Rezultati

mlajši učenci
60 m
Daljina (cona odriva)
Višina
mlajše učenke
60 m
Daljina (cona odriva)
Višina
starejši učenci
60 m
starejše učenke
60 m
najmlajši učenci
60 m
Daljina (cona odriva)
najmlajše učenke
60 m
Daljina (cona odriva)
EKIPNO
Rezultati

Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina D

Ljubljana, 14.1.2020

FINALE SKUPNO - 60 m, najmlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100RADIĆ ANEJVIČ8.98814,0
200SEVER JANVIČ9.27696,0
300KRALJ MIHAOKOVAČIČ9.29713,0
400TORKAR LUKAVIČ9.46686,0
500KUDER OŽBEJJMDOL9.73641,0
600JAZBAR CHRISTČUFAR9.86627,0

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, najmlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100RADIĆ ANEJVIČ9.00814,0
200KRALJ MIHAOKOVAČIČ9.38713,0
300SEVER JANVIČ9.45696,0
400TORKAR LUKAVIČ9.49686,0
500KUDER OŽBEJJMDOL9.68641,0
600JAZBAR CHRISTČUFAR9.74627,0
700DEJAK ROKOKOVAČIČ9.75624,0
800DROBNIČ TIMOTEJVODMAT9.77619,0
900TRDAN TEVŽTČUFAR9.80612,0
1000REPE JAŠAMŠUŠTARŠIČ9.80612,0
1100BAVDEK ALJOŠAJMDOL9.80612,0
1200LOVŠIN LUKALEDINA9.86598,0
1300ŠLAMBERGER DIMITRIJEVIĆ ANŽESNASELJE9.89591,0
1400JAREC DAVIDOKOVAČIČ9.89591,0
1500FLAJNIK MIHAVIČ10.01563,0
1600ODLAZEK MESAR TIBORMŠUŠTARŠIČ10.01563,0
1700MIKLIČ GORAZDMŠUŠTARŠIČ10.04556,0
1800BRICELJ LANOKOVAČIČ10.05554,0
1900MAČEK TIBORVRHOVCI10.06552,0
2000KRIŠTOFIČ JAKOBVRHOVCI10.12538,0
2100OJSTERŠEK IZAKJMDOL10.13536,0
2200LAMPRET ŽIGAVRHOVCI10.14534,0
2200DEMŠAR URBANLEDINA10.14534,0
2400ISAJČEV MIHAILSNASELJE10.14534,0
2500JAUŠEVEC NEJCJMDOL10.21519,0
2600KOSTANJŠEK JAKAVRHOVCI10.22517,0
2700KOTNIK ANDREJTČUFAR10.27506,0
2800SETNIKAR JAKAVRHOVCI10.29502,0
2900ZORKO NALVIČ10.30499,0
3000KOZAMERNIK OSKARSNASELJE10.35489,0
3100JOVANOVIČ BOROKOVAČIČ10.44470,0
3200SEVŠEK IVANTČUFAR10.47464,0
3300JANEŽIČ FILIPVODMAT10.53453,0
3300UMIĆEVIĆ OGNJENVODMAT10.53453,0
3500OGRIN JULIJANSNASELJE10.58443,0
3600DEBELJAK ŽAKSNASELJE10.63433,0
3700PODBOJ JAKOBVODMAT10.64431,0
3800VON ZUPANIČ MAKSMŠUŠTARŠIČ10.78404,0
3900KOPRIVEC NIKLEDINA10.85390,0
4000SAJOVIC JONMŠUŠTARŠIČ10.95372,0
00LALIĆ TRISTANVODMATDNS0
00BONCELJ TROŠT MARTINLEDINADNS0
00VRLIČ MATEJ DOMINIKTČUFARDNS0
00PIRC ŽIGAJMDOLDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, najmlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100TORKAR LUKAVIČ9.49686,0
200JAZBAR CHRISTČUFAR9.74627,0
300BRICELJ LANOKOVAČIČ10.05554,0
400LAMPRET ŽIGAVRHOVCI10.14534,0
00PIRC ŽIGAJMDOLDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, najmlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100RADIĆ ANEJVIČ9.00814,0
200KRALJ MIHAOKOVAČIČ9.38713,0
300OJSTERŠEK IZAKJMDOL10.13536,0
400KOSTANJŠEK JAKAVRHOVCI10.22517,0
500KOTNIK ANDREJTČUFAR10.27506,0
600SAJOVIC JONMŠUŠTARŠIČ10.95372,0

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, najmlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100KUDER OŽBEJJMDOL9.68641,0
200DROBNIČ TIMOTEJVODMAT9.77619,0
300REPE JAŠAMŠUŠTARŠIČ9.80612,0
400JAREC DAVIDOKOVAČIČ9.89591,0
500MAČEK TIBORVRHOVCI10.06552,0
00VRLIČ MATEJ DOMINIKTČUFARDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, najmlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100BAVDEK ALJOŠAJMDOL9.80612,0
200MIKLIČ GORAZDMŠUŠTARŠIČ10.04556,0
300ISAJČEV MIHAILSNASELJE10.14534,0
400SETNIKAR JAKAVRHOVCI10.29502,0
500SEVŠEK IVANTČUFAR10.47464,0
00LALIĆ TRISTANVODMATDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m, najmlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100TRDAN TEVŽTČUFAR9.80612,0
200ODLAZEK MESAR TIBORMŠUŠTARŠIČ10.01563,0
300JAUŠEVEC NEJCJMDOL10.21519,0
400DEBELJAK ŽAKSNASELJE10.63433,0
500PODBOJ JAKOBVODMAT10.64431,0

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 60 m, najmlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100FLAJNIK MIHAVIČ10.01563,0
200JANEŽIČ FILIPVODMAT10.53453,0
300OGRIN JULIJANSNASELJE10.58443,0
400VON ZUPANIČ MAKSMŠUŠTARŠIČ10.78404,0
500KOPRIVEC NIKLEDINA10.85390,0

KVALIFIKACIJE po skupinah (7. skupina) - 60 m, najmlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100LOVŠIN LUKALEDINA9.86598,0
200ZORKO NALVIČ10.30499,0
300KOZAMERNIK OSKARSNASELJE10.35489,0
400JOVANOVIČ BOROKOVAČIČ10.44470,0
500UMIĆEVIĆ OGNJENVODMAT10.53453,0
00BONCELJ TROŠT MARTINLEDINADNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (8. skupina) - 60 m, najmlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100SEVER JANVIČ9.45696,0
200DEJAK ROKOKOVAČIČ9.75624,0
300ŠLAMBERGER DIMITRIJEVIĆ ANŽESNASELJE9.89591,0
400KRIŠTOFIČ JAKOBVRHOVCI10.12538,0
500DEMŠAR URBANLEDINA10.14534,0