Rezultati

mlajši učenci
60 m
Daljina (cona odriva)
Višina
mlajše učenke
60 m
Daljina (cona odriva)
Višina
starejši učenci
60 m
starejše učenke
60 m
najmlajši učenci
60 m
Daljina (cona odriva)
najmlajše učenke
60 m
Daljina (cona odriva)
EKIPNO
Rezultati

Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina D

Ljubljana, 14.1.2020

FINALE SKUPNO - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100ŽUVELA LUCIJAMŠUŠTARŠIČ8.461046,0
200GAJIČ EVAVIČ8.561036,0
300SVETINA NINAMVRHOVNIK8.571005,0
400KEDER LINAJMDOL8.76992,0
500ŽIBERT LARAVIČ8.77989,0
600ROUS KRISTINAVIČ8.91968,0

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100ŽUVELA LUCIJAMŠUŠTARŠIČ8.541046,0
200GAJIČ EVAVIČ8.571036,0
300SVETINA NINAMVRHOVNIK8.671005,0
400KEDER LINAJMDOL8.71992,0
500ŽIBERT LARAVIČ8.72989,0
600ROUS KRISTINAVIČ8.79968,0
700JAKLIČ KATJAOKOVAČIČ8.98910,0
800ŽELEZNIKAR ALIŠATČUFAR9.01899,0
900LESJAK TRIŠALEDINA9.02896,0
1000GABERŠČEK TAJAMŠUŠTARŠIČ9.04891,0
1100SOUIDI KRISTINAVODMAT9.07882,0
1200KEČAN KOMIČ LEONTINASNASELJE9.11870,0
1300OMRČEN ZOJAOKOVAČIČ9.12867,0
1400JEMEC VALENTINAJMDOL9.14861,0
1500VERBINC IRAOKOVAČIČ9.27824,0
1600PAVLIČ ŠPELAVIČ9.30816,0
1700GRMEK PATRICIJAVRHOVCI9.31813,0
1800KRMELJ RUBIVRHOVCI9.32810,0
1900DEMŠAR DAŠAMVRHOVNIK9.32810,0
2000VEJNOVIČ JERNEJAJMDOL9.38793,0
2100MAKŠE ŽIVAMVRHOVNIK9.38793,0
2200PRAZNIK ZOJAVIČ9.39790,0
2300BRCAR DAŠAVODMAT9.45774,0
2400ANELIE BRODNIKTČUFAR9.45774,0
2500RJAVEC MAŠAVRHOVCI9.50760,0
2600RAVNIKAR LARISAJMDOL9.51759,0
2700ŠTEFANIČ ZALA PIAJMDOL9.54751,0
2800LESJAK PIALEDINA9.58740,0
2900WALLAS TIATČUFAR9.60735,0
3000TURK HVALA ZARAVRHOVCI9.63727,0
3100GOLOB ŽIVALEDINA9.77690,0
3200DEBELJAK POLONAVODMAT9.78687,0
3300SADEK LORATČUFAR9.80682,0
3400PELCAR GAJAOKOVAČIČ9.81679,0
3500OMERZEL VIZJAK ZALASNASELJE9.82677,0
3600ŠULUGOJ EVAVODMAT9.85669,0
3700JORDAN AMADEJAOKOVAČIČ9.90656,0
3800SABOTIČ LARASNASELJE9.91654,0
3900GAMBERGER MAŠASNASELJE10.03622,0
4000BERLEC LINAMŠUŠTARŠIČ10.18586,0
4100MACANOVIĆ AMINASNASELJE10.46520,0
4200KOBAL NINKIVIČ LARISAVODMAT10.49514,0
4300PINTERIČ ŠPELATČUFAR10.61488,0
00KRESNIK KARINMŠUŠTARŠIČDNS0
00KOS DIANAMŠUŠTARŠIČDNS0
00BERNIK IVALEDINADNS0
00RUS NUŠALEDINADNS0
00REPOVŠ TAJAVRHOVCIDNS0
00KRAMARIĆ RUDAMVRHOVNIKDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100SVETINA NINAMVRHOVNIK8.671005,0
200KEDER LINAJMDOL8.71992,0
300ŽIBERT LARAVIČ8.72989,0
400KRMELJ RUBIVRHOVCI9.32810,0
500SABOTIČ LARASNASELJE9.91654,0
00RUS NUŠALEDINADNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100KEČAN KOMIČ LEONTINASNASELJE9.11870,0
200VERBINC IRAOKOVAČIČ9.27824,0
300PAVLIČ ŠPELAVIČ9.30816,0
400ŠTEFANIČ ZALA PIAJMDOL9.54751,0
500TURK HVALA ZARAVRHOVCI9.63727,0
00KRESNIK KARINMŠUŠTARŠIČDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100GAJIČ EVAVIČ8.571036,0
200ŽELEZNIKAR ALIŠATČUFAR9.01899,0
300RJAVEC MAŠAVRHOVCI9.50760,0
400RAVNIKAR LARISAJMDOL9.51759,0
500JORDAN AMADEJAOKOVAČIČ9.90656,0
600BERLEC LINAMŠUŠTARŠIČ10.18586,0

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100ŽUVELA LUCIJAMŠUŠTARŠIČ8.541046,0
200OMRČEN ZOJAOKOVAČIČ9.12867,0
300JEMEC VALENTINAJMDOL9.14861,0
400SADEK LORATČUFAR9.80682,0
500ŠULUGOJ EVAVODMAT9.85669,0
00REPOVŠ TAJAVRHOVCIDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100JAKLIČ KATJAOKOVAČIČ8.98910,0
200GABERŠČEK TAJAMŠUŠTARŠIČ9.04891,0
300VEJNOVIČ JERNEJAJMDOL9.38793,0
400KOBAL NINKIVIČ LARISAVODMAT10.49514,0
500PINTERIČ ŠPELATČUFAR10.61488,0

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100ANELIE BRODNIKTČUFAR9.45774,0
200LESJAK PIALEDINA9.58740,0
300DEBELJAK POLONAVODMAT9.78687,0
400PELCAR GAJAOKOVAČIČ9.81679,0
00KOS DIANAMŠUŠTARŠIČDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (7. skupina) - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100LESJAK TRIŠALEDINA9.02896,0
200SOUIDI KRISTINAVODMAT9.07882,0
300DEMŠAR DAŠAMVRHOVNIK9.32810,0
400WALLAS TIATČUFAR9.60735,0
500MACANOVIĆ AMINASNASELJE10.46520,0

KVALIFIKACIJE po skupinah (8. skupina) - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100PRAZNIK ZOJAVIČ9.39790,0
200BRCAR DAŠAVODMAT9.45774,0
300GOLOB ŽIVALEDINA9.77690,0
400GAMBERGER MAŠASNASELJE10.03622,0
00KRAMARIĆ RUDAMVRHOVNIKDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (9. skupina) - 60 m, starejše učenke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100ROUS KRISTINAVIČ8.79968,0
200GRMEK PATRICIJAVRHOVCI9.31813,0
300MAKŠE ŽIVAMVRHOVNIK9.38793,0
400OMERZEL VIZJAK ZALASNASELJE9.82677,0
00BERNIK IVALEDINADNS0