Rezultati

mlajši učenci
60 m
Daljina (cona odriva)
Višina
mlajše učenke
60 m
Daljina (cona odriva)
Višina
starejši učenci
60 m
starejše učenke
60 m
najmlajši učenci
60 m
Daljina (cona odriva)
najmlajše učenke
60 m
Daljina (cona odriva)
EKIPNO
Rezultati

Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina B

Ljubljana, 16.1.2020

FINALE SKUPNO - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100BURGER NAJASPŠIŠKA8.291112,0
200JANŽELJ BRINATRNOVO8.501046,0
300DUHOVNIK PIA KLARAAŠUŠTAR8.571024,0
400OSTANEK IZABELAAŠUŠTAR8.59996,0
500KOŠAK LIA ALYAKOSEZE8.80955,0
600JAKOLIČ ELAHSMREKAR9.14965,0

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100BURGER NAJASPŠIŠKA8.331112,0
200JANŽELJ BRINATRNOVO8.541046,0
300DUHOVNIK PIA KLARAAŠUŠTAR8.611024,0
400OSTANEK IZABELAAŠUŠTAR8.70996,0
500JAKOLIČ ELAHSMREKAR8.80965,0
600KOŠAK LIA ALYAKOSEZE8.83955,0
700MAGISTER NATAŠAAŠUŠTAR8.88940,0
800HITI LEJLARJAKOPIČ9.09876,0
900MARAŽ ANJADRAVLJE9.10873,0
1000ROŠ ZANAKOSEZE9.10873,0
1100GOLMAJER NINAKOSEZE9.11870,0
1200OGNJENOVIĆ ALINARJAKOPIČ9.13864,0
1300DRESLER DAŠAFRSANETA9.14861,0
1400PUGELJ ŠPELASPŠIŠKA9.20844,0
1500SKOK ULASPŠIŠKA9.21841,0
1600BRENK AJDAKOSEZE9.24833,0
1700GOLMAJER ANAKOSEZE9.41785,0
1800SORČAN ZARIKATRNOVO9.43779,0
1900KOSKURNIKOVA ULIJANASPŠIŠKA9.60735,0
2000DOBRŠEK TIAAŠUŠTAR9.60735,0
2100PLEIĆ PIA TAJARJAKOPIČ9.61732,0
2200ZIDANŠEK TAJAHSMREKAR9.63727,0
2300LAMPRECHT NIKASPŠIŠKA9.72703,0
2400METERC BRINADRAVLJE9.74698,0
2500ANGELI ORIANAVVODNIK9.78687,0
2600KOVAČ MAŠAVVODNIK9.82677,0
2700JURKOVIČ ASTRIDTRNOVO9.99634,0
2800PECI ALBINAVVODNIK10.12600,0
2900BOGOMOLEC ELIZABETATRNOVO10.12600,0
00NOVAK TINKARAŠENTVIDDNS0
00KOKALJ VIDAŠENTVIDDNS0
00SCHROTT TIAVVODNIKDNS0
00BATIĆ DAJANAVVODNIKDNS0
00JAVORNIK KAJATRNOVODNS0
00HURČAK EMAFRSANETADNS0
00KRAMŽAR ZARARJAKOPIČDNS0
00EMBERŠIČ TIARJAKOPIČDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100JANŽELJ BRINATRNOVO8.541046,0
200OSTANEK IZABELAAŠUŠTAR8.70996,0
300GOLMAJER NINAKOSEZE9.11870,0
400DRESLER DAŠAFRSANETA9.14861,0
500PUGELJ ŠPELASPŠIŠKA9.20844,0
00BATIĆ DAJANAVVODNIKDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100SORČAN ZARIKATRNOVO9.43779,0
200KOSKURNIKOVA ULIJANASPŠIŠKA9.60735,0
300DOBRŠEK TIAAŠUŠTAR9.60735,0
400PLEIĆ PIA TAJARJAKOPIČ9.61732,0
500ZIDANŠEK TAJAHSMREKAR9.63727,0
600PECI ALBINAVVODNIK10.12600,0

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100BURGER NAJASPŠIŠKA8.331112,0
200JAKOLIČ ELAHSMREKAR8.80965,0
300MAGISTER NATAŠAAŠUŠTAR8.88940,0
00KRAMŽAR ZARARJAKOPIČDNS0
00JAVORNIK KAJATRNOVODNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100DUHOVNIK PIA KLARAAŠUŠTAR8.611024,0
200GOLMAJER ANAKOSEZE9.41785,0
300LAMPRECHT NIKASPŠIŠKA9.72703,0
400BOGOMOLEC ELIZABETATRNOVO10.12600,0
00EMBERŠIČ TIARJAKOPIČDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100HITI LEJLARJAKOPIČ9.09876,0
200BRENK AJDAKOSEZE9.24833,0
300METERC BRINADRAVLJE9.74698,0
400ANGELI ORIANAVVODNIK9.78687,0
00KOKALJ VIDAŠENTVIDDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100KOŠAK LIA ALYAKOSEZE8.83955,0
200MARAŽ ANJADRAVLJE9.10873,0
300OGNJENOVIĆ ALINARJAKOPIČ9.13864,0
400KOVAČ MAŠAVVODNIK9.82677,0
00NOVAK TINKARAŠENTVIDDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (7. skupina) - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100ROŠ ZANAKOSEZE9.10873,0
200SKOK ULASPŠIŠKA9.21841,0
300JURKOVIČ ASTRIDTRNOVO9.99634,0
00SCHROTT TIAVVODNIKDNS0
00HURČAK EMAFRSANETADNS0