Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za starejše mladince in starejše mladinke

Novo mesto, 1.2.2020

SKUPNO - 200 m, starejši mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1794957Šuštaršič MatevžKRKA200122.240,140
2924670Bukovec JanKRO200223.280,154
31555042Forjan NikoPAKG200423.380,144
497113Hace JakaKRO200323.390,153
51734410Smiljan AlenPT200223.490,168
612216612Ulčar TilenMASS200223.530,189
721517268Šalamon TimotejVEL200123.650,179
8458380Žežlin MatejGO200223.970,205
91606773Zupanič VitoPMB200224.000,184
1019915695Vidovič ValentinŠTA200324.200,155
111475524Volf MarkNAK200424.210,178
121594883Rozman Marinčič RokPMB200324.510,153
13756646Kunstek ErikKRKA200124.610,194
141513818Vuga DavidOL200224.920,152
15624432Oparenović BlažKLC200224.950,176
15138481Dovnik DamjanASB200424.950,169
171459362Kokol Leo MajNAK200425.260,148
182135281Skornšek LukaVEL200426.080,176
1157478Jazbec ŽanMASS2003DNF0,141
964882Glavan SvitKRO2004DNF0,178
906941Bartol ErazemKRO2003DNF0,195
1466843Maver MatijaNAK2003DQ
588422Gnidica UrbanKLC2003DNS
1565618Mešič TimonPAKG2004DNS
1586727Skledar GalPAKG2004DNS

po skupinah (1. skupina) - 200 m, starejši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11594883Rozman Marinčič RokPMB200324.510,153
964882Glavan SvitKRO2004DNF0,178
1565618Mešič TimonPAKG2004DNS

po skupinah (2. skupina) - 200 m, starejši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11606773Zupanič VitoPMB200224.000,184
21513818Vuga DavidOL200224.920,152
906941Bartol ErazemKRO2003DNF0,195

po skupinah (3. skupina) - 200 m, starejši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
197113Hace JakaKRO200323.390,153
21734410Smiljan AlenPT200223.490,168
319915695Vidovič ValentinŠTA200324.200,155

po skupinah (4. skupina) - 200 m, starejši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1924670Bukovec JanKRO200223.280,154
212216612Ulčar TilenMASS200223.530,189
3756646Kunstek ErikKRKA200124.610,194
41459362Kokol Leo MajNAK200425.260,148

po skupinah (5. skupina) - 200 m, starejši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11555042Forjan NikoPAKG200423.380,144
21475524Volf MarkNAK200424.210,178
3138481Dovnik DamjanASB200424.950,169
1586727Skledar GalPAKG2004DNS

po skupinah (6. skupina) - 200 m, starejši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12135281Skornšek LukaVEL200426.080,176
1157478Jazbec ŽanMASS2003DNF0,141
1466843Maver MatijaNAK2003DQ
588422Gnidica UrbanKLC2003DNS

po skupinah (7. skupina) - 200 m, starejši mladinci   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1794957Šuštaršič MatevžKRKA200122.240,140
221517268Šalamon TimotejVEL200123.650,179
3458380Žežlin MatejGO200223.970,205
4624432Oparenović BlažKLC200224.950,176