Rezultati

Rezultati

Mednarodni miting v dvorani

Ljubljana, 18.1.2020

SKUPNO - 60 m, člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
111914517Subašič DinoVEL19997.150,141
28712281Vrhunec EnejMASS19967.180,134
311017275Skalar JanTRK20007.280,167
4249352Krauthaker GalKRKA19997.350,183
5996773Zupanič VitoPMB20027.370,180
6311825Arnuš MatjažKRO20027.400,203
711111722Zupanc JakobTRK19957.430,174
8855137Ranković Jenko JanMASS20017.440,160
9324670Bukovec JanKRO20027.470,208
10231645Erpič MaticKRKA20027.490,183
1168838Zagajšek ŽigaAKŠ20057.500,193
12984883Rozman Marinčič RokPMB20037.570,177
1372826Modrijančič KlemenASB20057.600,161
14256646Kunstek ErikKRKA20017.830,149
15978883Hvalec JanPMB20037.840,240
16939294Momčilović MilijanOL19848.050,187
1747300Drofenik Bombač MatijaAKŠ20068.11
18382854Križaj LukaKRO19828.200,154
19424743Mihevc Grabnar MaticKRO20048.270,280
20848034Meglič DavidMASS20058.330,188
21378915Kovač ČrtKRO20058.360,162
22435747Ocepek LukaKRO20099.380,232
23458132Petrina SvenKRO20069.70
24339150Dobrić BorKRO201111.70
25499155Škedelj IvoKRO201211.95
401562Lindič MatejKRO1993DNF
356138Jurca TimKRO2005DQ
194174Benko ŽigaKLC1998DQ
59332Vovčko AljažAKŠ2005DQ
160Davide GiacomoITA1999DNS
150Bavila StefanoITA2000DNS
347921Dolinar KlemenKRO2006DNS
472761Primc LovrencKRO2002DNS
1042350Prednik AljažSLG2004DNS
398586Laznik JanezKRO2006DNS
469224Pramenko LanKRO2005DNS

po skupinah (1. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1424743Mihevc Grabnar MaticKRO20048.270,280
2435747Ocepek LukaKRO20099.380,232
3458132Petrina SvenKRO20069.70
4339150Dobrić BorKRO201111.70
5499155Škedelj IvoKRO201211.95
469224Pramenko LanKRO2005DNS

po skupinah (2. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1939294Momčilović MilijanOL19848.050,187
247300Drofenik Bombač MatijaAKŠ20068.11
3382854Križaj LukaKRO19828.200,154
4848034Meglič DavidMASS20058.330,188
5378915Kovač ČrtKRO20058.360,162
398586Laznik JanezKRO2006DNS

po skupinah (3. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
111914517Subašič DinoVEL19997.150,141
28712281Vrhunec EnejMASS19967.180,134
3256646Kunstek ErikKRKA20017.830,149
401562Lindič MatejKRO1993DNF
59332Vovčko AljažAKŠ2005DQ
356138Jurca TimKRO2005DQ

po skupinah (4. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1984883Rozman Marinčič RokPMB20037.570,177
2978883Hvalec JanPMB20037.840,240
472761Primc LovrencKRO2002DNS
1042350Prednik AljažSLG2004DNS
160Davide GiacomoITA1999DNS
347921Dolinar KlemenKRO2006DNS

po skupinah (5. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1249352Krauthaker GalKRKA19997.350,183
2324670Bukovec JanKRO20027.470,208
3231645Erpič MaticKRKA20027.490,183
468838Zagajšek ŽigaAKŠ20057.500,193
572826Modrijančič KlemenASB20057.600,161
150Bavila StefanoITA2000DNS

po skupinah (6. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
111017275Skalar JanTRK20007.280,167
2996773Zupanič VitoPMB20027.370,180
3311825Arnuš MatjažKRO20027.400,203
411111722Zupanc JakobTRK19957.430,174
5855137Ranković Jenko JanMASS20017.440,160
194174Benko ŽigaKLC1998DQ