Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke 2009 in 2010

Slovenska Bistrica, 11.1.2020

FINALE po skupinah (1. skupina) - 50 m, pionirke - 10 (2010)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1127815Jarkovič NejaAKR20108.19
299439Avsenek NušaAKR20108.44
3807997Štolfa EvaKP20108.48
4999531Prijol LanaPMB20108.54
5887315Gorogranc Čargo EmaMASS20108.59

FINALE po skupinah (2. skupina) - 50 m, pionirke - 10 (2010)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1779027Mikin DinkaKP20108.66
2549486Gašpar Štante ZojaKAŠ20108.92
3519478Banović NikolinaKAŠ20108.96
4789114Rojac IrisKP20108.97
5867385Eržen KatarinaMASS20109.16

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 50 m, pionirke - 10 (2010)

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1127815Jarkovič NejaAKR20108.12
299439Avsenek NušaAKR20108.45
3807997Štolfa EvaKP20108.47
4999531Prijol LanaPMB20108.50
5887315Gorogranc Čargo EmaMASS20108.60
6779027Mikin DinkaKP20108.67
7789114Rojac IrisKP20108.94
8519478Banović NikolinaKAŠ20108.99
9549486Gašpar Štante ZojaKAŠ20109.03
10867385Eržen KatarinaMASS20109.03
11579498Marguč NejaKAŠ20109.05
12279412Adam KajaASB20109.08
13599484Pogorevc TjašaKAŠ20109.10
14619466Strehar AjdaKAŠ20109.14
15919513Sterle Novak AmberMASS20109.18
16569522Leva StelaKAŠ20109.49
17639458Vinkovič LaraKAŠ20109.55
18559521Kočevar TejaKAŠ20109.61
19529467Cugmajster TajaKAŠ20109.68
20539447Črešnar TajdaKAŠ20109.80
21629474Tič TinkaKAŠ20109.94
22319411Kunčič MašaASB201010.01
23649451Vodovnik LaraKAŠ201010.29

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 50 m, pionirke - 10 (2010)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
199439Avsenek NušaAKR20108.45
2887315Gorogranc Čargo EmaMASS20108.60
3579498Marguč NejaKAŠ20109.05
4529467Cugmajster TajaKAŠ20109.68
5649451Vodovnik LaraKAŠ201010.29

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 50 m, pionirke - 10 (2010)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1127815Jarkovič NejaAKR20108.12
2779027Mikin DinkaKP20108.67
3599484Pogorevc TjašaKAŠ20109.10
4919513Sterle Novak AmberMASS20109.18
5539447Črešnar TajdaKAŠ20109.80

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 50 m, pionirke - 10 (2010)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1999531Prijol LanaPMB20108.50
2789114Rojac IrisKP20108.94
3549486Gašpar Štante ZojaKAŠ20109.03
4279412Adam KajaASB20109.08
5619466Strehar AjdaKAŠ20109.14

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 50 m, pionirke - 10 (2010)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1807997Štolfa EvaKP20108.47
2559521Kočevar TejaKAŠ20109.61
3629474Tič TinkaKAŠ20109.94
4319411Kunčič MašaASB201010.01

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 50 m, pionirke - 10 (2010)   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1519478Banović NikolinaKAŠ20108.99
2867385Eržen KatarinaMASS20109.03
3569522Leva StelaKAŠ20109.49
4639458Vinkovič LaraKAŠ20109.55