Rezultati

mlajši učenci
60 m
Daljina (cona odriva)
Višina
mlajše učenke
60 m
Daljina (cona odriva)
Višina
starejši učenci
60 m
starejše učenke
60 m
najmlajši učenci
60 m
Daljina (cona odriva)
najmlajše učenke
60 m
Daljina (cona odriva)
Rezultati

Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - FINALE

Ljubljana, 29.1.2020

FINALE SKUPNO - 60 m, najmlajše učenke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100LEHMAN SIENAFBEVKA9.44
200ŠLIBAR JULIJAVIČ9.63
300BARBORIČ AJDADKUMAR9.71
400ZORČIČ KLARAVIČ9.84
500BRULEC JULIJAOKOVAČIČ9.92
600DOLINŠEK ŽANA ŽAKLINZADOBROVA9.97

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, najmlajše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100LEHMAN SIENAFBEVKA9.51
200BARBORIČ AJDADKUMAR9.65
300ŠLIBAR JULIJAVIČ9.70
400ZORČIČ KLARAVIČ9.85
500BRULEC JULIJAOKOVAČIČ9.90
600DOLINŠEK ŽANA ŽAKLINZADOBROVA9.91
700KRAVANJA ZOJAOKOVAČIČ9.91
800KOVAČ LUCIJASPŠIŠKA9.92
900ŽIŽEK ZARJAMPEČAR9.93
1000PANGERŠIČ LANAVODMAT9.96
1100ČARMAN VERONIKABJAKCA9.97
1200ZLATANOVSKI ZALARJAKOPIČ9.99
1300JAVOR LINASNASELJE10.03
1400ČESEN TAJAFRSTANETA10.03
1500HANKIĆ ELAMKRPAN10.05
1600LJUBENOVIČ LEONORAVODMAT10.10
1700GROSAR TAJAVVODNIK10.11
1800BACKOVIČ BLATNIK ZOJALEDINA10.16
1900MATEVŽIČ BAŠELJ NIKAZADOBROVA10.17
2000GRAD ALJAJMDOL10.20
2100SANKOVIĆ ANEJAZALOG10.21
00BABNIK MAŠAVIČDNS
00PRIJANOVIČ VITAVIČDNS
00TERŠAR MAŠAVVODNIKDNS
00DEU DORISRJAKOPIČDNS
00BASSIN TAJAVKRAIGHERDNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, najmlajše učenke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100LEHMAN SIENAFBEVKA9.51
200KRAVANJA ZOJAOKOVAČIČ9.91
300ZLATANOVSKI ZALARJAKOPIČ9.99
400LJUBENOVIČ LEONORAVODMAT10.10
500GROSAR TAJAVVODNIK10.11

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, najmlajše učenke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100PANGERŠIČ LANAVODMAT9.96
200ČESEN TAJAFRSTANETA10.03
300SANKOVIĆ ANEJAZALOG10.21
00PRIJANOVIČ VITAVIČDNS
00DEU DORISRJAKOPIČDNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, najmlajše učenke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100BARBORIČ AJDADKUMAR9.65
200ŽIŽEK ZARJAMPEČAR9.93
300BACKOVIČ BLATNIK ZOJALEDINA10.16
400GRAD ALJAJMDOL10.20
00BABNIK MAŠAVIČDNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, najmlajše učenke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100ŠLIBAR JULIJAVIČ9.70
200BRULEC JULIJAOKOVAČIČ9.90
300KOVAČ LUCIJASPŠIŠKA9.92
400JAVOR LINASNASELJE10.03
500MATEVŽIČ BAŠELJ NIKAZADOBROVA10.17

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m, najmlajše učenke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100ZORČIČ KLARAVIČ9.85
200DOLINŠEK ŽANA ŽAKLINZADOBROVA9.91
300ČARMAN VERONIKABJAKCA9.97
400HANKIĆ ELAMKRPAN10.05
00BASSIN TAJAVKRAIGHERDNS
00TERŠAR MAŠAVVODNIKDNS