Rezultati

Rezultati

Dvoranski miting Novo mesto

Novo mesto, 9.2.2020

FINALE po skupinah (1. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
17116298Kočevar NickMASS20006.830,142
27216583Kopač ŽigaMASS19996.970,155
37016472Grahovac GregorMASS20007.050,193
4324174Benko ŽigaKLC19987.050,174
5454957Šuštaršič MatevžKRKA20017.090,139
62516613Leban EnejGO19967.120,196
79515888Popovič Krajnc LukaPMB20007.190,158
8265227Leban ŽigaGO19997.230,177

FINALE po skupinah (2. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
111317275Skalar JanTRK20007.190,152
211611722Zupanc JakobTRK19957.350,168
3288380Žežlin MatejGO20027.520,164
4200Tirić ZvonimirCRO20037.540,171
5339511Pešec TimotejKLC20027.550,192
419352Krauthaker GalKRKA1999DQ
170Bonifačić FranCRO2000DNS
271538Stanič MatejGO2000DNS

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
17116298Kočevar NickMASS20006.890,166
27216583Kopač ŽigaMASS19996.960,157
3324174Benko ŽigaKLC19987.010,166
47016472Grahovac GregorMASS20007.020,182
5454957Šuštaršič MatevžKRKA20017.080,147
62516613Leban EnejGO19967.100,189
7265227Leban ŽigaGO19997.160,194
89515888Popovič Krajnc LukaPMB20007.200,188
9271538Stanič MatejGO20007.210,186
1011317275Skalar JanTRK20007.230,162
11170Bonifačić FranCRO20007.320,151
12419352Krauthaker GalKRKA19997.320,136
1311611722Zupanc JakobTRK19957.320,175
14339511Pešec TimotejKLC20027.530,192
15288380Žežlin MatejGO20027.630,187
16200Tirić ZvonimirCRO20037.640,176
17190Horvat FranCRO20037.700,178
18426646Kunstek ErikKRKA20017.800,154

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
17216583Kopač ŽigaMASS19996.960,157
2454957Šuštaršič MatevžKRKA20017.080,147
32516613Leban EnejGO19967.100,189
411611722Zupanc JakobTRK19957.320,175
5288380Žežlin MatejGO20027.630,187
6190Horvat FranCRO20037.700,178

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
17116298Kočevar NickMASS20006.890,166
29515888Popovič Krajnc LukaPMB20007.200,188
3271538Stanič MatejGO20007.210,186
4339511Pešec TimotejKLC20027.530,192
5200Tirić ZvonimirCRO20037.640,176
6426646Kunstek ErikKRKA20017.800,154

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1324174Benko ŽigaKLC19987.010,166
27016472Grahovac GregorMASS20007.020,182
3265227Leban ŽigaGO19997.160,194
411317275Skalar JanTRK20007.230,162
5170Bonifačić FranCRO20007.320,151
6419352Krauthaker GalKRKA19997.320,136