Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke, letnik 2008 in 2007

Ljubljana, 18.1.2020

FINALE po skupinah (1. skupina) - 60 m, pionirke - 13 (2007)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
11745100Vehovar EmaMASS20078.22
2247495Ogrizek UrškaAKŠ20078.40
32045617Janža KlaraPOM20078.42
42966187Miklaužič GajaŽALEC20078.54
51035809Babič NejaKP20078.63
62994498Vignjević EvaŽALEC20078.69

FINALE po skupinah (2. skupina) - 60 m, pionirke - 13 (2007)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
11989053Gerič NelaPOM20078.66
22456560Ferfolja NežaŠPELA20078.74
32937143Demšar TalitaVRH20078.81
41048016Rendić PiaKP20078.84
5785651Pangerc TiaKAK20078.85
62976627Stepišnik NežaŽALEC20078.87

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, pionirke - 13 (2007)

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
11745100Vehovar EmaMASS20078.33
2247495Ogrizek UrškaAKŠ20078.50
32045617Janža KlaraPOM20078.53
41035809Babič NejaKP20078.59
52994498Vignjević EvaŽALEC20078.60
62966187Miklaužič GajaŽALEC20078.63
71048016Rendić PiaKP20078.66
81989053Gerič NelaPOM20078.67
92456560Ferfolja NežaŠPELA20078.68
102937143Demšar TalitaVRH20078.69
112976627Stepišnik NežaŽALEC20078.76
12785651Pangerc TiaKAK20078.80
132145512Kenda Drekonja LeaPSČ20078.84
141177969Kermavt Kolenc KarolinaKRKA20078.85
151469107Mulej Vukmirovič Eva CarmenKRO20078.89
161906155Ropoša SaraPMB20078.89
171246800Strmole LucijaKRKA20078.90
181885615Lešnik LanaPMB20078.91
191659117Bergant AjdaMASS20079.00
20896471Šretl ZaraKAŠ20079.12
21709018Curk Ana KiaraGOATL20079.12
222598412Kralj UmaŠTA20079.17
23229032Mlinarič RebekaAKŠ20079.19
242270Gorjup UrškaSLBis20079.25
252915559Sevčnikar EvaVEL20079.28
262255272Gorup BarbaraSEŽAN20079.29
272018578Hirci LiaPOM20079.29
281019547Pogelšek Katarina ZojaKOČ20079.31
292266286Požar SaraSEŽAN20079.35
302478339Jurjevčič MarušaŠPELA20079.38
31359541Tramšek MajaASB20079.43
321918895Simonič Ronutti ŽanaPMB20079.52
331668991Brenčič KristinaMASS20079.57
341479278Pušnik SaraKRO20079.77
326353Petek LeaASB2007DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, pionirke - 13 (2007)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
12456560Ferfolja NežaŠPELA20078.68
22937143Demšar TalitaVRH20078.69
31906155Ropoša SaraPMB20078.89
41246800Strmole LucijaKRKA20078.90
51019547Pogelšek Katarina ZojaKOČ20079.31
6359541Tramšek MajaASB20079.43

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, pionirke - 13 (2007)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
12966187Miklaužič GajaŽALEC20078.63
21989053Gerič NelaPOM20078.67
32145512Kenda Drekonja LeaPSČ20078.84
41885615Lešnik LanaPMB20078.91
51659117Bergant AjdaMASS20079.00
61479278Pušnik SaraKRO20079.77

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, pionirke - 13 (2007)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
12994498Vignjević EvaŽALEC20078.60
21177969Kermavt Kolenc KarolinaKRKA20078.85
32018578Hirci LiaPOM20079.29
42266286Požar SaraSEŽAN20079.35
52478339Jurjevčič MarušaŠPELA20079.38
326353Petek LeaASB2007DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, pionirke - 13 (2007)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1247495Ogrizek UrškaAKŠ20078.50
21048016Rendić PiaKP20078.66
31469107Mulej Vukmirovič Eva CarmenKRO20078.89
4709018Curk Ana KiaraGOATL20079.12
52270Gorjup UrškaSLBis20079.25
62255272Gorup BarbaraSEŽAN20079.29

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m, pionirke - 13 (2007)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
12045617Janža KlaraPOM20078.53
22976627Stepišnik NežaŽALEC20078.76
3785651Pangerc TiaKAK20078.80
4896471Šretl ZaraKAŠ20079.12
51918895Simonič Ronutti ŽanaPMB20079.52
61668991Brenčič KristinaMASS20079.57

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 60 m, pionirke - 13 (2007)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
11745100Vehovar EmaMASS20078.33
21035809Babič NejaKP20078.59
32598412Kralj UmaŠTA20079.17
4229032Mlinarič RebekaAKŠ20079.19
52915559Sevčnikar EvaVEL20079.28