Rezultati

mlajši učenci
60 m
Daljina (cona odriva)
Višina
mlajše učenke
60 m
Daljina (cona odriva)
Višina
starejši učenci
60 m
starejše učenke
60 m
najmlajši učenci
60 m
Daljina (cona odriva)
najmlajše učenke
60 m
Daljina (cona odriva)
EKIPNO
Rezultati

Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina D

Ljubljana, 14.1.2020

FINALE SKUPNO - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100PEČJAK ŽIGAVRHOVCI8.46985,0
200KOSEM ANTONJMDOL8.70889,0
300HODAK LUKAVRHOVCI8.98858,0
400SIMOVIČ FILIPMŠUŠTARŠIČ9.00875,0
500ČEHAJIĆ ALIVIČ9.02850,0
600MATIJEVIČ BEZJAK TIANJMDOL9.03820,0

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100PEČJAK ŽIGAVRHOVCI8.39985,0
200KOSEM ANTONJMDOL8.73889,0
300SIMOVIČ FILIPMŠUŠTARŠIČ8.78875,0
400HODAK LUKAVRHOVCI8.84858,0
500ČEHAJIĆ ALIVIČ8.87850,0
600MATIJEVIČ BEZJAK TIANJMDOL8.98820,0
700ROGL OSKARTČUFAR9.12781,0
800SEDEJ DAVIDVRHOVCI9.16770,0
900FORJAN ŠEGULA GABERMŠUŠTARŠIČ9.20760,0
1000JURMAN SAMOTČUFAR9.23752,0
1100STJEPANOVIĆ UROŠMŠUŠTARŠIČ9.29736,0
1200TRČEK MAJLEDINA9.33726,0
1300VEHOVEC ROKPOLJANE9.33726,0
1400JERIČ JAKAVIČ9.35721,0
1500OSTERC OŽBEJVIČ9.42703,0
1600PRAZNIK GALVIČ9.48688,0
1700RAMIČ ALEKSJMDOL9.49686,0
1800SLOVNIK LUKAJMDOL9.50684,0
1900ŽAGAR VIDVODMAT9.52680,0
2000SIMIČ JANJMDOL9.55672,0
2100KLEMENC KARELVODMAT9.56670,0
2200ČARE MIŠIČ KALETČUFAR9.56670,0
2300MILANKO NENAD LUKASNASELJE9.61658,0
2400ARKO ANPOLJANE9.64651,0
2500MERJASEC ČRTOMIRLEDINA9.74627,0
2600LEMUT MAKSSNASELJE9.77619,0
2700MARTINŠEK TIANSNASELJE9.84603,0
2800FERKOLJ LUKASVIČ9.85601,0
2900BERČIČ Č. ENEJMŠUŠTARŠIČ9.88594,0
3000CVETKOVIČ MAKSMVRHOVNIK9.96575,0
3100MULEJ VUKMIROVIĆ TIMONSNASELJE9.97573,0
3200MAROLT THORMVRHOVNIK9.98571,0
3300BRAJNIK LUNMVRHOVNIK10.05554,0
3400BAJRAMOVIĆ TIANVODMAT10.07549,0
3500LIPNIK MARSELLEDINA10.09545,0
3500VRAČAR TIANTČUFAR10.09545,0
3700ŠPENDAL ALEŠVRHOVCI10.09545,0
3800VODIŠEK VIDVODMAT10.18525,0
3900OVSENIK ČRTOMIRTČUFAR10.98366,0
00MEDVEŠČEK JAKOBMVRHOVNIKDNS0
00ŠKRABA PISLAK GALMŠUŠTARŠIČDNS0
00GROHAR ČRTLEDINADNS0
00IMERI ALDRINLEDINADNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100HODAK LUKAVRHOVCI8.84858,0
200TRČEK MAJLEDINA9.33726,0
300PRAZNIK GALVIČ9.48688,0
400SIMIČ JANJMDOL9.55672,0
500MARTINŠEK TIANSNASELJE9.84603,0
600MAROLT THORMVRHOVNIK9.98571,0

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100MATIJEVIČ BEZJAK TIANJMDOL8.98820,0
200ROGL OSKARTČUFAR9.12781,0
300SEDEJ DAVIDVRHOVCI9.16770,0
400FERKOLJ LUKASVIČ9.85601,0
500CVETKOVIČ MAKSMVRHOVNIK9.96575,0
00IMERI ALDRINLEDINADNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100PEČJAK ŽIGAVRHOVCI8.39985,0
200ČEHAJIĆ ALIVIČ8.87850,0
300JURMAN SAMOTČUFAR9.23752,0
400SLOVNIK LUKAJMDOL9.50684,0
500BRAJNIK LUNMVRHOVNIK10.05554,0
00ŠKRABA PISLAK GALMŠUŠTARŠIČDNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100KOSEM ANTONJMDOL8.73889,0
200SIMOVIČ FILIPMŠUŠTARŠIČ8.78875,0
300VEHOVEC ROKPOLJANE9.33726,0
400BAJRAMOVIĆ TIANVODMAT10.07549,0
500VRAČAR TIANTČUFAR10.09545,0

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100STJEPANOVIĆ UROŠMŠUŠTARŠIČ9.29736,0
200RAMIČ ALEKSJMDOL9.49686,0
300ČARE MIŠIČ KALETČUFAR9.56670,0
400ARKO ANPOLJANE9.64651,0
500VODIŠEK VIDVODMAT10.18525,0

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100ŽAGAR VIDVODMAT9.52680,0
200BERČIČ Č. ENEJMŠUŠTARŠIČ9.88594,0
300MULEJ VUKMIROVIĆ TIMONSNASELJE9.97573,0
400LIPNIK MARSELLEDINA10.09545,0
500OVSENIK ČRTOMIRTČUFAR10.98366,0

KVALIFIKACIJE po skupinah (7. skupina) - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100FORJAN ŠEGULA GABERMŠUŠTARŠIČ9.20760,0
200OSTERC OŽBEJVIČ9.42703,0
300KLEMENC KARELVODMAT9.56670,0
400MERJASEC ČRTOMIRLEDINA9.74627,0
500LEMUT MAKSSNASELJE9.77619,0

KVALIFIKACIJE po skupinah (8. skupina) - 60 m, mlajši učenci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatTočke
100JERIČ JAKAVIČ9.35721,0
200MILANKO NENAD LUKASNASELJE9.61658,0
300ŠPENDAL ALEŠVRHOVCI10.09545,0
00GROHAR ČRTLEDINADNS0
00MEDVEŠČEK JAKOBMVRHOVNIKDNS0