Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke, letnik 2008 in 2007

Ljubljana, 18.1.2020

FINALE po skupinah (1. skupina) - 60 m, pionirke - 12 (2008)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
12907308Kimperk NejaVEL20088.72
21808398Podgoršek AjdaMED20088.78
32958886Herodež ŠpelaŽALEC20088.90
4738847Marušič MijaGOATL20089.06
5218192Barič EvaAKŠ20089.09
62407304Gruden NajaŠL20089.20

FINALE po skupinah (2. skupina) - 60 m, pionirke - 12 (2008)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
11999054Golob NikaPOM20089.10
2466400Mlekuž Kamarić NikiBOV20089.19
31158019Gliha IrisKRKA20089.29
41489316Sejdinoska LauraKRO20089.31
51207964Mantelj NejaKRKA20089.38
62986762Urbančič MašaŽALEC20089.42

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, pionirke - 12 (2008)

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
12907308Kimperk NejaVEL20088.74
21808398Podgoršek AjdaMED20088.77
32958886Herodež ŠpelaŽALEC20088.88
4218192Barič EvaAKŠ20089.01
5738847Marušič MijaGOATL20089.04
62407304Gruden NajaŠL20089.19
71158019Gliha IrisKRKA20089.22
81999054Golob NikaPOM20089.23
9466400Mlekuž Kamarić NikiBOV20089.25
102986762Urbančič MašaŽALEC20089.26
111207964Mantelj NejaKRKA20089.32
121489316Sejdinoska LauraKRO20089.37
13587635Gartner TajaDOM20089.50
14759079Vuga ZojaGOATL20089.51
152797171Eržen LaraTRK20089.58
161779273Zupančič ZojaMASS20089.66
172086661Špur PiaPOM20089.66
18337426Podvršnik NežaASB20089.71
191759312Winkler Vengust IvanaMASS20089.74
20729090Humar MajaGOATL20089.77
211879523Debeljak Tia ZojaPMB20089.79
222765610Ažman ZalaTRK20089.82
23576085Dornik Ana NatalieDOM20089.84
241728998Svetek Gluvič UlaMASS20089.86
252807233Hostar LucijaTRK20089.86
26989538Lavrič ZarjaKOČ20089.87
272579121Bedenik KatarinaŠTA20089.90
28979584Hribar Nana MajaKOČ20089.93
291286906Zidar UlaKRKA20089.97
302829509Klojčnik Zaplotnik TrinaTRK200810.00
31749139Paravan PijaGOATL200810.00
321298056Zorenč NeliKRKA200810.04
331528416Žiberna AlinaKRO200810.07
341417005Jeraj AjdaKRO200810.10
35876499Strmšek NežaKAŠ200810.16
36369435Vrbek JulijaASB200810.17
372638485Vaner MiaŠTA200810.21
382058665Jošar ChiaraPOM200810.33
391699060Magister NikaMASS200810.49
402357457Raj Ema PikaSLG200810.76
41888678Studenčnik AlinaKAŠ200810.77
2589062Kovačec GajaŠTA2008DNS
1766961Zulić LinaMASS2008DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, pionirke - 12 (2008)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1218192Barič EvaAKŠ20089.01
22986762Urbančič MašaŽALEC20089.26
3337426Podvršnik NežaASB20089.71
41759312Winkler Vengust IvanaMASS20089.74
5989538Lavrič ZarjaKOČ20089.87
61286906Zidar UlaKRKA20089.97

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, pionirke - 12 (2008)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1738847Marušič MijaGOATL20089.04
21999054Golob NikaPOM20089.23
3587635Gartner TajaDOM20089.50
42579121Bedenik KatarinaŠTA20089.90
52829509Klojčnik Zaplotnik TrinaTRK200810.00
61699060Magister NikaMASS200810.49

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, pionirke - 12 (2008)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
12407304Gruden NajaŠL20089.19
22086661Špur PiaPOM20089.66
31728998Svetek Gluvič UlaMASS20089.86
42807233Hostar LucijaTRK20089.86
5749139Paravan PijaGOATL200810.00

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, pionirke - 12 (2008)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
11808398Podgoršek AjdaMED20088.77
21879523Debeljak Tia ZojaPMB20089.79
31298056Zorenč NeliKRKA200810.04
42638485Vaner MiaŠTA200810.21
5888678Studenčnik AlinaKAŠ200810.77

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m, pionirke - 12 (2008)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
12907308Kimperk NejaVEL20088.74
21489316Sejdinoska LauraKRO20089.37
3759079Vuga ZojaGOATL20089.51
42765610Ažman ZalaTRK20089.82
5876499Strmšek NežaKAŠ200810.16

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 60 m, pionirke - 12 (2008)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1466400Mlekuž Kamarić NikiBOV20089.25
2729090Humar MajaGOATL20089.77
31417005Jeraj AjdaKRO200810.10
1766961Zulić LinaMASS2008DNS
2589062Kovačec GajaŠTA2008DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (7. skupina) - 60 m, pionirke - 12 (2008)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
12958886Herodež ŠpelaŽALEC20088.88
21207964Mantelj NejaKRKA20089.32
3576085Dornik Ana NatalieDOM20089.84
4979584Hribar Nana MajaKOČ20089.93
5369435Vrbek JulijaASB200810.17

KVALIFIKACIJE po skupinah (8. skupina) - 60 m, pionirke - 12 (2008)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
11158019Gliha IrisKRKA20089.22
22797171Eržen LaraTRK20089.58
31779273Zupančič ZojaMASS20089.66
41528416Žiberna AlinaKRO200810.07
52058665Jošar ChiaraPOM200810.33
62357457Raj Ema PikaSLG200810.76