Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke, letnik 2008 in 2007

Ljubljana, 18.1.2020

FINALE po skupinah (1. skupina) - 60 m, pionirji - 12 (2008)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1187504Dobovišek NejAKŠ20088.48
22509035Černec VidŠTA20088.54
32177357Žitnik Rogelj LanPT20088.64
4370Avšič TobijaAŠuLj20088.82
52536743Murko PatrikŠTA20088.86
62518357Godič RokoŠTA20088.97

FINALE po skupinah (2. skupina) - 60 m, pionirji - 12 (2008)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
12548399Musič NeoŠTA20089.24
22334684Štruc TomiSLG20089.40
31819596Majcenovič JurijPMB20089.80
4208621Pezdevšek MatevžAKŠ20089.82
1348133Petrina AronKRO2008DNS
1559191Hermann Lan RubenMASS2008DNS

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, pionirji - 12 (2008)

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1187504Dobovišek NejAKŠ20088.55
22509035Černec VidŠTA20088.64
32177357Žitnik Rogelj LanPT20088.65
4370Avšič TobijaAŠuLj20088.80
52518357Godič RokoŠTA20088.95
62536743Murko PatrikŠTA20088.96
71348133Petrina AronKRO20089.05
82334684Štruc TomiSLG20089.26
92548399Musič NeoŠTA20089.31
101559191Hermann Lan RubenMASS20089.37
11208621Pezdevšek MatevžAKŠ20089.59
121819596Majcenovič JurijPMB20089.60
131378191Šahić Kreslin JonKRO20089.72
142288735Abeln JonasSLG20089.74
151589196Lesjak ČrtMASS20089.88
163009268Merzdovnik TajSLG20089.97
172568983Rudelič AlešŠTA200810.09
181537992Bergant TimotejMASS200810.16
19969546Pogelšek Lev TitKOČ200810.38
202319270Mežnarc JernejSLG200810.67
212347627Valič IštvanSLG200811.12
1395760Švabič Ilja TiborKRO2008DNS
2876153Skaza TristanVEL2008DNS
1608134Pepelnik Čučnik FilipMASS2008DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, pionirji - 12 (2008)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
12548399Musič NeoŠTA20089.31
2208621Pezdevšek MatevžAKŠ20089.59
31589196Lesjak ČrtMASS20089.88
42568983Rudelič AlešŠTA200810.09
52347627Valič IštvanSLG200811.12
2876153Skaza TristanVEL2008DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, pionirji - 12 (2008)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
12509035Černec VidŠTA20088.64
2370Avšič TobijaAŠuLj20088.80
32334684Štruc TomiSLG20089.26
41559191Hermann Lan RubenMASS20089.37
51378191Šahić Kreslin JonKRO20089.72
63009268Merzdovnik TajSLG20089.97

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, pionirji - 12 (2008)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1187504Dobovišek NejAKŠ20088.55
22536743Murko PatrikŠTA20088.96
31348133Petrina AronKRO20089.05
42288735Abeln JonasSLG20089.74
5969546Pogelšek Lev TitKOČ200810.38
1608134Pepelnik Čučnik FilipMASS2008DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, pionirji - 12 (2008)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
12177357Žitnik Rogelj LanPT20088.65
22518357Godič RokoŠTA20088.95
31819596Majcenovič JurijPMB20089.60
41537992Bergant TimotejMASS200810.16
52319270Mežnarc JernejSLG200810.67
1395760Švabič Ilja TiborKRO2008DNS