Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za starejše mladince in starejše mladinke

Novo mesto, 1.2.2020

FINALE SKUPNO - 60 m, starejše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
113315645Istenič ZalaMASS20027.610,145
2325531Močan IvaBRE20027.760,197
3555410Topler DenisaKAK20037.810,184
47116781Zakošek IzaKLC20037.870,154
51092790Remškar MancaKRO20047.870,189
620617178Dolenc NežaTRK20037.880,179
72223069Božič EvaVRH20027.930,131
474313Rodman EmaGO2004DQ

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, starejše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
113315645Istenič ZalaMASS20027.660,139
2325531Močan IvaBRE20027.800,154
3474313Rodman EmaGO20047.890,151
420617178Dolenc NežaTRK20037.890,188
5555410Topler DenisaKAK20037.900,164
67116781Zakošek IzaKLC20037.920,155
72223069Božič EvaVRH20027.930,143
81092790Remškar MancaKRO20047.950,185
92116776Rus AnaTRK20037.970,153
101864647Hovnik Zala KatarinaSLG20027.980,164
111617363Kaučič AjdaPMB20038.030,198
12865008Murn EvaKRKA20028.050,187
131934216Vovk VitaSLG20028.090,261
141246828Belič Sara MiaMASS20048.170,157
151085683Logar ŠpelaKRO20038.180,175
1634555Rosulnik EvaAKK20048.200,168
1722517279Dvoršak MašaASB20018.230,160
18496636Vrabec NikaGO20018.250,218
19698076Suhovršnik KarinKLC20048.270,148
201343654Križaj IzaMASS20038.300,189
21317891Maček KarlaBRE20038.350,176
22824129Butala NinaKRKA20048.350,168
231765026Šeruga SaraPT20048.370,168
241628466Krajnc DanajaPMB20038.400,191
25873107Rajšel KajaKRKA20028.440,166
261072875Kline NejaKRO20048.440,188
27179598Jereb EmaASB20028.440,161
282054866Ahlin NikaTRK20028.470,178
29886799Saje NinaKRKA20048.480,189
30841641Korasa NikaKRKA20038.500,167
31687900Krivec LaraKLC20038.520,257
321044212Cerlini BrinaKRO20048.550,195
331063923Gregorovič GajaKRO20038.620,165
341647917Gerič NinaPOM20048.810,177
3516717400Žižek JulijaPOM20028.870,160
361359612Kunčič PiaMASS20018.970,171
371745722Cafuta MelaniPT20028.970,183
1668908Kolarič AjšaPOM2004DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, starejše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1555410Topler DenisaKAK20037.900,164
22116776Rus AnaTRK20037.970,153
31246828Belič Sara MiaMASS20048.170,157
422517279Dvoršak MašaASB20018.230,160
5317891Maček KarlaBRE20038.350,176
6873107Rajšel KajaKRKA20028.440,166
71063923Gregorovič GajaKRO20038.620,165
81745722Cafuta MelaniPT20028.970,183

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, starejše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1325531Močan IvaBRE20027.800,154
21864647Hovnik Zala KatarinaSLG20027.980,164
3865008Murn EvaKRKA20028.050,187
4496636Vrabec NikaGO20018.250,218
51765026Šeruga SaraPT20048.370,168
6179598Jereb EmaASB20028.440,161
71044212Cerlini BrinaKRO20048.550,195

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, starejše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
12223069Božič EvaVRH20027.930,143
21092790Remškar MancaKRO20047.950,185
334555Rosulnik EvaAKK20048.200,168
4698076Suhovršnik KarinKLC20048.270,148
52054866Ahlin NikaTRK20028.470,178
6886799Saje NinaKRKA20048.480,189
716717400Žižek JulijaPOM20028.870,160
81359612Kunčič PiaMASS20018.970,171

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, starejše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
113315645Istenič ZalaMASS20027.660,139
220617178Dolenc NežaTRK20037.890,188
31934216Vovk VitaSLG20028.090,261
4824129Butala NinaKRKA20048.350,168
51628466Krajnc DanajaPMB20038.400,191
61072875Kline NejaKRO20048.440,188
7687900Krivec LaraKLC20038.520,257
1668908Kolarič AjšaPOM2004DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m, starejše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1474313Rodman EmaGO20047.890,151
27116781Zakošek IzaKLC20037.920,155
31617363Kaučič AjdaPMB20038.030,198
41085683Logar ŠpelaKRO20038.180,175
51343654Križaj IzaMASS20038.300,189
6841641Korasa NikaKRKA20038.500,167
71647917Gerič NinaPOM20048.810,177