Rezultati

mlajši učenci
60 m
Daljina (cona odriva)
Višina
mlajše učenke
60 m
Daljina (cona odriva)
Višina
starejši učenci
60 m
starejše učenke
60 m
najmlajši učenci
60 m
Daljina (cona odriva)
najmlajše učenke
60 m
Daljina (cona odriva)
EKIPNO
Rezultati

Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina D

Ljubljana, 14.1.2020

FINALE SKUPNO - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100ROVAN JAROŠVRHOVCI7.691187,0
200PRAMENKO LANVIČ7.831145,0
300JURCA TIMVIČ7.851138,0
400ŠTRAVS ŽIGAVIČ7.991129,0
500ZGONC MAJOKOVAČIČ8.021073,0
600KOSTRIĆ MAKSIMTČUFAR8.261055,0

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100ROVAN JAROŠVRHOVCI7.751187,0
200PRAMENKO LANVIČ7.881145,0
300JURCA TIMVIČ7.901138,0
400ŠTRAVS ŽIGAVIČ7.931129,0
500ZGONC MAJOKOVAČIČ8.101073,0
600KOSTRIĆ MAKSIMTČUFAR8.161055,0
700DREMELJ ŽIGATČUFAR8.171052,0
800NOVAK DOMENMŠUŠTARŠIČ8.191046,0
900GMAJNAR GALOKOVAČIČ8.201043,0
1000MAZOVEC MATEVŽVRHOVCI8.231033,0
1100ŠUMLJAK ENEJSNASELJE8.231033,0
1200STROJAN GREGORLEDINA8.241030,0
1300TODOROVIĆ TEODORMŠUŠTARŠIČ8.311009,0
1400PERNAT MATICVIČ8.36994,0
1500RISTIĆ ALEKSMVRHOVNIK8.40982,0
1600FIDANOSKI KERŠEVAN NIKLEDINA8.41980,0
1700PLEŠKO AMBROŽJMDOL8.42977,0
1800DOMNIK FUČEK ŽANJMDOL8.49956,0
1900LJUBIJANKIĆ BELMINOKOVAČIČ8.49956,0
2000BOKAL TIMJMDOL8.53946,0
2100TURK JAKOBPOLJANE8.56938,0
2200PAULIČ BORSNASELJE8.57935,0
2300VEHOVEC MARKPOLJANE8.60926,0
2400MÜLLER MAJTČUFAR8.61923,0
2500BRONIČ LUKAVIČ8.66909,0
2600ŠUŠTERIČ JAŠATČUFAR8.72892,0
2700GALLI MARCUSSNASELJE8.73889,0
2800KITEK ŽIGAMŠUŠTARŠIČ8.75883,0
2900PIRIH JANEZ IVANLEDINA8.88847,0
3000BELIGA JONJMDOL8.88847,0
3100LEVART JAKAPOLJANE8.90842,0
3200PODGORNIK TJAŠMVRHOVNIK8.91839,0
3300ERJAVEC ERIKMVRHOVNIK8.96825,0
3400MAVER MATEJJMDOL9.07794,0
3500ZALOKAR LEOSNASELJE9.12781,0
3600ŠČUKA ALJAŽMVRHOVNIK9.16770,0
3700STERLE NOVAK RUBENPOLJANE9.24749,0
3800PETROVIĆ NIKPOLJANE9.36718,0
3900LENIČ TRISTANSNASELJE9.42703,0
4000PIGNAR TIAN LANLEDINA9.64651,0
4100NIKIĆ DENISVODMAT9.68641,0
4200KRAJNC GALMŠUŠTARŠIČ10.10543,0
00CVETKOVIČ MARKTČUFARDNS0
00PIRNAT NIKMŠUŠTARŠIČDNS0
00GADŽIJEV TIMOTEJOKOVAČIČDNS0
00BOŽIČ SVITOKOVAČIČDNS0
00NOVAK JONLEDINADNS0
00PAJEK LUKA ALJAŽVODMATDNS0
00PEČJAK JAKOBVRHOVCIDNS0
00PEČJAK GALVRHOVCIDNS0
00RANČIGAJ MIRTIČ BRONVODMATDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100STROJAN GREGORLEDINA8.241030,0
200PLEŠKO AMBROŽJMDOL8.42977,0
300TURK JAKOBPOLJANE8.56938,0
400MÜLLER MAJTČUFAR8.61923,0
500ŠČUKA ALJAŽMVRHOVNIK9.16770,0
00PAJEK LUKA ALJAŽVODMATDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100DOMNIK FUČEK ŽANJMDOL8.49956,0
200VEHOVEC MARKPOLJANE8.60926,0
300ŠUŠTERIČ JAŠATČUFAR8.72892,0
400KRAJNC GALMŠUŠTARŠIČ10.10543,0
00RANČIGAJ MIRTIČ BRONVODMATDNS0
00GADŽIJEV TIMOTEJOKOVAČIČDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100ROVAN JAROŠVRHOVCI7.751187,0
200KOSTRIĆ MAKSIMTČUFAR8.161055,0
300NOVAK DOMENMŠUŠTARŠIČ8.191046,0
400LJUBIJANKIĆ BELMINOKOVAČIČ8.49956,0
500MAVER MATEJJMDOL9.07794,0
600LENIČ TRISTANSNASELJE9.42703,0

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100PRAMENKO LANVIČ7.881145,0
200GMAJNAR GALOKOVAČIČ8.201043,0
300MAZOVEC MATEVŽVRHOVCI8.231033,0
400PAULIČ BORSNASELJE8.57935,0
500BELIGA JONJMDOL8.88847,0
00PIRNAT NIKMŠUŠTARŠIČDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100JURCA TIMVIČ7.901138,0
200BOKAL TIMJMDOL8.53946,0
300KITEK ŽIGAMŠUŠTARŠIČ8.75883,0
400ZALOKAR LEOSNASELJE9.12781,0
00BOŽIČ SVITOKOVAČIČDNS0
00PEČJAK GALVRHOVCIDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100ZGONC MAJOKOVAČIČ8.101073,0
200ŠUMLJAK ENEJSNASELJE8.231033,0
300TODOROVIĆ TEODORMŠUŠTARŠIČ8.311009,0
400BRONIČ LUKAVIČ8.66909,0
500PIGNAR TIAN LANLEDINA9.64651,0
00PEČJAK JAKOBVRHOVCIDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (7. skupina) - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100PERNAT MATICVIČ8.36994,0
200FIDANOSKI KERŠEVAN NIKLEDINA8.41980,0
300GALLI MARCUSSNASELJE8.73889,0
400ERJAVEC ERIKMVRHOVNIK8.96825,0
500PETROVIĆ NIKPOLJANE9.36718,0

KVALIFIKACIJE po skupinah (8. skupina) - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100ŠTRAVS ŽIGAVIČ7.931129,0
200DREMELJ ŽIGATČUFAR8.171052,0
300PIRIH JANEZ IVANLEDINA8.88847,0
400PODGORNIK TJAŠMVRHOVNIK8.91839,0
500STERLE NOVAK RUBENPOLJANE9.24749,0

KVALIFIKACIJE po skupinah (9. skupina) - 60 m, starejši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100RISTIĆ ALEKSMVRHOVNIK8.40982,0
200LEVART JAKAPOLJANE8.90842,0
300NIKIĆ DENISVODMAT9.68641,0
00NOVAK JONLEDINADNS0
00CVETKOVIČ MARKTČUFARDNS0