (2. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1499352Krauthaker GalKRKA19997.260,158
21304410Smiljan AlenPT20027.370,200
3674882Glavan SvitKRO20047.410,183
41246773Zupanič VitoPMB20027.420,179
15311722Zupanc JakobTRK1995DQ
220Vrhovec StašaCRO1994DQ
8616332Černigoj TanMASS2001DNS
9617270Šulman BrunoMASS2000DNS

FINALE po skupinah (3. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11147191Grmovšek NejcNAV20027.470,158
2656941Bartol ErazemKRO20037.500,149
3357901Krivec MatejKLC20037.550,179
4852709Breitenberger AronMASS20047.590,145
51322422Nabernik GregaSLG20047.620,153
612216204Kolman AlenPMB19957.630,164
756611Robnik VidASB20047.680,152
81234869Šinkovec TajPMB19997.730,169

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11297910Čurin Prapotnik AnejPT20037.140,209
2544957Šuštaršič MatevžKRKA20017.160,144
3907066Gumilar JernejMASS20037.170,167
415117275Skalar JanTRK20007.230,153
516214517Subašič DinoVEL19997.230,144
6338422Gnidica UrbanKLC20037.240,169
737955Jesenek AleksASB20047.260,158
8917478Jazbec ŽanMASS20037.270,164
915311722Zupanc JakobTRK19957.290,164
109617270Šulman BrunoMASS20007.300,180
11220Vrhovec StašaCRO19947.310,142
12499352Krauthaker GalKRKA19997.330,151
138616332Černigoj TanMASS20017.360,130
141304410Smiljan AlenPT20027.420,207
151246773Zupanič VitoPMB20027.440,181
16674882Glavan SvitKRO20047.450,151
171147191Grmovšek NejcNAV20027.470,164
18656941Bartol ErazemKRO20037.500,169
19357901Krivec MatejKLC20037.630,139
20852709Breitenberger AronMASS20047.640,177
2112216204Kolman AlenPMB19957.650,202
221234869Šinkovec TajPMB19997.690,200
231322422Nabernik GregaSLG20047.710,184
2456611Robnik VidASB20047.750,178
25210Valentaković ValentinoCRO19937.820,278
261218883Hvalec JanPMB20037.820,217
27506646Kunstek ErikKRKA20017.840,158
281138976Erjavec MatejNAV20047.900,189
2987593Sitar MaksBLED20047.940,188
301169294Momčilović MilijanOL19847.980,156
3116016992Skaza TijanVEL20048.040,199
32987980Vodiškar ArneMASS20048.260,147
1477725Mlinšek MartinŠL2002DNS
664670Bukovec JanKRO2002DNS
692854Križaj LukaKRO1982DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11297910Čurin Prapotnik AnejPT20037.140,209
2917478Jazbec ŽanMASS20037.270,164
31234869Šinkovec TajPMB19997.690,200
4210Valentaković ValentinoCRO19937.820,278
51138976Erjavec MatejNAV20047.900,189
616016992Skaza TijanVEL20048.040,199
664670Bukovec JanKRO2002DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
116214517Subašič DinoVEL19997.230,144
2220Vrhovec StašaCRO19947.310,142
38616332Černigoj TanMASS20017.360,130
41246773Zupanič VitoPMB20027.440,181
5674882Glavan SvitKRO20047.450,151
6357901Krivec MatejKLC20037.630,139
71169294Momčilović MilijanOL19847.980,156

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1544957Šuštaršič MatevžKRKA20017.160,144
2338422Gnidica UrbanKLC20037.240,169
3499352Krauthaker GalKRKA19997.330,151
41304410Smiljan AlenPT20027.420,207
5852709Breitenberger AronMASS20047.640,177
656611Robnik VidASB20047.750,178
7987980Vodiškar ArneMASS20048.260,147

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1907066Gumilar JernejMASS20037.170,167
215117275Skalar JanTRK20007.230,153
3656941Bartol ErazemKRO20037.500,169
412216204Kolman AlenPMB19957.650,202
51322422Nabernik GregaSLG20047.710,184
6506646Kunstek ErikKRKA20017.840,158
787593Sitar MaksBLED20047.940,188

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
137955Jesenek AleksASB20047.260,158
215311722Zupanc JakobTRK19957.290,164
39617270Šulman BrunoMASS20007.300,180
41147191Grmovšek NejcNAV20027.470,164
51218883Hvalec JanPMB20037.820,217
1477725Mlinšek MartinŠL2002DNS
692854Križaj LukaKRO1982DNS