Rezultati

mlajši učenci
60 m
Daljina (cona odriva)
Višina
mlajše učenke
60 m
Daljina (cona odriva)
Višina
starejši učenci
60 m
starejše učenke
60 m
najmlajši učenci
60 m
Daljina (cona odriva)
najmlajše učenke
60 m
Daljina (cona odriva)
EKIPNO
Rezultati

Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina A

Ljubljana, 15.1.2020

FINALE SKUPNO - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100PETRUNA MANCAMPEČAR8.471036,0
200POSEL TIA EDVARDAMPEČAR8.601014,0
300PERPAR MAJAFBEVKA8.601057,0
400ROTAR PAUŠIČ LINAMJARC8.671030,0
500MEDICA LEAMPEČAR8.75983,0
600VACIK EMAMPEČAR8.781005,0

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100PERPAR MAJAFBEVKA8.501057,0
200PETRUNA MANCAMPEČAR8.571036,0
300ROTAR PAUŠIČ LINAMJARC8.591030,0
400POSEL TIA EDVARDAMPEČAR8.641014,0
500VACIK EMAMPEČAR8.671005,0
600MEDICA LEAMPEČAR8.74983,0
700HRIBAR LINAVKRAIGHER8.77974,0
800KOSTOVSKA KLARABIČEVJE8.85949,0
900ŠTUPICA MIJADKUMAR8.99907,0
1000JERMAN BABNIK MELISAVKRAIGHER9.00904,0
1100VOGRIČ ELIZAMPEČAR9.02896,0
1200LOVRAK SOFIJAMJARC9.07882,0
1300VALANT ANADKUMAR9.08879,0
1400NOČ KLARAVKRAIGHER9.19847,0
1500PERŠE OLIVIJAVKRAIGHER9.38793,0
1600ZDEŠAR TJAŠAKOLEZIJA9.40788,0
1700PEČEK TJAŠABIČEVJE9.42782,0
1800NAKRST MANCADKUMAR9.43779,0
1900KOVAČ TARADKUMAR9.65721,0
2000HONIKAR GAJADKUMAR9.66719,0
2100KOMEL ELABIČEVJE9.76692,0
2200TROBEC NAJABIČEVJE9.77690,0
2300STANIŠA BRINAKOLEZIJA9.88661,0
2400LIBIĆ SENAJDALIVADA10.61488,0
2500HVALEC NIKABIČEVJE12.18201,0
00MARN JERAVKRAIGHERDNS0
00LAVRIŠA ŽIVAMJARCDNS0
00SIRIKHOT SUPATTCHAMJARCDNS0
00ŽITEK ALINAMJARCDNS0
00BOJANIĆ ELENALIVADADNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100PERPAR MAJAFBEVKA8.501057,0
200VOGRIČ ELIZAMPEČAR9.02896,0
300NOČ KLARAVKRAIGHER9.19847,0
400HONIKAR GAJADKUMAR9.66719,0
500KOMEL ELABIČEVJE9.76692,0
00SIRIKHOT SUPATTCHAMJARCDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100PETRUNA MANCAMPEČAR8.571036,0
200PERŠE OLIVIJAVKRAIGHER9.38793,0
300ZDEŠAR TJAŠAKOLEZIJA9.40788,0
400PEČEK TJAŠABIČEVJE9.42782,0
500NAKRST MANCADKUMAR9.43779,0
00ŽITEK ALINAMJARCDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100ROTAR PAUŠIČ LINAMJARC8.591030,0
200POSEL TIA EDVARDAMPEČAR8.641014,0
300KOSTOVSKA KLARABIČEVJE8.85949,0
400ŠTUPICA MIJADKUMAR8.99907,0
500STANIŠA BRINAKOLEZIJA9.88661,0
00MARN JERAVKRAIGHERDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100MEDICA LEAMPEČAR8.74983,0
200JERMAN BABNIK MELISAVKRAIGHER9.00904,0
300LOVRAK SOFIJAMJARC9.07882,0
400VALANT ANADKUMAR9.08879,0
500HVALEC NIKABIČEVJE12.18201,0
00BOJANIĆ ELENALIVADADNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100VACIK EMAMPEČAR8.671005,0
200HRIBAR LINAVKRAIGHER8.77974,0
300KOVAČ TARADKUMAR9.65721,0
400TROBEC NAJABIČEVJE9.77690,0
500LIBIĆ SENAJDALIVADA10.61488,0
00LAVRIŠA ŽIVAMJARCDNS0