Rezultati

mlajši učenci
60 m
Daljina (cona odriva)
Višina
mlajše učenke
60 m
Daljina (cona odriva)
Višina
starejši učenci
60 m
starejše učenke
60 m
najmlajši učenci
60 m
Daljina (cona odriva)
najmlajše učenke
60 m
Daljina (cona odriva)
EKIPNO
Rezultati

Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina A

Ljubljana, 15.1.2020

FINALE SKUPNO - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100ROTAR LUKAMPEČAR7.581216,0
200STANKO OŽBEJFBEVKA7.741203,0
300PAVLIČ JAKABIČEVJE7.981086,0
400PEČEČNIK FILIPDKUMAR8.201049,0
500KOVAČ ČRTMPEČAR8.211033,0
600VELKAVRH VALKOLEZIJA8.221040,0

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100ROTAR LUKAMPEČAR7.661216,0
200STANKO OŽBEJFBEVKA7.701203,0
300PAVLIČ JAKABIČEVJE8.061086,0
400PEČEČNIK FILIPDKUMAR8.181049,0
500VELKAVRH VALKOLEZIJA8.211040,0
600KOVAČ ČRTMPEČAR8.231033,0
700KUŠAR STOJAKOVIČ GAŠPERMJARC8.231033,0
800PAULIN EVANMJARC8.281018,0
900KUZMANOVIČ UROŠDKUMAR8.311009,0
1000KOJIĆ DINODKUMAR8.321006,0
1100MATONDO KIMPALA RILAINFBEVKA8.37991,0
1200ILAR ERIKBIČEVJE8.39985,0
1300SAITO HARUKIDKUMAR8.43974,0
1400PORIĆ SENADVKRAIGHER8.50954,0
1500RITLOP MATEVŽKOLEZIJA8.55940,0
1600VIDOVIĆ MAJVKRAIGHER8.59929,0
1700TRILER TINEVKRAIGHER8.59929,0
1800URŠIČ DAVIDMJARC8.61923,0
1900HUŠIĆ SEADKOLEZIJA8.68903,0
2000SELIŠKAR JUREMPEČAR8.77878,0
2100ČERIMOVIĆ BELMIRLIVADA8.86853,0
2200BERGANT URBANMPEČAR8.88847,0
2300BOH VALMJARC8.98820,0
2400JUVAN JAKOBVKRAIGHER9.05799,0
2500ČERIMOVIĆ EDVINLIVADA9.06797,0
2600FURLAN MATICDKUMAR9.10786,0
2700CELAR ROKMPEČAR9.14775,0
2800ANIČIĆ MARKOLIVADA9.22754,0
2900BORIĆ IRMANKOLEZIJA9.53677,0
3000KAMENJAŠEVIĆ DINBIČEVJE9.58665,0
3100MARYAMI SINALIVADA9.91587,0
00JOVIČIĆ OGNJENLIVADADNS0
00ODERLAP BORBIČEVJEDNS0
00KAPELJ OSKAR VERONVKRAIGHERDNS0
00POČIVAVŠEK GAŠPERMJARCDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100ILAR ERIKBIČEVJE8.39985,0
200VIDOVIĆ MAJVKRAIGHER8.59929,0
300HUŠIĆ SEADKOLEZIJA8.68903,0
400FURLAN MATICDKUMAR9.10786,0
500MARYAMI SINALIVADA9.91587,0
00POČIVAVŠEK GAŠPERMJARCDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100PEČEČNIK FILIPDKUMAR8.181049,0
200TRILER TINEVKRAIGHER8.59929,0
300CELAR ROKMPEČAR9.14775,0
400BORIĆ IRMANKOLEZIJA9.53677,0
00JOVIČIĆ OGNJENLIVADADNS0
00ODERLAP BORBIČEVJEDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100VELKAVRH VALKOLEZIJA8.211040,0
200KOVAČ ČRTMPEČAR8.231033,0
300KOJIĆ DINODKUMAR8.321006,0
400URŠIČ DAVIDMJARC8.61923,0
500JUVAN JAKOBVKRAIGHER9.05799,0
600KAMENJAŠEVIĆ DINBIČEVJE9.58665,0

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100ROTAR LUKAMPEČAR7.661216,0
200PAVLIČ JAKABIČEVJE8.061086,0
300MATONDO KIMPALA RILAINFBEVKA8.37991,0
400BOH VALMJARC8.98820,0
500ČERIMOVIĆ EDVINLIVADA9.06797,0
00KAPELJ OSKAR VERONVKRAIGHERDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100STANKO OŽBEJFBEVKA7.701203,0
200PAULIN EVANMJARC8.281018,0
300KUZMANOVIČ UROŠDKUMAR8.311009,0
400PORIĆ SENADVKRAIGHER8.50954,0
500SELIŠKAR JUREMPEČAR8.77878,0
600ČERIMOVIĆ BELMIRLIVADA8.86853,0

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100KUŠAR STOJAKOVIČ GAŠPERMJARC8.231033,0
200SAITO HARUKIDKUMAR8.43974,0
300RITLOP MATEVŽKOLEZIJA8.55940,0
400BERGANT URBANMPEČAR8.88847,0
500ANIČIĆ MARKOLIVADA9.22754,0